Sodiaagimärkidele soodsad vääriskivid


Foto: pixabay.com

Igal mineraalil on energeetiline väli. Vanasti tegelesid kivide uurimisega astroloogid, keda huvitas eelkõige mineraali mõju inimesele ja vähem mineraal ise.

Tule ja õhu stiihiaga seostatakse läbipaistvaid ja pool-läbipaistvaid kive, yang mineraale. Läbipaistmatud on seotud maa ja vee stiihiaga ja kannavad yin energiat. Kõik kivid kannavad endas planeetide mõju ning pole olemas täpselt kahte ühesugust.

Kui sünnikaardis on tugevalt väljendunud Marss, annab see õiguse kanda punaseid või punaka tooniga kive. Päike soosib värvita, valgeid, läbipaistvaid ja helkivaid kive, aga võib esineda kõikides värvides. Võimendunud Kuu annab õiguse kanda valgeid või piimjaid kive. Merkuur soosib kollaseid, läbipaistvaid või läikivaid, Veenus violetseid ja lillasid kive. Jupiteri toon on sinine, taevalaotuse värv, Saturni mõju all on mustad, valgust “neelavad” kivid. Uraani kivid on helesinised, mosaiiksed ja Neptuni mõju all sinakasrohelised, merevärvi kivid. Pluuto kivid on punakaspruunid ja Chironi kivid on hallid.Metallidest on kuld Päikese metall, sobib neile kelle kosmogrammis valitsevad tulemärgid. Energeetiliselt ülelaetud inimesed või õrnad naiselikud naised kulda kanda ei tohiks, neile sobib hõbe rohkem. Kaelas kantav rist peaks olema isiku kosmogrammile vastavast materjalist. Hõbe on naiselik metall, mistõttu hõberist sobib naisele kandmiseks, kuldristi võivad kanda mehed, meheliku natuuriga naised või Lõvi märgi esindajad. Vask on Veenuse mõju all, raud sobib meheliku kosmogrammiga inimestele, vastunäidustatud on veemärkidele. Messing ehk valgevask kannab Veenuse mõju, seatina ja titaan on Saturni mõjuga, pronksil (vase ja tina segu) on Veenuse ja Jupiteri mõju. Tina on Jupiteri mõju all, sobib Kaladele ja Amburile. Titaan sobib ainult Veevalajale. Ühtlane kosmogramm lubab kanda kõiki metalle.

Kullas ei tohi kanda ametüsti, nefriiti, moorioni, krüsopraasi, smaragdi, suitsutopaasi (sobivad ainult hõbedaga). Hõbedaga ei tohi kanda briljanti, rubiini, spinelli, sinist türkiisi. Vasega ei tohi kanda topaasi, moorioni, hüatsinti, kristalle. Inimesed, kes on sündinud 15 – 20 märts, peaksid kantavaid kive vahetama. Vaid tiigri-, kulli- või kassisilma võib neil päevil kanda. Sel perioodil ostetud, varastatud või saadud kivid toovad kandjale suurt õnnetust. Eriti tundlikud on pärlid, korallid, pärlmutter, mis koguvad kergesti negatiivsust.

Vääriskive on vaja energeetiliselt puhastada, kodustes tingimustes on selleks kõige sobivam külmkapist võetud jäävesi. Kuu loomise 29 ja 30 päev (kuutsükli viimased päevad) on ohtlikud. Pidevalt kantavaid kive võiks hoida siis vees, et nad oleksid kaitstud ega kaotaks oma omadusi.Sodiaagimärkidele sobivaimad kivid:

Jäär – oonüks keskmises sõrmes

Sõnn – amasoniit, kahholong keskmises sõrmes

Kaksikud – serdoolik nimetissõrmes on kaitseks, mäekristall sobib tööks

Vähk ja Skorpion – hematiit hõbedas, kanda nimetissõrmes

Lõvi – rubiin, punane granaat või püroop

Neitsi – punane jaspis – tule stiihia, kollane jaspis – maa stiihia, roheline jaspis – vee stiihia, kirju jaspis – õhu stiihia, kanda keskmises sõrmes või rinnal.

Neitsi ja Kaljukits – almandiinKaalud – ametüst, lasuriit (lasuriit sobib kõigile peale Kaljukitse)

Skorpion – almandiin

Ambur – püroop, helesinine türkiis (ainult kullas)

Kaljukits – krüsopraas hõbedas, kanda keskmises sõrmes

Veevalaja – krüsopraas (helesinine) keskmises sõrmes

Kalad – krüsoliit nimeta sõrmes ja akvamariin

Spetsiaalne kasutamine:

Tiigrisilm – kõige tugevam amulett, sobib eriti Kaksikutele, Neitsile, Amburile ja Kaladele.

Kullisilm – amuletina sobib Jäärale, Vähile, Kaaludele ja Kaljukitsele.Kassisilm – amuletina sobib Sõnnile, Lõvile, Skorpionile ja Veevalajale. Kanda ainult ainult hõbedases raamistuses, nimetus sõrmes ja õnnelikus käes. Tegutsema hakkab aasta pärast, näidates unenägudes hädaohte.

Hematiit – sobib kaitseks veremürgituse vastu

Merevaik – sobib astraalkeha puhastamiseks kõigile peale Sõnni

Smaragd – sobib vaimse arengu kõrgemas staadiumis olevatele inimestele

Malahhiit – sobib inimestele, kes oskavad teistega kontakteeruda (õpetajad, ajakirjanikud jt.)

Nefriit – vaimselt kõrgelt arenenud inimestele, ettekuulutajatele, neile, kelle maine ülesanne on täidetud.

Mäekristall – eriti hea Kaksikutele, parandab mälu. Sobib üliõpilastele eksamite ajal.

Vääriskive ostes ja kandes tekib inimesel endal tunnetus, millised sobivad ja millised mitte, tuleb vaid sisetunnet usaldada.Neid kive pidevalt kanda ei tohi

Opaal – kutsub esile liigseid illusioone

Aleksandriit – toob katastroofe suguvõsale

Briljant – ainult pärandusena, sobib Jääradele ja Lõvidele

Türkiis – Vähkidele annab kalduvuse skisofreeniaks

Serpentiniit – toob ahvatlusi, eriti halb Neitsile

Safiir – Vaimsete õpetajate ja gurude kivi

Seotud postitused