Araabia horoskoop – KIRVES (20. veebruar – 20. märts)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
KIRVES

Ajavahemik: 20. veebruar – 20. märts

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍ ֍
Kada: ֍ ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍
Nuga: ֍ ֍
Pistoda: ֍ ֍ ֍
Meremehemõõk: ֍ ֍ ֍ ֍
Araabia pistoda: ֍ ֍
Raudnui: ֍
Nui: ֍ ֍ ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍ ֍
Kett: ֍ ֍
Mõõk: ֍ ֍
Oled õiglane ja intelligentne inimene. Samas ei ole Sa eriti võitluslik. Oled inimene, kes püüdleb õigluse, võrdsuse, rahu ja harmoonia poole nii oma isiklikus elus, kui ka terves maailmas. Sa ei kiida heaks konflikte, ebaõiglust ja egoismi.

Oled väga seltskondlik inimene, olles teiste inimeste suunas helde ja avatud. Sinu ideed on samas küllaltki konservatiivsed, millest ei ole Sa valmis lahti ütlema. Kipud tihtilugu arvama seda, et inimesed, kes Sind ümbritsevad jagavad alati Sinuga sarnaseid seisukohti ja väärtusi.

Arvatavasti olid noorena küllaltki enesekindel, mis võis Sind viia mitmesuguste pettumuste keskele, kui asjad ei kulgenud Sulle ootuspäraselt. Suures osas oli see tingitud Sinu naiivsusest teiste inimeste suunas. Arvasid, et Sinu ümber on ainult positiivsed inimesed. Ajapikku saad liigsest enesekindlusest üle ning õpid teisi inimesi paremini hindama.
Kuigi mõistad hästi, et varasemate kogemuste tõttu tuleb teiste inimestega olla ettevaatlikum ja hoida vajadusel distantsi, ei pruugi see Sul eriti hästi õnnestuda. Seetõttu võid oma elu jooksul korduvalt valeotsuste tõttu sattuda keerulistesse olukordadesse.

Otsustamisel oled kiire ning niisama naljalt oma otsuseid hiljem muutma ei asu. Otsuseid ei tee Sa siiski hoolimatult, vaid viid ennast vajalike faktidega aegsasti kurssi.

Sulle meeldib õppida ja uus kogemusi saada. Mida rohkem Sa õpid, seda enam Sa mõistad seda, kui vähe Sa tegelikult tead ja oskad. Sinu teadmistejanu ei saa seetõttu kunagi rahuldatud.
Sulle on oluline see, et saaksid sotsiaalsel redelil üles ronida. Selles osas ei kõiguta Sind ükski võimalik takistus.

Üldiselt eelistad oma plaane ja ideid ellu viia üksinda, sest pead meeskonnatööd liialt kurnavaks.

Oled oma ettevõtmiste juures efektiivne ja sihikindel. Suudad elus väga palju olulisi asju korda saata. Tänu oma efektiivsusele lood teiste inimestega endale mitmesuguseid eeliseid ja võimalusi.

Rutiinsus on Sulle vastumeelne. Soovid leida endale rohkem selliseid tegevusi, mis oleksid huvitavad, võimaldaksid kasutada loovust ning teatud määral pakuksid ka väljakutseid.
Armuelus soovid enda kõrvale leida inimest, kelle kaudu on Sul võimalik tajuda omaenda hinge peegeldust. Oled kirglik ja romantiline, Sul on väga tugev vajadus helluse järele. Oled valmis suhte toimimise nimel tegema mitmesuguseid märkimisväärseid ohverdusi, kuid seda eeldusel, et armastus on vastastikune ja tingimusteta.

Soovid ennast ümbritseda kõige ilusaga. Arvatavasti pöörad suurt tähelepanu ka oma kodusele keskkonnale, mis on väga eriline.

Sobivad ametid: õpetaja, kirikutegelane, ajakirjanik, arst, ämmaemand, postiljon, kaskadöör, suhtekorraldaja, blogija või youtuber.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (karmad)


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Taro kaardid: Gateway Oracle (koos raamatuga)


Šungiit


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Käevõru: cherry kvarts


LED küünlad (2 tk)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Õun: lasuriit


Taro kaardid: The Enchanted Map Oracle (koos raamatuga)


Kristall: ametüstNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused