Kuidas kaitsta end energiavampiiri eest?

“Vampirismist” on igaüks midagi kuulnud või lugenud. Inimese kehas toimuvaid psüühilisi protsesse ja suhtlemist väliskeskkonnaga on palju uuritud. Ajalooliselt on vampirismi vaadeldud “vereimemisena”, energiavampiirlus on sama nähtus teistsugusel tasandil. On olemas inimesi, kes teadlikult provotseerivad teisi vihastama, solvuma ja ärrituma, et võtta siis nende eluenergiat. See võib toimuda nii teadlikult kui ka teadvustamata kujul.

Mida keerulisemad ja pingelisemad on suhted, seda sagedamini on just energeetiline vampirism haiguste, väsimuse ja halva enesetunde põhjuseks. “Vampiiril” on halb olla, kui teistel on hea. Ta otsib tavaliselt ise kontakti, et laadida end selle nähtamatu elujõuga.
Inimorganismi eksistents on võimalik tänu energiavahetusele keskkonnaga. Eluenergiat aitavad suurendada õige toitumine ja hingamine, mis hoiavad keha elamisvõimelisena. Energiat saab inimene loodusest, kosmosest ja teistelt inimestelt. Loov tegevus annab energiat, kui see pakub rõõmu ja rahuldust. Inimese hing ja süda akumuleerivad nähtamatut peenenergiat, mille tugisambad on elurõõm, armastus ja tarkus.

Lapse hoolimatu ja julm suhtumine loomadesse, taimedesse, kaaslastesse, vanematesse annab märku arenevast vampirismist. Kui puberteedieas laps küsib iga asja kohta, mida tal teha kästakse, et mida ta selle eest saab, siis on ta juba väljakujunenud vampiir. Vampiiri elu motiiviks on: “Ma tahan saada”. Häda on perekonnal, kus selline laps kasvab, aga veel suurem on häda, kui ta ise endale perekonna loob.
Vampiirid elavad madalamates eluenergia sagedustes ega teagi puhtama peenema energia olemasolust. Algselt on selline puhtam energia kaasa antud Amburi, Kaljukitse, Veevalaja ja Kalade märgis sündinuile. Sünnipärane omamine või mitteomamine ei tähenda aga seda, et see nii elu jooksul jääbki.

Vampiire on Päikese ja Kuu tüüpi.

Päikesetüüpi vampiir on agressiivne ja julm, tal on kuiv ja tuline energia. Ülimalt egoistlikuna provotseerib ta tülisid ja riide, tekitab ohvrile hingelist ja isegi füüsilist valu. Kadeda, tigeda ja sallimatuna ei avalda ta oma tõelisi motiive. Tõmbab oma ohvri hetkega energiast tühjaks. Käejooned peopesal on tumepunased või violetsed. Varasematel aegadel kasutati aadrilaskmist halva vere väljutamiseks.

Kuu tüüpi vampiirid on külma ja niiske energiaga, imevad märkamatult ja vaikselt ohvri energiat. Vestlevad isiklikest probleemidest lõputult. Ei tülitse, ei pahanda, aga hädaldavad ja kurdavad, lõpuks viivad ohvri hingelisest tasakaalust välja. Kodus võivad ka nemad olla agressiivsed. Vampirismi ohver tunneb kipitust kurgus, rõhutustunnet, teda ajab haigutama ja lõpuks tõuseb ka ärritus. Sellistele energiavampiiridele on omane silmakirjalikkus. Käejooned on kollased või tumepruunid.
Energiavampiiril pole jõudu ilma seda teistelt võtmata, isegi igapäevasest tööst mõtlevad nad kui sunnitööst. Ühissõidukis tõuklevad ja tekitavad teistes ärritust. Provotseerivad igal pool tüli lootuses, et keegi ehk võtab “tuld” ja nad saavad oma energiataset tõsta.

Vampiirist ülemus solvab sageli oma töötajaid, tema läheduses tuntakse ebamugavust ja temast hoitakse eemale. Tavaliselt on vampiirist ülemusel suur kaadri voolavus. Eriti halb on vampiirist juht lasteasutuses. Vampiirist ülemuse ümber koguneb aga sõnakuulelike alluvate kaaskond, kellelt ta vajadusel alati energiat saab.

On olemas ka telefonivampirism. Kui keegi helistab liiga sageli ja heietab vanadel väsitavatel või ebameeldivatel teemadel, siis on tegemist just seda liiki vampiirlusega. Ilmselt on kolinud see tänapäeval ka suhtlusportaalidesse ja kommentaariumitesse, seal on vampiirid solvajate rollis. Kui inimeste vahel on energeetiline side, siis saab energiat võtta ka kaugjuhtimise vahendusel.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop mehele


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Numeroloogilised analüüsid


Seinakaunistus: naised (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: presidendikäpp


Kausid (18 cm) (4 tk)


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Kaelakee: veevalaja


Kaelakee: tiigrisilm


Seinapilt lõuendil või kapal: lumikellukesed


Merkaba täht: rodoniit


Kausid (15 cm) (4 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused