Surma ennustavad ended ja unenäosümbolid

Ended, mis viitavad surma lähedusele

Surnule tuleb teise ilma saatmiseks korraldada matused ja surija viimane soov peaks olema püha, et ta kummitama ei tuleks. Arvatakse, et hea inimene sureb ilusa ilmaga, halb tormi ja vihmaga. On uskumus, et kassid, koerad, linnud, liblikad, suured põlispuud võivad olla esivanemate siirdhinged. On mitmeid endeid, mis võivad viidata teispoolsuse lähedusele.

Kui musta liblikat nähakse kevadel esimesena, siis ennustab ta muret ja leina.

Kui koi pureb elava inimese riideid, viitab see surmahaigusele või suurele ohule.
Sipelgate kolimine inimese territooriumile viitab surma lähedusele.

Talvel toas lendav kärbes on halb enne.

Must lind (ronk või künnivares) kodu lähedal toob surmasõnumeid. Ka vares toob halbu sõnumeid, võib ka surmasõnumeid tuua ja ka käratsev hakiparv kodu lähedal on halb enne.

Öökull kodu lähedal huilgamas toob halbu sõnumeid, eriti kui see juhtub päevasel ajal.

Kui lind lendab tuppa või vastu akent, siis on see halb enne. Eriti halb, kui seejuures surma saab. Selle põhjuseks võib tänapäeval olla ka peegelduvate klaaspindade rohkus.

Kui tihane koputab aknale, peetakse seda halvaks endeks, aga aknale koputab sügisel ka see tihane, kes on harjunud talvel toitu saama.
Erakordse looma või linnu ilmumine kodu lähedale on alati hoiatus, et hingemaailm on kaitseta või nõrgaks jäänud. Ka lindude väga ärev häälitsemine on hoiatus.

Kui kukk kireb õhtul, ennustab see surma.

Kui toimub midagi seletamatut, siis peaks olema väga tähelepanelik. Kummalised ja seletamatud nähtused on sageli sõnumid alateadvuselt, aga võivad kuuluda ka müstika ja teispoolsuse sõnumite valdkonda. Sageli hoiatavad need halbade asjade eest. Sammud, telefonihelin, kella tirin, kella löömine, koputus, müra, nimepidi hüüdmine, kriuksud, kolksud, mütsud, keegi nagu nutaks, iseavanevad uksed, ise süttivad ja kustuvad tuled, elektroonikaseadmed töötavad veidralt, asjad kaovad imelikul viisil ja leitakse hiljem tavapärasest kohast, seletamatud varjud ja kujud, muusika ja sosin, kummalised lõhnad (parfüüm või sigar), puudutused, paid ja tõuked, külmad ja kuumad kohad ruumis, pildid kukuvad, esemed purunevad kummalisel kombel – see kõik viitab teispoolsuse lähedusele.
Ebamäärane rahutustunne viitab alati suurele ohule, annab märku, et mingi muutus või õnnetus on tulemas. Kui mingi reisi või tegevuse eel tuntakse suurt sisemist rahutust ja kaheldakse, siis on mõistlik see tegemata jätta või edasi lükata.

Kui öösel ärgatakse järjepidevalt kolme-nelja vahel, annab alateadvus märku, et midagi kahtlast toimub. See on vaimude tund, mis loob teispoolsusega sideme.

Kui koer käitub veidralt, muutub imelikult lärmakaks, ulub, poeb peitu, on hirmunult vaikne, haugub põhjuseta, siis on see märk millestki kahtlasest.

Kassi imelik käitumine annab samuti märku kahtlasest energiast. Kui kass põgeneb hirmunult või vaatab kangestunult ühte punkti ja seal pole kedagi, on rahutu või hirmunud, siis midagi toimub.

Kui on tunne, et keegi jälgib, siis võib see nii ka olla. Kogu aeg on selline tunne, et keegi on lähedal, see tunne tekib kindlal ajal ja kindlas kohas. Vahel on tunne, et keegi istub voodiserval, vahel võib näha ka valget varju või ähmast kuju. Vahel võib tunda isegi luupainajat, kui une ajal tekib lämbumise ja rõhumise tunne, nagu keegi vajutaks rinna peale ja liigutada ei lase. See viitab ka salavaenlastele või needusele.
Kui öösel läheb ilma põhjuseta valgeks, on see halb märk. Halvad ended on ka risti kuju, valge inimkuju või kahtlane vari, iseenda teisiku nägemine, surnud inimese nägemine ilmsi, surmaingli nägemine.

3 kõmisevat koputust on selge märk, et midagi tõeliselt hullu on tulemas. Need võivad olla uksele, seinale, aknale, tegelikult kostuvad need alateadvusest. Vahel ennustab see tõeliselt suurt elumuutust, mis ei pruugi olla ilmtingimata surmaga seotud. Kui koputatakse uksele ja kedagi ukse taga pole, siis ei tohi kunagi jaatavalt vastata. Jaatav vastus lubab Surmal tuppa tulla. Selline märguanne võib ka telefoni kaudu tulla, kui see heliseb, aga keegi ei räägi. Ka siis ei tohiks jaatavalt vastata.
Kui sureb kaks inimest ühes suguvõsas lühikese ajavahemiku jooksul, siis läheb kindlasti ka kolmas lähemal ajal, sest kolm on kohtuseadus. 13 on surmaga seonduv number, mida kasutatakse mustas maagias.

On väga halb, kui kodu lähedal murdub tormiga suur puu või välk lööb põlise puu sisse. Suured puud kodu lähedal on esivanemate hingedega seotud, mistõttu ei tohiks neid mõtlematult maha võtta, see võtab elavatelt esivanemate kaitse. Looduse märgid ja enda sisemine tunnetus annavad alati märku sellest, kui midagi sünget ja pahaendelist on juhtumas. Märguandeid saab inimene ka surma lähenemisest.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Taldrikud (12 tk)


Tassid: loomad ja linnud (4 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


LED küünlad (3 tk)


Taldrikud (18 cm) (3 tk)


Päikesepüüdja: merevaik


Taro kaardid: The Wild Unknown Animal Spirit (koos raamatuga)


Kaelakee: merihobukeLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused