Sodiaagimärkidele soodsad vääriskivid

Igal mineraalil on energeetiline väli. Vanasti tegelesid kivide uurimisega astroloogid, keda huvitas eelkõige mineraali mõju inimesele ja vähem mineraal ise.

Tule ja õhu stiihiaga seostatakse läbipaistvaid ja pool-läbipaistvaid kive, yang mineraale. Läbipaistmatud on seotud maa ja vee stiihiaga ja kannavad yin energiat. Kõik kivid kannavad endas planeetide mõju ning pole olemas täpselt kahte ühesugust.

Kui sünnikaardis on tugevalt väljendunud Marss, annab see õiguse kanda punaseid või punaka tooniga kive. Päike soosib värvita, valgeid, läbipaistvaid ja helkivaid kive, aga võib esineda kõikides värvides. Võimendunud Kuu annab õiguse kanda valgeid või piimjaid kive. Merkuur soosib kollaseid, läbipaistvaid või läikivaid, Veenus violetseid ja lillasid kive. Jupiteri toon on sinine, taevalaotuse värv, Saturni mõju all on mustad, valgust “neelavad” kivid. Uraani kivid on helesinised, mosaiiksed ja Neptuni mõju all sinakasrohelised, merevärvi kivid. Pluuto kivid on punakaspruunid ja Chironi kivid on hallid.
Metallidest on kuld Päikese metall, sobib neile kelle kosmogrammis valitsevad tulemärgid. Energeetiliselt ülelaetud inimesed või õrnad naiselikud naised kulda kanda ei tohiks, neile sobib hõbe rohkem. Kaelas kantav rist peaks olema isiku kosmogrammile vastavast materjalist. Hõbe on naiselik metall, mistõttu hõberist sobib naisele kandmiseks, kuldristi võivad kanda mehed, meheliku natuuriga naised või Lõvi märgi esindajad. Vask on Veenuse mõju all, raud sobib meheliku kosmogrammiga inimestele, vastunäidustatud on veemärkidele. Messing ehk valgevask kannab Veenuse mõju, seatina ja titaan on Saturni mõjuga, pronksil (vase ja tina segu) on Veenuse ja Jupiteri mõju. Tina on Jupiteri mõju all, sobib Kaladele ja Amburile. Titaan sobib ainult Veevalajale. Ühtlane kosmogramm lubab kanda kõiki metalle.

Kullas ei tohi kanda ametüsti, nefriiti, moorioni, krüsopraasi, smaragdi, suitsutopaasi (sobivad ainult hõbedaga). Hõbedaga ei tohi kanda briljanti, rubiini, spinelli, sinist türkiisi. Vasega ei tohi kanda topaasi, moorioni, hüatsinti, kristalle. Inimesed, kes on sündinud 15 – 20 märts, peaksid kantavaid kive vahetama. Vaid tiigri-, kulli- või kassisilma võib neil päevil kanda. Sel perioodil ostetud, varastatud või saadud kivid toovad kandjale suurt õnnetust. Eriti tundlikud on pärlid, korallid, pärlmutter, mis koguvad kergesti negatiivsust.
Vääriskive on vaja energeetiliselt puhastada, kodustes tingimustes on selleks kõige sobivam külmkapist võetud jäävesi. Kuu loomise 29 ja 30 päev (kuutsükli viimased päevad) on ohtlikud. Pidevalt kantavaid kive võiks hoida siis vees, et nad oleksid kaitstud ega kaotaks oma omadusi.
Sodiaagimärkidele sobivaimad kivid:

Jäär – oonüks keskmises sõrmes

Sõnn – amasoniit, kahholong keskmises sõrmes

Kaksikud – serdoolik nimetissõrmes on kaitseks, mäekristall sobib tööks

Vähk ja Skorpion – hematiit hõbedas, kanda nimetissõrmes

Lõvi – rubiin, punane granaat või püroop

Neitsi – punane jaspis – tule stiihia, kollane jaspis – maa stiihia, roheline jaspis – vee stiihia, kirju jaspis – õhu stiihia, kanda keskmises sõrmes või rinnal.

Neitsi ja Kaljukits – almandiin
Kaalud – ametüst, lasuriit (lasuriit sobib kõigile peale Kaljukitse)

Skorpion – almandiin

Ambur – püroop, helesinine türkiis (ainult kullas)

Kaljukits – krüsopraas hõbedas, kanda keskmises sõrmes

Veevalaja – krüsopraas (helesinine) keskmises sõrmes

Kalad – krüsoliit nimeta sõrmes ja akvamariinArtikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma horoskoop


Elukoha horoskoop


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Taro kaardid: Seasons of the Witch (koos raamatuga)


Laualamp


Seinakell


Merkaba täht: ametüst


Seinapilt lõuendil: jänesekapsad


Tassid: võõrasemad (2 tk)


Päikesepüüdja: mandala


Seenekujulised kristallid: obsidiaan (7 tk)


Kaelakee: ema ja tütarLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused