Maamaagia tootemid

Maamaagia näitab, kuidas Hing varustab füüsilise keha juba enne sündi niisuguste omaduste ja võimetega, mida inimene vajab, et seista silmitsi maiste oludega. See võimaldab inimesel elada loodusliku evolutsiooni protsessis.

Väga oluline on Kuu mõju, mis määrab inimloote arengu emakojas, reguleerib kuupuhastuse tsüklit ja mõjutab inimese emotsionaalset seisu. Kuu on spirituaalne “Päike”, sünnihetke kuuseisul on suur mõju sellele, milliseks isiksuseks keegi kujuneb.

Maamaagia tuleneb õpetusest, et geenides olevad energiamustrid piiritlevad inimese isiksuse tunnusjooned ja potentsiaali, kui liituvad sünnihetkel nende looduslike jõududega, mille mõju on antud aastaajal kõige tugevam. 12 tootemit väljendavad seotust loomade ja loodusega.
Sarnaselt tootemloomale pistrikule meeldib sel perioodil sündinud inimesele kõrge lend. Meeldivad ka uued paigad, teravad kogemused ja ülevad püüdlused. Millegi alustamine on kerge, aga huvi kaob, kui “saak” libiseb käest või tulemusteni ei jõuta piisavalt kiiresti. On vaja õppida järjepidevust, et iga asi tuleb omal ajal (seeme, võrse, tüvi, oks, pung, õis, vili ja siis tagasi seemne juurde). Pistriku tootemiga inimene langetab otsuseid liiga kiiresti ja sageli peab kahetsema, et need on olnud mõtlematult valed. Sellised situatsioonid korduvad elus, mis annab võimaluse õppida oma impulsiivsust ohjeldama, kasvatades seejuures kannatlikkust ja alandlikkust.

ÕPPETUNNID:

1. Armastus saabub jagamise kaudu.
2. Individuaalsus ei pea olema isekas.
3. Täielikuma eneseväljenduse annavad järjekindlus ja hea koostöö.
See on muutuste periood. Uus elu hakkab ajama juuri, mis tagab stabiilsuse. Sel perioodil sündinud inimene vajab tugevat alust, millele oma elu ehitada. Ta vajab püsivust ja võib selle saavutamiseks hakata teiste inimeste elusid korraldama. Sarnaselt tootemloomale koprale on ta võimeline suureks füüsiliseks pingutuseks ja pidevaks katsumuseks. Kobras õpib kiiresti, aga otsustab aeglaselt. Tema loovus on seotud materiaalse edenemisega. Loomult soe ja kiinduv, aga kaldub välisele karmusele, omandihimule ja kättemaksule. Suurt rahuldust pakuvad mugavus ja nauding, mida omand võimaldab. Põhiolemuselt on kobras töökas, iseloomulik joon on oma omandit kindlustada ja kaitsta.

ÕPPETUNNID:

1. Omandihimu on vaja ohjeldada ning eristada ajutist ja kestvat.
2. Emotsionaalsed kogemused õpetavad paindlikkust, kohanemisvõimet ja kaastunnet.
3. Ka teised vajavad oma ruumi arenemiseks, et nad saaksid olla nemad ise.
Puud on lehes, lilled õitsevad, loodus on lopsakas, sel perioodil sündinud inimene otsib ergutust ja mitmekesisust. Ühel hetkel on ülevoolavalt vitaalne ja ligitõmbav, teisel hetkel sügavalt ükskõikne. Tundlik hirv mõistab teiste inimeste vajadusi ja tundeid kiiremini kui enda omi ning on seetõttu väga tujukas. Ta on väga leidlik, innustub sellest, mis köidab tema tähelepanu, laseb end segada ja on valmis liiga agaralt loobuma ühest, et pöörduda teise poole. Just seetõttu jäävad lõpule viimata need asjad, milleks ta tegelikult võimeline on. Tal on kuum ja armastav loomus, aga tujukus purustab lähedased suhted, kui ta ei õpi seda talitsema. Ta lihtsalt armastab vaheldust ja teda tõmbab senikogemata elamuste poole. Parimad omadused tulevad välja soojas ja rõõmsameelses keskkonnas, ta vajab positiivset hoiakut enda ümber, aga peab õppima enesedistsipliini ja järjepidevust.

ÕPPETUNNID:

1. Sisemisest killustatusest tekkib lõhe enda ja teiste vahele.
2. On vaja kooskõlastada asju, mis näivad vastuolulised, aga samas täiendavad teineteist.
3. Kestev edu tuleneb püsivusest ja vastupidavusest.
See on suve algus, tärganud vili küpseb. Sel perioodil sündinud inimese põhivajadused on toita ja kaitsta. Ta kanaliseerib armastust, toob vabatahtlikke ohvreid lähedaste heaks, see võib muutuda isegi märterluseks. Rähn klammerdub selle külge, mida peab õigusega enda omaks, seda ka isiklikes suhetes. Ta on emotsionaalne, tundlik, omandihimuline ja väga haavatav. Omade vastu soe, võõraste vastu eemalepeletav. Iga pettumus või tagasilöök tekitab enesehaletsust, etteheiteid ja kibestumist. Hoolimata armastavast südamest ei suuda andestada neile, kes kujutavad mingit ohtu tema turvalisusele. Liialdatud kujutlusvõime tõttu teeb sääsest elevandi, muretseb sageli põhjusetult.

ÕPPETUNNID:

1. Mitte kahetseda minevikku või loota ainult tuleviku peale, õppida hindama antud hetke.
2. Mitte pidada kiindumust eksikombel armastuseks, visalt selle vale külge klammerdudes.
3. Võime vabaks anda on tõelise armastuse proovikivi.
Päike on võimsuse tipul ja loodus kannab külluslikult vilja, see on andiderohke aeg. Lähedased suhted ja soov olla ihaldatud ajendavad sel perioodil sündinud inimese hoolitsevat suhtumist ja vilgast tegevust. Eeliseks on energia, entusiasm ja südamesoojus, aga kompromissitu enesekindlus võib muutuda upsakuseks ja isekuseks. Head eeldused asjade juhtimiseks, aga soov ka teiste elusid juhtida, mis tekitab raskusi. On vaja hoiduda häirivast lainetusest ja mittevajalikust hõõrdumisest eluvetel liikudes. Igasugune pettumus või vaenulikkus muudab optimismi sünguseks, emotsionaalse ärrituse suhtes ollakse väga tundlik. Armastus ja kiindumus on olulised, on vaja saavutada kontroll oma tunnete üle.

ÕPPETUNNID:

1. Väljakutsed tekkivad põikpäisest soovimatusest muutuda.
2. Teistega on vaja arvestada, mis nõuab paindlikkust ja kohanemisvõimet.
3. Pole vaja ilmtingimata asjade kulgu ise mõjutada, võib lasta asjadel vabalt areneda.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Horoskoop mehele


Armastuse karma horoskoop


Seinakaunistus: kass


Kaitseingli kujuke: roheline fluoriit


Taskupeegel: Almond Blossom (Vincent van Gogh)


Päikesepüüdja: vikerkaar ja linnud


Laelamp


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Taldrikud (21 cm) (6 tk)


Kausid (5 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused