Jalgratas – kasu tervisele mistahes vanuses

Kuna kütusehinnad tõusevad, otsivad inimesed ökoloogilisemaid ning ökonoomsemaid vahendeid – jalgratast. Aga mõte, et jalgratas pole mulle mõeldud, on tihti hirmutav. Tervisespetsialistid ütlevad, et jalgratas on üks parimaid ja mitmekülgsemaid viise igas vanuses ja tervisliku seisundiga inimestele. Oluline on vaid mitte üle pingutada ning oma võimeid õigesti hinnata.

Loe edasi

Millised on tõhusad viisid talvisel hooajal õues treenimiseks?

Väljas treenimine on sinu kehale ja vaimule kasulik, olenemata aastaajast. Talvel võib trenn aidata tõsta energiat ja ennetada soovimatut kehakaalu, kui oled muidu sel aastaajal istuvama eluviisiga. Ja kodust välja tulemine, et treenida, võib olla meeleolu tõstev. Isegi külmaga õues käimine võimaldab sul taastada ühenduse loodusega, eemalduda digitaalsest maailmast ning suurendada keskendumisvõimet ja loovust.

Loe edasi

Mitmekülgne tõukeratas igas vanuses kasutajale

Vaid mõne aastaga on meie tänavapildis toimunud märkimisväärne areng. Lisaks autodele, jalakäijatele ning ratturitele jääb üha sagedamini silma tõukeratas. Mõttemaailma muutus, et tõuksid polegi ainult lastele, on toimunud üllatavalt kiiresti. Oma roll on taskukohaste elektritõukerataste turule jõudmisel, ent Kaup24 e-poest ei ole kadunud ega kadumas täiesti tavalised mudelid.

Loe edasi

Mida peaksid kindlasti arvestama spordijalatsite valikul?

Selleks, et hoida head tervist ja füüsilist vormi, peame selle nimel ka pingutama. Tänapäevased uudsed lahendused pakuvad meil mitmekülgseid võimalusi, et muuda sportimine meeldivaks ka neile, kes seda muidu ei harrasta. Erinevad spordijalatsid ongi loodud selleks, et tunneksid ennast mugavalt nii joostes, tantsides, pallimänge mängides ning ka muul ajal. Küll aga on nii mõndagi, millega peaksid sobivad jalatseid valides arvestama.

Loe edasi
Leht 1 / 2
1 2