Tähtkujude sobivus: Ambur ja Kalad

Amburit ja Kalasid juhib mõlemaid planeet Jupiter, kuid Kaladel on olemas ka teine juhtplaneet, milleks on Neptuun. Jupiteri esindada selles suhtes on õnn, optimism, filosoofia, teadvus, seiklused ja matkamine. Neptuuni esindada on unelmad, soovid, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Mõlemad märgid selles suhtes on väga sarmikad ning suunavad oma jõud üksteise abistamisele ning armastus tuleb kõigele sellele juba iseenesest järgi. Hiljem, suhte hilisemas faasis, võivad mõlemad osapooled tihti mõelda sellele, kuidas nad üldse on kooselu alustanud. Mõlemad märgid on üsna erinevad, Ambur on tormakas ning Kalad paigalpüsivam. Selles suhtes võib just sellest tulenevalt tekkida vahel ka probleeme. Kaladele on iseloomulik asjadega kiire alguse tegemine, kuid jääb siis tavaliselt paigale püsima. Ambur on aga palju aktiivsem märk ning püüab osa saada kõikvõimalikest asjadest.
Otsuste langetamine selles suhtes on üsna raske. Kalad ei soovi kunagi mingeid tähtsamaid otsuseid langetada ning seetõttu jääb see kohustus Amburile, kes aga omakorda püüab samuti seda ülesannet vältida. Suhtes võib üsna tihti ette tulla ka mitmesuguseid arusaamatusi ning peamiselt on need tingitud ebakõladest pessimismi ja optimismi vahel. Ambur on selles suhtes optimistlikuks osapooleks ning Kalad pessimistlikuks osapooleks.

Et nende kahe tähtkuju vahel suhe normaalselt toimiks pead osapooled selle nimel tegema üsna suuri jõupingutusi. Kui selleks valmis ei olda, ei ole loota ka suhte pikaealisust.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel ei ole tavaliselt edukas, kuna mõlemad märgid tahavad kõikidele asjadele erinevalt läheneda ning seetõttu on osapooltel üsna raske äriasjades kokkuleppele jõuda.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus töökaaslasega


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + sobivus oma kaaslasega


Sünnihoroskoop


Seinapilt lõuendil või kapal: röövik


Vaas


Porsche 550 A Spyder


Seinapilt lõuendil või kapal: Pakri pank


Mercedes-Benz 190SL, 1955


Kaelakee: amburi tähtkuju


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Vaagen - Villeroy & Boch


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kristallipuu: tšakra


Seinapilt lõuendil: päikesetõus rabas


Pehme mänguasi: känguruLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused