Ruunide ennustus ajavahemikuks 07.03.2022. – 13.03.2022.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sinu enesekindlus pole praegu mitte kõige suurem, mistõttu on oht jääda ilma mitmesugustest uutest võimalustest, mis Sulle avanemas oleksid. Vältida tuleks tormakaid otsuseid, sest need võiksid väga negatiivselt mõjutada Sinu edaspidiseid samme.

Tööalases elus toob see nädal arvatavasti kaasa mitmeid muutusi. Oluline on nende muutustega kiiresti kohaneda. Uute plaanide teostamine eeldab Sinult suuremat kannatlikkust, sest kiiresti edu Sinuni ei jõua. Peaksid rohkem tähelepanu pöörama informatsiooni hankimisele, sest see aitaks Sul paremaid otsuseid langetada.

Suhted kolleegidega on üsna head. Lubaduste andmisel tasuks aga ettevaatlik olla, sest nende täitmine võib kujuneda oluliselt keerulisemaks, kui Sa seda arvanud oleksid. Ära võta väga tõsiselt seda, kui Sulle kolleegide poolt lubadusi jagatakse.

Rahaasjad eeldavad suuremat tähelepanu. Selles vallas ei pruugi olla kõik nii heas seisus, kui Sa seda arvanud oleksid. Ootamatud väljaminekud on vägagi tõenäolised.

Koduses elus pole see nädal mitte kõige parem aeg suuremate uute plaanide teostamiseks, sest kõik ei kulge plaanipäraselt.

Armuasjades leia oma partneri jaoks rohkem aega. Kõikvõimalikud ühised tegevused tuleksid suhte toimimisele kasuks. Kindlasti pole Sinu suhtes ka romantikat kunagi liialt palju.
KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal viib Sind suure tõenäosusega mitmete muutuste keskele. See paneb proovile Sinu kohanemisvõime. Sinu keskendumisvõime pole praegu mitte kõige parem, mistõttu võib rutiinsete kohustuste täitmine kujuneda keeruliseks. Peaksid rohkem tähelepanu pöörama detailidele.

Tööasjades püüa ära teha need kohustused, millele juba mõnda aega mõelnud oled. Suudaksid selles osas päris häid tulemusi saavutada. Ettevaatlikum tasuks olla tööalaste rahaasjade korraldamisel. Hea aeg oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks. Võimalik, et mõned tööasjad võivad Sulle päris suure pettumuse valmistada.

Suhted kolleegidega peaksid olema päris head. Samas meeskonnatöö tegemine ei suju eriti hästi. Iseseisvalt suudaksid oluliselt enam oma plaane teostada.

Rahaasjad on päris head, kuid ole valmis mõningateks ootamatuteks väljaminekuteks. Riskide võtmiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Võiksid silmad lahti hoida, sest Sulle võivad avaneda mõned päris head teenimisvõimalused.

Koduses majapidamises ära alusta uute ideede elluviimisega. Sul oleks keeruline soovitud eesmärkideni jõuda. Tegele ainult asjadega, mis tegemist vajavad.

Armuasjad peaksid olema päris heas seisus. Oluline on romantikale rohkem rõhku panna. Partneriga suhtlemisel tasuks rohkem rõhku panna kuulamisele.
SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal peaksid olema oma ettevõtmiste juures tavalisest sihikindlam. Suudaksid palju korda saata ning ka palju erinevaid takistusi ületada. Peaksid vältima mõttetuid riske, sest nendega on oht endale palju kahju tekitada.

Tööasjades oled küll küllaltki ettevõtlik, kuid samas ka mõnevõrra hoolimatu. Peaksid praegu põhjalikkusele rohkem rõhku panema. Hea aeg oma töökorralduses mõningate muutuste tegemiseks, mis aitaksid Sul endale edaspidiseks suurema efektiivsuse tagada.

Suhted kolleegidega on Sul päris head. Ka meeskonnatöö tegemine peaks kujunema päris heaks. Ettevaatlik tasuks olla isikliku elu teemade käsitlemisel.

Rahaasjades tasuks olla tähelepanelik. Kõik ei kulge nii ladusalt, kui Sa seda oleksid oodanud. On oht valeotsuste tegemiseks. Ära lase teistel inimestel endale rahaasjades survet avaldada.

Koduses majapidamises ära võta ette liialt palju kohustusi, sest soovitud eesmärkide täitmine oleks keeruline. Keskendu rutiinsematele kohustustele.

Armuelus tuleks romantikale rõhku panna. Partneriga suhtlemisel ole ettevaatlikum sõnade kasutamisel. Pikemaajaliste sihtide paikapanek aitaks suhet tugevdada.
VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal tasuks vältida liigset tormakust. Keskendu rohkem nendele asjadele, mis lõpetamist vajaksid ning alles seejärel tee algust täiesti uute kohustustega. Oma ettevõtmisi tuleb teha praegu nii, et Sa ei ootaks väärilist tasu oma ettevõtmistele. Pigem tasuks lähtuda sellest, et oma positiivsete tegevustega lood endale edaspidiseks positiivset karmat.

Tööasjades on oodata aeglast tempot. Ära haara endale liialt palju kohustusi, sest kõikide asjadega Sa toime tulla ei suudaks. Ka ole valmis selleks, et nii mõnegi asjaga oleks Sul raske eesmärkideni jõuda. Pane endale paika uued sihid, sest see aitaks Sul olulisel määral parandada igapäevaste otsuste kvaliteeti.

Suhted kolleegidega peaksid olema suhteliselt head. Mõningaid teravaid väljaütlemisi võib ette tulla, kuid need pole midagi sellist, mis Sind rajalt maha lööksid.

Rahaasjades tasuks olla ettevaatlikum. Hinda hoolikalt kõikide otsuste pluss- ja miinuspooli. Riskide võtmist tasuks vältida.

Koduses majapidamises suudaksid sellel nädalal palju ära teha. Oluline on kannatlikkus, sest kõik asjad ei kulge sugugi sellises tempos nagu Sa soovinud oleksid. Keskendu ainult ühele tööle.

Armuasjad on sellel nädalal mõnevõrra pingelised. Arusaamatusi võib partneriga tekkida siit ja sealt. Jälgi rohkem oma sõnakasutust. Kasuks tuleks see, kuis koos partneriga midagi meeldivat ette võtaksid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Karma analüüs + saatuse analüüs


Kõrvarõngad: süda ja käed


Kaelakee: sõnn


Citröen 2CV6


Taldrikud (21 cm) (4 tk)


Rahakonnad (2 tk)


Dekoratsioon: mäekristall


Buddha kuju: roosa kvarts


Barbie nukk (GXT03)


Taldrikud, tassid ja kausid (2 tk) - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused