Test: vali pildilt kujund ja saad teada, kuidas Sa teiste inimestega suhtled

Selles testis on kujundid, mis on koostatud kasutades kolmnurka ja ringi. Kolmnurk tähistab teisi inimesi, ring aga Sinu suhtlemist nende inimestega. See test põhineb osaliselt teoorial, et inimesi köidavad kujundid ja vormid, mis on põhinevad meie aju toimimisel, hoiakutel, haridusel ja isiksuseomadustel.

Et testis õige vastus saada, tuleks lõdvestuda ja valida kiiresti välja kõige meeldivam kujund. Liigne mõtlemine kujundile võib anda testis vale tulemuse.
Valik 1

Oled oma loomult lahke ja sooja südamega inimene. Pöörad suurt tähelepanu teistele inimestele ning hoolitsed vajadusel ka nende heaolu eest. Oled alati olemas, et aidata neid, kes Sinu abi vajama peaksid. Võõraid võtad vastu naeratusega.

Paljud inimesed on Sinust ja Sinu tegemistest märkimisväärses sõltuvuses. Oled alati teiste inimestega ümbritsetud, mis aitab Sul ennast kindlalt tunda. Oled väga seltskondlik inimene, kuid oma eraasju Sa teiste inimestega ei lahka ja hoiad oma eraelulised asjad saladuskatte all. Neid, kes Sinu elu kohta ühtteist teavad, on päris vähe, väga valitud seltskond.
Valik 2

Oled rahulik ja enesekindel inimene. Sulle on oluline see, et oleksid kursis kõige sellega, mis Sinu ümbritsevas maailmas on toimumas. Teiste inimestega suhtlemisel hoiad teatud distantsi, kuid Sa ei ole erak. Soovid teiste inimestega suhelda, kuid seda siiski teatud piirideni. Kindlasti ei soovi Sa teiste inimestega käsitleda oma eraelulisi küsimusi.

Kõikide asjadega, mille oled endale tegemiseks võtnud, tegeled pühendunult. Ühtegi pisidetaili ei soovi Sa tähelepanuta jätta.

Arvatavasti köidavad Sinu tähelepanu mõned erilised eluvaldkonnad, millega väga paljud inimesed ei tegele. Seetõttu imetletakse Sinu teadmisi ja oskusi.
Valik 3

Oled julge ka kaitsev inimene. Oled alati olemas nende inimeste jaoks, kes on Sulle olulised. Samuti ei jäta Sa kunagi hätta ka võhivõõrast abivajajat. Tihtilugu võid võõraste aitamisega aga endale probleeme tekitada, kuna Sinu enda majanduslik seis võib halveneda või tekitad probleeme oma lähedastega suhtlemisel.

Oled eestkostjaks paljudele inimestele. Sinu poole pöördutakse abi ja nõuannete saamiseks. Sina ise arvatavasti abi saamiseks teiste inimeste poole kergekäeliselt ei pöördu, kuigi Sul oleks selleks suurepärased võimalused.

Sulle meeldib oma teadmisi ja oskusi täiendada. Soovid olla kõigega kursis. Sul on silma pisidetailide jaoks. Samuti on Sinu mälu märkimisväärne.
Valik 4

Oled väga rõõmsameelne ja toetav inimene. Oled hakkaja ja julge ning julgustad ka kõiki teisi, kes Sind ümbritsevad. Nakatad teisi inimesi ka rõõmsameelsusega, sest mitte keegi ei suuda Sinu läheduses kaua mornina püsida.

Tunned ennast väga hästi siis, kui teistel inimestel hästi läheb. See positiivne energia tagab ka Sulle elus suurepärased läbilöögivõimalused.

Ka keerulised olukorrad pole midagi sellist, mis Sind rajalt maha lööksid. Pead selliseid situatsioone elu lahutamatuks osaks ja õppetunniks, mille pead läbi elama. Oled suurepärane juht, kuna oled õiglane ning suudad teisi inimesi motiveerida ja julgustada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Armastuse- ja seksihoroskoop


Elutee üldskeem


Seinakell


Tekk (180 x 220 cm)


Käevõrud partneritele: tiigrisilm ja oonüks


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Kaelakee ja kõrvarõngad


Seinakell


Hundi kujuke: amasoniit


Käevõru: ahhaat


Kausid (6 tk) (10 cm)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused