Kuu mõjud ajavahemikul 30.10.2023. – 05.11.2023.a.

Esmaspäeval-teisipäeval on Kuu Kaksikutes. Elutempo on kiire ja elav, aga kvaliteet kannatab kiirustamise tõttu. Suhtlemist on väga palju, antakse kergelt ja katteta lubadusi, sebitakse ringi, tembutatakse, valetatakse ja vassitakse rohkem, raske on läbinisti lojaalseks jääda. Hea aeg tegeleda transpordi, logistika, lepingute sõlmimise, kirjavahetuse jms. Infotöötlus, IT-valdkond ja programmeerimine edeneb hästi, samuti müügitöös ollakse edukas, kontakte on kerge sõlmida, nauditakse rohkem hetke ilu. Suhtlemine, kirjutamine, helistamine, sõnumite vahetamine on kiire ja kerge. Infovahetus on selle perioodi võtmesõna. Ka õppimine ja õpetamine on lihtne, aga lapsed on rahutud. Mõttetegevus on väga ergas, reaktsioon on kiire, aju töötab täistuuridel. Hästi edenevad reklaamikampaaniad, samuti meedia ja ajakirjandusega seotud ettevõtmised. Flirtimiseks on samuti hea aeg. Võib tekkida kiusatus hoida mitut rauda tules, soov kodus või tööl muudatusi teha, oma välimust muuta. Midagi drastilist ei tasuks ette võtta, see meeleolu läheb mööda. Mööblit ja iluasju võib küll ümber paigutada, korrastada võib pisiasju, pabereid ning faile arvutis. Sobivad hästi õhulised, kollased ja mustrilised kangad kandmiseks. See aeg sobib uuele töökohale kandideerimiseks, õpingute alustamiseks, ajalehe artiklite kirjutamiseks, keeleõppe alustamiseks, tõlkimiseks, meediaga suhtlemiseks, sõidukijuhtimiseks, kirjastamiseks, info vahendamiseks. Rutiin ja sundseis muudavad närviliseks.

Tervis: Võib esineda närvilisust, kopsude piirkond on ohustatud, samuti hingamisteed. Sõrmed, õlad ja käed on tundlikud. Õlgade massaaž mõjub hästi. Treenida ei ole hea liiga pikalt ja jõuliselt, vaid lühikeste intensiivsete tsüklitena.
Kolmapäev-neljapäev-reede on Vähi mõju all. Valitsevad tunded ja emotsioonid. Mälestused ja minevikuga seotud meeleolud muudavad nostalgiliseks. Hea aeg pühendada oma aega abikaasale, lastele, armsamale, mõnele lähedasele sõbrale, lemmikloomale ja oma kodule. Intiimsed hetked või lihtsalt kodu korrastamine mõjub hästi. Soositud on ka loomingulised tegevused. Liiga ootamatuid ja ekstreemseid ettevõtmisi peaks vältima, ülevõimendunud tunded võivad tekitada halbu tagajärgi. Valmis peab olema ülitundlikkuse ja muutlike meeleolude suhtes, solvutakse kergesti. Emotsioonid on laes, ollakse tujukam ja tundlikum. Kodu korrastamine sujub hästi, eriti köök võiks saada suurema tähelepanu. Hea aeg perepilte ja albumeid korda seada. Lastega tegelemiseks hea aeg. Akvaariumi või mingi muu veega seotud asja ostmiseks hea aeg. Ei ole hea aeg olla üksi, üksindustunne võimendub. Kodus ja pere keskel tuntakse end kõige paremini.

Tervis: Kõht ja magu annavad tunda, toitumine on oluline. Kui vaevavad kõhuvalud või seedehäired, siis on midagi valesti elus. Tuleks hoolega valida toitu, mida sel perioodil süüa. Selles osas võiks usaldada oma seesmist tunnetust. Kui asjad on halvasti või meeleolu on kehv, siis võib tekkida liigsöömise oht. Veeprotseduurid aitavad tervist parandada, eriti hea on ujumas käia. Hõbeehted aitavad head enesetunnet hoida.
Laupäeval-pühapäeval mõjutab Lõvi. Väline külg on esiplaanil, glamuur ja sära tõmbab. Hea aeg teatris käia, pidusid pidada, on ka oht sattuda lõksu või rumalasse olukorda. Inimesed on suuremeelsemad, aga ka priiskavamad. Kui nüansse ja peensusi ei märgata, sellest võib tekkida tagasilööke. Välja võib lüüa kõrkus, ülbus ja uhkus. Soovitakse tähelepanu ja tunnustust, isegi tagasihoidlikud inimesed kipuvad staaritsema. Soosib lõbustusi ja suurüritusi, sünnipäevade ja muude tähtpäevade tähistamist, riiete ostmist pidulikeks sündmusteks. Draamat võib tuua soov muljet avaldada. Kodus on hea aeg suurte pindade ülevärvimiseks. Kõik erksavärvilised ja silmatorkavad asjad vajavad tähelepanu. Kuldesemete ostmiseks soodne aeg. Kõik laia haardega tegevused sobivad hästi: mahukad ettevõtmised, loovusega seotud tegevused, tantsimine, film, meedia, suured üritused. Juveelide ostmiseks ja kinkimiseks samuti hea aeg.

Tervis: Selg ja diafragma piirkond on tundlikud, süda on löögi all, jälgima peaks vererõhku. Võimuvõitlusega peaks olema ettevaatlik, vihastamisega samuti, võib infarkti saada. Oht liialdada ka liigse söömise ja elu nautimisega.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Seinakaunistus: hirv


Päikesepüüdjad (3 tk): Päike, Kuu ja täht


Kaelakee: roosa kvarts


Kaelakee: süda ja ingli tiivad


Taro kaardid: Angelarium (ainult kaardid)


Kaitseingli kujuke: roheline aventuriin


Nukk Annelie


Taro kaardid: Divine Doors (ainult kaardid)


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaatNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused