Põlisameeriklaste horoskoop: pistrik (21. märts – 19. aprill)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
PISTRIK

Ajavahemik: 21. märts – 19. aprill
Ilmakaar: ida
Element: tuli
Kristall: opaal
Pistrik sümboliseerib põlisameeriklastele lendu, kaitset ja teravat pilku. Oled inimene, kes on vähemal või rohkemal määral nende omadustega seotud. Sul on tihe side loodusega ning võimaluse korral soovid elada looduse keskel.

Oled oma ettevõtmiste juures suurelennuline ja kiire. Sa ei soov tegeleda tühiste asjadega, vaid keskendud ainult suurtele plaanidele. Sa oled inimene, kes ei soovi juhinduda teiste inimeste soovidest ja vajadustest, mistõttu on esikohal Sinu enda soovid ja vajadused. Otsid alati võimalusi selleks, et oma piire ja tegevust laiendada. Ka soovid vallutada uusi kõrgusi. Oled avatud uutele ideedele ja haarad kinni võimalustest, mis pakuvad Sulle uute vaatenurkade avastamist.

Sul on suurepärane võime selleks, et märgata detaile, mida teised inimesed tihtilugu tähelepanuta jätavad. Seeläbi lood endale mitmesuguseid eeliseid ja võimalusi. Suudad kõikvõimalikke situatsioone põhjalikult hinnata, olles suuteline märkama ka kõikide situatsioonide taga peituvaid ohte ja võimalusi. Kannad endas kaitsevaimu, kaitstes nii ennast, perekonda, sõpru, sugulasi kui ka kolleege.
Oled avatud uutele teadmistele ja oskustele. Väga suurt tähelepanu pöörad ka kõikvõimalikele vaimsetele õpetustele. Sul on võime näha kaugemale füüsilisest maailmast, mistõttu mõistad elu sügavamat tähendust oluliselt paremini kui teised inimesed.

Oled oma olemuselt sündinud juht. Oled otsuste langetamisel õiglane ning suudad ka kõige keerulisemates olukordades säilitada rahulikkuse.

Oma ettevõtmised viid alati lõpule. Näitad oma tegemiste juures välja märkimisväärset sihikindlust ja kannatlikkust. Ükski takistus pole Sinu jaoks nii suur, et Sa seda ületada ei suudaks. Näitad oma ettevõtmiste juures välja ka aukartustäratavat kiirust. Sulle meeldib meeskonnas töötada, kuna pead seda võimaluseks oma plaanide kiiremaks teostumiseks.

Inimsuhted ei ole Sinu jaoks mitte kõige kergemad. Kõik on hästi seni, kuni teised inimesed käituvad ja tegutsevad vastavalt Sinu plaanidele. Kui Sinuga ollakse aga lahkarvamustel, siis on probleemid kohal. Võid teiste inimestega suhtlemisel olla domineeriv ja teistele oma arvamusi pealesuruv. Ka võid oma arvamusi avaldada viisil, mis teiste inimeste tundeid haavab.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eelmise elu analüüs


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Konna kujuke: opaliit


Kristallide tükikesed (tsipsid): labradoriit


Taro kaardid: Spirit Animal (koos raamatuga)


Nukk Mali


Kaelakee ja kõrvarõngad


Õun: aafrika verekivi


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Kaelakee: kuldobsidiaan


Hundi kujuke: ametüstNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused