Test: mida räägib Sinu kohta maja, kus sooviksid elada?

Kodu on inimene peavari, turvalisuse, soojuse ja meeldivate mälestuste paik. Enamik inimesi sooviks elada oma majas, kuid sugugi mitte kõik. Milline oleks Sinu lemmikelukoht järgmiste piltide seast? Valiku järgi saad oma iseloomu kohta nii mõndagi teada. Valikut tehes ära mõtle sellele, millised on Sinu rahalised võimalused.
Valik 1

Üksildane metsamajake on sobiv neile, kes otsivad oma ellu rahu ja vaikust. Oled introvertne inimene, kellel on pehme ja vaikne loomus. Soovid peamiselt tegeleda oma asjadega ning vajad oluliste plaanide teostamiseks vaikust, et saaksid keskenduda. Teiste inimeste jutuvada ja müra ümbritsevast keskkonnast on Sulle väga vastumeelne. Kärarikas keskkond ei lase Sul ennast vabalt tunda ning ajapikku hakkab see Sind väga negatiivselt mõjutama. Ehkki Sa ei ole väga seltskondlik inimene, oled Sa siiski teiste inimeste suunas väga kaastundlik ja empaatiline. Need, kes on saanud Sinu sõbraks, hindavad sõprussuhet Sinuga väga kõrgelt. Oled oma loomult loominguline inimene ning suudad suurepäraselt mõista kunsti vaimu. Oled küllaltki idealistlik ning otsuste tegemisel lähtud emotsioonidest.
Valik 2

Oled ekstravertne inimene. Teiste inimestega suhtlemine on Sinu elus olulisel kohal. Sinu tutvusringkond on arvatavasti päris suur. Teiste inimeste suunas oled helde ja abivalmis, kuid ootad sellele ka mingit vastuteenet. Päris omakasupüüdmatult Sa teisi inimesi ei aita. Sinu energiavarud on väga suured ning oled oma igapäevaelus väga aktiivne, mõnevõrra ka tormakas. Soovid elus olulisi asju korda saata, oled ambitsioonikas, karismaatiline ja suurepärane juht teistele inimestele. Oskad oma ettevõtmisi hästi organiseerida ja tahet läbi suruda. Teiste inimestega suhtlemisel Sa ei keeruta, vaid oled otsekohene. Samas ei mõju Sinu otsekohesus teistele inimestele alandavalt või solvavalt. Otsuste langetamisel kaalud kõiki poolt- ja vastuargumente, kuid otsustamisele ei kuluta Sa väga palju aega.
Valik 3

Oled rahuarmastav inimene. Sulle meeldib küll seltskond, kuid soovid leida oma ellu ka hetki, kus saaksid üksindust nautida. Eelistad ennast ümbritseda keskkonnaga, mis pakub Sulle harmooniat ja stabiilsust. Äkilised muutused ja tormilised arengud pole kindlasti Sinu jaoks. Oled väga tundlik selles osas, mis Sind ümbritsevas maailmas on toimumas, kuid oskad sellega päris hästi toime tulla, mistõttu ei mõjuta välise maailma negatiivne energia Sind väga suurel määral. Eelistad elada üks päev korraga ning soovid elada olevikus. Sa ei muretse liigselt tuleviku pärast, sest pead seda aja raiskamiseks. Tead, et elu on pidevas muutumises ning Sinu planeeritud tulevik kindlasti sellisel viisil ei realiseeruks. Eelistad tegeleda asjadega, mis võimaldavad Sinu loovusel esile kerkida. Ka meeldib Sulle osa saada elu pakutavatest seiklustest.
Valik 4

Oled oma olemuselt ekstravert. Sulle meeldib inimestega aktiivselt suhelda. Sinu tutvusringkond on arvatavasti vägagi suur. Üldiselt oskad teiste inimeste tunnetega päris hästi arvestada, kuid aeg-ajalt lähed ka liialdustesse. Oled küllaltki edev inimene, mistõttu kipud oma saavutustega mõnevõrra liigselt uhkeldama. See võib aga tähendada seda, et peletad endast eemale nii mõnedki suurepärased võimalused, mis muidu Sinu ellu tee leiaksid. Peod ja suuremad koosviibimised on Sinu lemmikud. Oma igapäevaste ettevõtmiste juures oled mõnevõrra impulsiivne. Sul on raske ühele asjale keskenduda, mistõttu ei vii Sa tihtilugu alustatud asju lõpule. Sinu elu on kui lõputu seiklus, sest otsid oma ellu pidevalt uusi väljakutseid ja võimalusi.
Valik 5

Oled mõõdukas ja eluga alati rahulolev inimene. Sa ei otsi oma ellu seiklusi ja kiireid arenguid, vaid lepid vähesega. Saad oma eluga kenasti hakkama. Oled üldiselt positiivselt meelestatud ning keskendud oma eluga toimetulekule. Oled hooliv ja empaatiline, Sinuga on teistel inimestel hea läbisaamine. Sinuga tülli minna pole kerge, sest oled valmis tülide ärahoidmiseks tegema päris palju järeleandmisi. Aeg-ajalt võidakse Sind seetõttu ka päris julmalt ära kasutada. Lõputult Sa siiski endale pähe istuda ei lase ning oled valmis tutvuse päeva pealt lõpetama. Perekond ja kodu on Sulle väga olulised. Teed väga suuri jõupingutusi selleks, et luua oma perele meeldiv ja turvaline keskkond. Oma igapäevaste tööde ja tegemiste juures oled vastutustundlik. Alustatu viid alati lõpule, kui just mingid väga keerulised ja ületamatud takistused esile ei kerki.
Valik 6

Oled oma olemuselt alandlik ja rahulik inimene, samas väga enesekindel. Tööd ja raskusi Sa ei karda ning oled valmis soovitud eesmärkide nimel ennast märkimisväärselt pingutama. Enne Sa jonni ei jäta, kui oled oma plaanid ellu viinud. Oled ka mõnevõrra isepäine, mistõttu ei ole Sinu meelt kerge muuta. Kui oled enda jaoks midagi paika pannud, siis nii see ka jääb. Riske Sa oma elus võtta ei karda. Sulle meeldib avastada uusi asju. Otsuste tegemisel suudad oma tunded ja emotsioonid vaos hoida, mistõttu on Sinu otsused üldjuhul hästi langetatud. Ehkki oled seltskonnas päris jutukas, ei ava Sa enda kohta mitte just eriti palju. Sama kehtib Sinu tegevuste kohta. Sinu iseloomu ja plaanide kohta teavad vaid väga vähesed kõige usaldusväärsemad inimesed.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Partnerlushoroskoop


Kaelakee: obsidiaan


Käevõru: ahhaat


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Skulptuur: lapseootus


Sall: moonid


Multitööriist: 21-osaline Aventuris


Kaelakee: vähi tähtkuju


Unenäopüüdja


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused