Ruunide ennustus ajavahemikuks 25.09.2023. – 01.10.2023.a.

JÄÄR

See nädal peaks kujunema Sulle päris põnevaks ja huvitavaks ajaks. Samas tuleb olla valmis ka mõningates katsumusteks, mis tuleks kiirkorras ületada. Armuelu saab sellel nädalal hoogu juurde, kuid võib kaasneda ka mõningane konflikt partneriga. Väga oluline on see, et ennast avatult väljendaksid ning püüaksid kõikvõimalikele probleemidele kiiresti lahendused leida. Väga olulisel kohal on see, et Sa oma partnerit rohkem kuulaksid. Peresuhted mängivad Sinu elus praegu väga olulist rolli. Püüad leida pereliikmete jaoks rohkem aega ja lahendada kõikvõimalikud tekkivad konfliktid nii kiiresti kui võimalik. Tööalane elu toob see sellel nädalal kaasa mitmesuguseid uusi võimalusi, samas ka väljakutseid. Ära karda neid vastu võtta, sest need aitavad olulisel määral kaasa Sinu edasiliikumisele karjääri vallas. Rohkem tuleks tähelepanu pöörata detailidele ning vältida tormakaid otsuseid. Rahaasjades tuleks sellel nädalal olla mõnevõrra ettevaatlikum. Oma kulutused tasuks kriitilise pilguga üle vaadata. Võimalik, et kodused toimetused toovad kaasa mõningaid ootamatuid rahalisi väljaminekuid. Hoia oma silm peal tervisel. Väga olulisel kohal on regulaarne liikumine, eriti nendel, kellel on istuv tööviis. Sellel nädalal tuleks oma toiduvalikule rohkem rõhku panna. Väldi liialdusi ja tormakust igapäevaste toimetuste juures, sest on suurenenud oht õnnetusteks.
SÕNN

See nädal peaks kujunema Sulle päris huvitavaks ja põnevaks ajaks. Nii mõnedki asjad hakkavad paremini toimima, kui varem. Armastuse vallas toob sel nädalal kaasa mitmesuguseid positiivseid arenguid. Praegu on suurepärane aeg selleks, et oma partneriga rohkem koos aega veedaksid. Püüa leida võimalusi selleks, et üheskoos midagi suuremat ja põnevat ette võtta. Hea aeg reisimiseks. Väga olulisel kohal võiks olla romantika. Perekondlikud suhted kujunevad samuti headeks. Ole oma pereliikmete jaoks olemas ning püüa neid igati toetada ja julgustada. Suurepärane aeg selleks, et perega koduses elus midagi ette võtta. Tööalaselt tuleks olla sellel nädalal mõnevõrra ettevaatlikum. See nädal võib kaasa tuua mitmesuguseid väljakutseid, mis eeldavad kiiret tegutsemist ja otsuste langetamist. Rõhku tasuks panna oma ettevõtmiste põhjalikumale organiseerimisele. See aitab paremini eesmärkide poole liikuda. Rahaliselt peaks see nädal olema päris hea aeg. Rohkem tasuks rõhku panna sellele, et leida endale uusi sissetulekuallikaid. Sellel nädalal oled selles osas palju edukam. Tervislik seisund peaks olema üldiselt hea, kuid rohkem tasuks jälgida oma toiduvalikut. Ole füüsiliselt aktiivne ja söö tasakaalustatult. Püüa stress kontrolli all hoida.
KAKSIKUD

Sellel nädalal tuleks oma ettevõtmisi korraldada nii, et oleksid kursis kõige sellega, mis Sind ümber on toimumas. Seeläbi on Sul võimalik märgata olulisi detaile ja vältida eksimusi. Armastuse vallas kulgevad asjad päris ladusalt. Siiski tasuks olla mõnevõrra ettevaatlikum partneriga suhtlemisel. Mõtle hoolikamalt, mida ütled ja kuidas ütled. Väldi kriitikat partneri enda ja tema tegevuste suunas. Partneriga koos tasuks ette võtta midagi uut ja huvitavat, et tuua suhtesse uut värskust. Perekondlikud asjad on sellel nädalal stabiilsed. Rohkem tasuks leida oma perekonna jaoks aega, et ühiseid toredaid hetki nautida. Hea aeg selleks, et koduses elus midagi üheskoos korda saata. Tööalaselt toob see nädal arvatavasti kaasa mõningaid väljakutseid, kuid suudad need päris kiiresti ületada. Usalda rohkem oma sisetunnet, see aitab tööalases elus paremaid otsuseid langetada. Kolleegidega suhtlemisel ole sellel nädalal mõnevõrra ettevaatlikum. Ära ütle asju, mida hiljem kahetsema pead. Rahaasjad peaksid olema sellel nädalal päris stabiilsed. Sul tasuks rahaasjades rohkem oma tulevikule mõelda ja sellekohaseid otsuseid langetada. Tervis nõuab sellel nädalal suuremat tähelepanu. Hoolitse oma keha eest ning kindlasti võta aega selleks, et puhata ja lõõgastuda. Enda liigne kurnamine praegu kasuks ei tule ning võib kaasa tuua hilisemaid probleeme.
VÄHK

Üldiselt peaks see nädal olema päris hea aeg, kuid mõnevõrra ettevaatlikum tasuks olla inimsuhetes. Mõtte hoolikalt, mida ütled. Armastuse vallas võib see nädal olla veidi keerulisem. Mõningad arusaamatused on partneriga esile kerkimas ning need ei leia võib-olla koheselt lahendust. Tasuks rohkem mõelda sellele, kuidas suhe partneriga paremini toimima saada. Sulle võib selles vallas tekkida päris häid ja huvitavaid ideid. Perekondlikud asjad eeldavad sellel nädalal suuremat pühendumist. Püüa leida rohkem aega selleks, et perega meeldivalt aega veeta. Ole valmis pereliikmeid rohkem toetama ja abistama. Eriti lapsed võivad praegu vajada Sinu toetust. Tööalases elus võib see nädal kaasa tuua mitmesuguseid takistusi. Samas suudad need päris kiiresti ületada, kuna oled entusiastlik ja sihikindel. Ole valmis selleks, et Sinu tööalaste kohustuste hulk võib sellel nädalal suurenema hakata. See tähendab seda, et Sul tuleb oma ajalisi ressursse paremini korraldada. Rahaasjad eeldavad suuremat ettevaatlikkust. Praegu ei ole hea aeg riskide võtmiseks ja investeeringute tegemiseks. Põhjus on selles, et Sul on informatsiooni raske hankida. Väldi laenu võtmist, see võib viia Sind edaspidi keerulisse olukorda. Tervise vallas kulgeb see nädal suhteliselt hästi. Siiski pead jälgima seda, et ennast igapäevaselt korralikult välja puhkaksid. Väga olulisel kohal on suuhügieen.
LÕVI

Sinu energiavarud peaksid olema sellel nädalal tavalisest palju suuremad. See aitab nii mõnedki olulised asjad kiiremini tehtud saada. Armastus on sellel nädalal Sinu peamise tähelepanu all. Püüad teha kõik selleks, et suhe partneriga toimima saada ja kõikvõimalikud varasemad probleemid lahendada. Ole partneriga suhtlemisel avatud ja aus, sest see annab suhtele uut positiivset hoogu. Kui oled vallaline, siis sellel nädalal tasuks silmad lahti hoida ning jälgida enda ümber toimuvat. Peresuhted on sellel nädalal muutumas oluliselt tugevamaks. Püüa pereliikmete jaoks rohkem aega varuda. Kõikvõimalikud ühised tegevused tuleksid suhte toimimisele kasuks. Püüa pereliikmeid rohkem toetada ja nende mõtteid kuulata. Tööalaselt tasuks olla sellel nädalal veidi tähelepanelikum. Püüa leida võimalus selleks, et olla oma produktiivsust suurendada. Mida rohkem ennast sellel nädalal pingutad, seda rohkem saad kiidusõnu nii kolleegidelt kui ülemustelt. Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat, sest sellel nädalal võivad uued võimalused tööalases elus avanema hakata. Rahaasjades tasuks olla praegu mõnevõrra ettevaatlikum. Impulsiivseid kulutusi tasuks vältida. Oma rahaasju tasuks pikemalt ette planeerida ning vältida seda, et lased rahaasjades teistel inimestel endale survet avaldada. Tervis peaks olema Sul sellel nädalal üsna hea. Rohkem vajaksid ainult puhkust, et seeläbi oma füüsiline ja vaimne maailm paremini tasakaalus hoida. Rohkem tasuks tähelepanu pöörata ka oma toiduvalikule.
NEITSI

See nädal peaks kujunema Sulle päris huvitavaks ja põnevaks ajaks. Usalda rohkem oma sisetunnet, see aitab paremaid otsuseid langetada. Armuasjades kujuneb see nädal päris huvitavaks ja toredaks ajaks. Suhe on õitsemas. Ole avatud ja haara kinni võimalusest sellel nädalal oma kallimaga veidi lähedasemaks saada. Praegu on suurepärane aeg selleks, et teeksid oma partnerile ka mõne toreda kingituse. Perekondlikud asjad eeldavad sellel nädalal suuremat kannatlikkust ja mõistlikkust. On vägagi võimalik, et esile kerkivad mõningad ootamatult konfliktid ja seda asjades, mis tavaliselt üldse mingeid probleeme ei tekita. Oluline on see, et oleksid sellel nädalal peresuhetes rahulik ja tasakaalukas. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid väljakutseid, mis kujunevad samas suureks võimaluseks. Ära karda seda, et oma mugavustsoonist välja tulla. Kõik raskused, mida sellel nädalal oma tööalases elus koged, toovad Sulle lõpptulemusena väga häid võimalusi ja tulemusi. Rohkem tasuks tähelepanu pöörata dokumentidele. Väldi selles vallas liigset tormakust. Rahaasjad peaksid olema sellel nädalal üsna heas seisus. Siiski tasub vältida impulsiivseid oste. Tee mõistlikke otsuseid ja ära lase ennast erinevatel pakkumistel ahvatlustesse viia. Tervise vallas tuleks Sul enda eest rohkem hoolt kanda. Väga olulisel kohal on füüsiline aktiivsus ja puhkus. Ka toiduvalikule võiksid rohkem tähelepanu pöörata. Mõnevõrra ettevaatlikum tasuks olla liikluses osalemisel.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Taro kaartide ennustus


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Kaelakee: malahhiit


Konna kujuke: mäekristall


Vaas


Toidutermos: Thermos Stainless King


Kaelakee: ema ja laps


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kaelakee: kalade tähtkuju


Seinakell


Supitaldrikud 4 tkLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused