Kardinaalsed, kindlad ja muutlikud märgid (neljakordsused Sodiaagis)

Kardinaalseid, kindlaid ja muutlikke märke Sodiaagis võib võrrelda lusika, kausi ja ainega, mida läheb vaja koogi küpsetamiseks. Jahu, suhkur, või ja munad on aineks (muutlik), aga ei saa ühtki kooki küpsetada, kui puudub kauss (kindel), millesse ained panna ja lusikas (kardinaalne), millega neid segada. Milline omadus ka ei valitseks, on vaja kõiki kolme, et elu tõrgeteta toimiks.


Kardinaalsed märgid (lusikas) tähistavad aastaaegade algust.

Need on JÄÄR, VÄHK, KALJUKITS, KAALUD.

Liigutatavad kardinaalsed märgid omavad suurt elujõudu, millega lükatakse asjad käima. Nad annavad idee, alustavad ja juhivad, mõtlevad ja kavandavad, kinnitavad ja julgustavad (lusikas segab aineid). Nad taltsutavad liigset kiirustamist ja annavad julguse vajalikuks hüppeks. Nad on säde, mis süütab tule ja puudutus, mis suurendab usaldust ning annab julgust. Kardinaalne energia on idee, mis avab uksed ja püsivus, mis tagab edu. Just kardinaalne jõud muudab kõik elus võimalikuks. Ohtlik on aga see, et selline võimas mägesid liigutav jõud võib äratada emotsionaalseid hirmu-, süü- või võlatundeid. Materiaalne tasu ja hirm kaotuse ees on väga võimsad motivaatorid kõigi kardinaalsete märkide puhul. Kõik nad kalduvad petlikult uskuma, nagu olekski püsiv kindlustunne ja edu võimalik. Alati ei mõista nad, et ainult ise saab valitseda oma toimetulekut ja olla kardinaalseks punktiks oma elus. Liiga tugev kardinaalne jõud on ärritav ja ülevoolav ning muudab ebakindlaks. Kui kardinaalsed märgid pole endas kindlad, võivad nad jääda tõmmata ja tõugata ega saa kunagi tõeliselt puhata. Keegi tuletab neile kogu aeg meelde nende kohustusi ja tekitab sel viisil süütundeid. Kui neile pidevalt räägitakse, mida nad tegema peavad, siis hakkab see neid takistama ja ärritab.

Kindlad märgid (kauss) on SÕNN, LÕVI, SKORPION, VEEVALAJA.

Need märgid on varustatud kindlustunde, püsivuse, vastupidavuse ja stabiilsusega. Nad annavad suuna, vormi, struktuuri, kuju ja võimaldavad maailmal eksisteerida. Nemad on kauss, milles saab aineid segada ja koogivorm, milles saab kooki küpsetada. Nad on see materjal, mis hoiab paigal kruvi ja treener, kes hoiab koos meeskonda või direktor, kes juhib suurejoonelist ettevõtet. Kindla märgi all sündides tekib tunne, et on vaja omandada teadmisi, lahendada kõik probleemid ja hallata ning kontrollida kõike elus. See toob kaasa omad riskid, sest muututakse jäigaks, järeleandmatuks ja paindumatuks, ollakse pime teiste vaatenurkade suhtes ja suletud teistele hoiakutele. Tõeliselt veendunud ollakse vaid iseenda õigsuses. Kui kindlad märgid omavad täielikku võimu, siis nad mingitele mõjutustele ei allu. Liigne kindlustunne võtab aga aktiivsuse ning saavutuste vajaduse, see ei lase muutustel elu edasi viia. Perspektiiv muutub vaid siis, kui teised märgid kogu võimu talle ei anna. Toetava mõjuga on kindla energia kohalolek igati kasulik ja sisendab kindlustunnet, aitab püsima jääda.

Muutlikud märgid (ained) on KAKSIKUD, NEITSI, AMBUR ja KALAD.

Arvatakse, et nad on vähem püsivad ja vähem sihiteadlikud ning rohkem eesmärgile ning muutustele orienteeritud. Nende märkide tugevus seisnebki nende muutumise võimes. Muutlikud märgid on väga liikuvad, mitmekülgsed ja paindlikud. Nad tulevad tormidega oma elus paremini toime, sest kohanevad igasuguste oludega kergemini. Muutlikkus loob ellu mitmekesisuse, sest vaenlasest võib saada sõber ja tundmatust armastaja, ideid ja mõtteid on tohutult palju. Muutlikud märgid toovad ellu vürtse ja magusust, aga ka piprateri ja soola. See ei tähenda, et muutus on alati parim ja see tuleb alati vastu võtta. Muutlikud märgid ei tohiks kõigega kui paratamatusega leppida ja nad ei peaks alistuma igale survele ja ahvatlusele. Kui muutust ei saa vältida, saab isiklikus sfääris määrata muutuse toimumise tingimused. Kui abiks on kardinaalne ja püsiv jõud, võib muutlik energia saavutada mida iganes. Just muutlik jõud on see, mis muudab elu nii elamisväärseks, huvitavaks ja vaheldusrikkaks. See energia toob naudinguid ja rõõme ellu, seda peab vaid kontrolli all hoidma. Ilma kindla energiata (kausita) ja ilma kardinaalse energiata (lusikata) valgub see lihtsalt laiali, ega saavuta midagi.

Kasutatud kirjandus: Roy Gillet, “Astroloogia salakeel

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Armastuse soodsad ajad


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kaelakee: lasuriit (kett 50 cm)


Kaelakee: hõbe, pildiga


Kaelakee: hõbeobsidiaan


Skulptuur: kassid


Tööriistakomplekt: 43-osaline


Kaelakee: tiigrisilm


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Tassid (3 tk) - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused