Tähtkujude sobivus: Ambur ja Kalad

Amburit ja Kalasid juhib mõlemaid planeet Jupiter, kuid Kaladel on olemas ka teine juhtplaneet, milleks on Neptuun. Jupiteri esindada selles suhtes on õnn, optimism, filosoofia, teadvus, seiklused ja matkamine. Neptuuni esindada on unelmad, soovid, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Mõlemad märgid selles suhtes on väga sarmikad ning suunavad oma jõud üksteise abistamisele ning armastus tuleb kõigele sellele juba iseenesest järgi. Hiljem, suhte hilisemas faasis, võivad mõlemad osapooled tihti mõelda sellele, kuidas nad üldse on kooselu alustanud. Mõlemad märgid on üsna erinevad, Ambur on tormakas ning Kalad paigalpüsivam. Selles suhtes võib just sellest tulenevalt tekkida vahel ka probleeme. Kaladele on iseloomulik asjadega kiire alguse tegemine, kuid jääb siis tavaliselt paigale püsima. Ambur on aga palju aktiivsem märk ning püüab osa saada kõikvõimalikest asjadest.
Otsuste langetamine selles suhtes on üsna raske. Kalad ei soovi kunagi mingeid tähtsamaid otsuseid langetada ning seetõttu jääb see kohustus Amburile, kes aga omakorda püüab samuti seda ülesannet vältida. Suhtes võib üsna tihti ette tulla ka mitmesuguseid arusaamatusi ning peamiselt on need tingitud ebakõladest pessimismi ja optimismi vahel. Ambur on selles suhtes optimistlikuks osapooleks ning Kalad pessimistlikuks osapooleks.

Et nende kahe tähtkuju vahel suhe normaalselt toimiks pead osapooled selle nimel tegema üsna suuri jõupingutusi. Kui selleks valmis ei olda, ei ole loota ka suhte pikaealisust.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel ei ole tavaliselt edukas, kuna mõlemad märgid tahavad kõikidele asjadele erinevalt läheneda ning seetõttu on osapooltel üsna raske äriasjades kokkuleppele jõuda.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aeg-joone horoskoop


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Kaelakee: roosa kvarts


Seinakell


Küünlaalus (2 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Vaas


Taro kaardid: Edgar Allan Poe (ainult kaardid)


Tekk (150 x 200 cm)


Tassid (6 tk)


Käevõru: ema ja tütarLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused