Test: see, millise tähe Sa pildilt valid, räägib Sinu iseloomuomadustest, mida soovid, et teised märkaksid

Lemmikpildi valimine võib rääkida nii mõndagi inimese iseloomuomaduste kohta. Selles testis on kujutatud erinevaid tähti või erineval viisil Päikest. Igal kujutisel on rääkida oma lugu inimese olemuse kohta.

Et test õnnestuks, tuleb mõneks minutiks aeg maha võtta ja valida kiiresti pilt, mis kõige enam meeldib või eriliselt silma jäi. Kui jääd liialt kauaks mõtisklema, ei pruugi testi tulemus olla enam õige.
Täht 1

Oled alati väga positiivselt meelestatud ja optimistlik inimene. Teed elu jooksul suuri jõupingutusi selleks, et ennast harida ja täiendada. Ükski raskus pole Sinu jaoks selline, mis Sind rajalt maha lööks. Tunned muidugi kurbust või pahameelt, kui plaanid ei õnnestu, kuid see ei tähenda seda, et Sa jääksidki nukrutsema.

Suhtud ellu alati positiivselt. Oled sõbralik, avatud ning püüad inimsuhteid arendada nii, et Sa oma väljaütlemistega teiste inimeste tundeid ei haavaks. Oled tolerantne ja abivalmis inimene. Sinu tutvusringkond ei ole samas eriti suur, kuid need, kelle oled endale tutvusringkonda lubanud, on meeldivad ja lojaalsed inimesed.
Täht 2

Sulle on oluline see, et saaksid tegutseda vastavalt oma soovidele ja plaanidele. Teistele allumine ei ole Sulle kerge ülesanne. Teine aspekt, mis on Sulle väga oluline, on lugupidamine teiste inimeste poolt, eriti aga sugulaste ja sõprade poolt. Oled üldiselt introvertne inimene, kuid seda mitte täielikult. Teiste inimestega koostöö on Sulle oluline, kuid seda eelkõige nende inimestega, keda täielikult usaldada saad.

Oled oma loomult lahte, siiras ja südamlik. Teistel inimestel pole Sinu lähedusse pääsemine kerge ülesanne. Kui keegi on aga Sinu poolehoidu võitnud, oled valmis seda inimest omakasupüüdmatult aitama ja toetama. See on aga põhjus, miks pead olema ka üsna tähelepanelik, et Sind lihtsalt keegi ära ei kasutaks.
Täht 3

Oled intelligentne inimene. Sind köidavad kõikvõimalikud uued väljakutsed ja võimalused. Oled valmis uutest võimalustest alati kinnisilmi kinni haarama. Oled aus, üsnagi otsekohene. Kui vaja, ütled oma arvamuse otsekoheselt välja mõtlemata sellele, kuidas see teistele inimestele mõjuks.

Oleksid loomult suurepärane juht. Oled taiplik, sügavate teadmistega ja hea intuitsiooniga inimene. Sulle on oluline, et teised inimesed, eriti aga lähedased ja sõbrad, Sinu töid-tegemisi hindaksid ja neile hinnanguid annaksid. Seeläbi saad oma meetodeid täiustada.
Täht 4

Oled väga energiline inimene. Ideedest ei tule Sul kunagi puudu. Oled valmis julgelt astuma vastu kõikvõimalikele väljakutsetele. Kõik uued kogemused tekitavad Sinu põnevust ja elevust. Vahetevahel võib tunduda, et mida raskemad on väljakutsed, seda enam Sa neid naudid. Oskust katsumustega toime tulla hindavad kõrgelt kõik need inimesed, kellega igapäevaselt kokku puutud.

Püüad oma elu elada nii täiuslikult kui võimalik. Kui kõik ei lähe eesmärgipäraselt, ei anna Sa kunagi alla, vaid rühid ikka seatud sihtide poole. Tihtilugu võib aga probleemiks kujuneda see, et Sa oled teistest inimestest liigselt mõjutatav, mistõttu langetad otsuseid, mis Sinu huvides ei tööta.
Täht 5

Oled väga heatahtlik ja abivalmis inimene. Pöörad suurt tähelepanu lisaks enda tegemistele ka kõigele sellele, millega teised tegelevad, eriti muidugi lähedased, sõbrad ja tuttavad. Oled valmis neile oma tuge ja nõuandeid pakkuma. Päris omakasupüüdmatult Sa siiski teisi inimesi ei aita, sest soovid vastutasuks olla “kangelase” rollis, kes päästis päeva. Mida enam Sind kiidetakse, seda rohkem oled omalt poolt valmis abi pakkuma.

Oled oma ellusuhtumises rõõmsameelne ning ei muretse liigselt igapäevaste asjade pärast. Soovid elust rõõmu tunda ning argimured võivad seda takistada. Sulle on suureks ohuks see, et keskendud liigselt teiste inimeste aitamisele, jättes seeläbi enda eesmärgid ellu viimata.
Täht 6

Oled rõõmsameelne ja elav inimene. Armastad elu ja inimesi, kes Sind igapäevaselt ümbritsevad. Sulle on oluline see, et saaksid ühel või teisel viisil seda positiivsust ka teistele edasi anda. Naudid kõike seda, mida elu Sinu eluteele lennutab, olgu see siis hea või halb. Elu on Sinu jaoks mäng, kus võib kaotada kui ka võita.

Uute teadmiste omandamine on Sulle väga oluline. Pead seda oluliseks peamiselt seetõttu, et saaksid hakkama kõikvõimalike katsumustega, mida elu kaasa toob.

Sa ei muretse liialt palju. Oled kriitika suhtes vägagi leplik. Pead seda võimaluseks, kuidas oma tööd-tegemised paremaks muuta. Oled ka kriitikute suunas sõbralik ja austav. Teiste inimeste seas oled usaldusväärne inimene. Võiksid olla suurepärane juht.
Täht 7

Oled inimene, kes haarab alati kinni uutest võimalustest, olgu need nii keerulised kui tahes. Viid oma eesmärgid alati ellu, olenemata sellest, kui palju need aega võtad. Eesmärkideks Sa siiski igat asja ei sea, kuna soovid kõik olulised asjad enda jaoks läbi mõelda. Sul on tihtilugu raske mõista seda, millised eesmärgid on elus kõige olulisemad. Seetõttu võivad nii mõnedki olulised plaanid võtta liialt kaua aega.

Teised inimesed näevad Sind aktiivse ja sihikindla inimesena. Nii see väliselt nii ongi, kuigi tegelikkuses pole Sinu energiavarud sugugi nii suured. Et ennast aktiivsena hoida, tuleb Sul teha päris suuri jõupingutusi. Oled inimene, kes avaldab teistele inimestele positiivset mõju.
Täht 8

Sa ei ole inimene, kes alluks teiste inimeste soovidele või käskudele. Oled inimene, kes soovib tegutseda ainult iseenda soovidele. Oled väga kannatlik inimene. Sa ei torma kunagi tegevusse enne, kui oled kõik vajalikud ettevalmistused ära teinud. Kui miski asi ei toimi nii, nagu olid oodanud, oled valmis kannatlikult ootama, et olukord kontrolli alla saada. Jälgid alati oma tegevusi. Analüüsid tehtud vigu ning võtad neist alati õppust. Armastus ja emotsioonid on Sinu elus olulise tähendusega, kuid mitte otsustava tähtsusega.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Taro kaartide ennustus


Armastuse soodsad ajad


Taro kaardid: Lovers Oracle (ainult kaardid)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Pehme mänguasi


Tassid: Crazy Cats (2 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Seinakaunistus: kuufaasid


Käevõru: ametüst


Päikesepüüdjad (7 tk)


Barbie nukk (HBV19)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused