Tähemärkide jaoks kõige meeldivamad ja kõige ebameeldivamad asjad

Inimestele meeldivad erinevad asjad, kuid tähtkujude puhul on märgatavad üldised suundumused. Jäärad naudivad väljakutseid ja juhtimisrolli, samas kui Kaljukitsed väärtustavad karjääri ja edu. Lõvid otsivad tähelepanu, samas kui Vähid naudivad perekonnaelu. Ebameeldivad olukorrad varieeruvad samuti. Kaalude jaoks võib konflikt olla ebameeldiv, samas kui Skorpionid ei talu reetmist. Sõnnidele ei meeldi kiirustamine, samas kui Kaksikud väldivad igavust.

JÄÄR

Jäärale meeldivad lärm, melu, põnevus, hädaoht, riskimine, seks ja satiir.

Jäära jaoks on ebameeldiv rutiin, monotoonsus, silmakirjalikkus, ebaõiglus, rahu ja vaikus. Jäär võib ise seejuures olla märkimisväärne manipulaator ega armasta alati tõde tunnistada. See tuleb sellest, et ta tahab kõike korraga ja kohe saada, tal pole kannatlikkuse raasugi. Jäär võib eesmärgi nimel riskides nii enda kui teiste turvalisuse süümepiinadeta ohtu seada.
SÕNN

Sõnnile meeldib mugavus, turvalisus, hea seltskond, maitsev toit, luksus ja kõrgetasemeline ostuteraapia, aga meeldib ka oma aias käsi mullaseks teha. Sõnn otsib kindlustatud ja mugavat elu.

Ta ei talu liiga kiireid muutusi, ebakindlust (eriti rahaasjades), tagantkiirustamist, ebamugavustundeid (külm, nälg, lärm, valu). See tuleneb sellest, et Sõnn keeldub liigseid riske võtmast, talle ei meeldi uusi asju katsetada. Inimeste suhtes, keda ta oma lähedasteks peab, on tal liialdatult tugev omanikutunne.
KAKSIKUD

Kaksikutele meeldivad teater, kino, raamatud, ajakirjandus, uudised, internet, mõistatused, mängud, rääkimine ja seejuures ka klatšimine. Nad ei suuda teiste saladusi ainult endale hoida.

Ebameeldivad on nende jaoks liigne rahu ja vaikus, üksindustunne, ühetaolisus. Neile ei meeldi inimesed, kes neid ei kuula, kelle seisukohad on vastupidised või liiga jäigad. Kaksikud muudavad oma lugusid pidevalt, nad väänavad tõde, lükkavad ebameeldivad faktid kõrvale. Kui on võimalik manipuleerida, siis nad seda ka teevad.
VÄHK

Vähile meeldib kodu ja kõik koduga seotu. Talle meeldib koguda sentimentaalse väärtusega esemeid, seejuures oskab ta hinnata ka kvaliteeti ja antiikseid asju. Suure gurmaanina hindab ta head toitu ja kvaliteetseid jooke.

Vähi jaoks on ebameeldiv tähelepanu keskpunktis olemine ja rahvamassid. Talle ei meeldi võõrad inimesed, kelle suhtes ta on väga ettevaatlik. See tuleneb sellest, et Vähk on emotsionaalselt haavatav ja väga tundlik. Valdushimulisena hoiab ta kinni kõigest, mis talle turvalisust pakub.
LÕVI

Lõvile meeldib aplaus, ta lausa vajab seda. Glamuur, hea toit ja jook, kaunid kunstid on just tema jaoks. Talle meeldib kõik, milles on hoogu ja kirge, mille kvaliteet on kõrge. Ta ise on samuti väga loominguline ja kirglik.

Lõvi jaoks on kõige ebameeldivam, kui talle antakse nina peale või teda halvustatakse, veel hullem kui tema üle naerdakse või kui keegi püüab tema eelarvet kontrollida ja tema rahaasju uurida. Ta ei talu saamatuid ja virisevaid inimesi enda lähedal, aga talle ei meeldi ka need, kes temast rohkem säravad ja targemad tunduvad. Lõvil on kalduvus teiste üle võimutseda, ta soovib kiitust ja imetlust, aga võltskiituse suhtes on ta tundlik. Lõvi on snoob, kellele meeldib hea elu. Ta tahab olla juht ning teistest parem, vähetähtsa ja vaesena on ta õnnetu.
NEITSI

Neitsile meeldib täpsus, kord, puhtus, nimekirjade koostamine, kunst ja käsitöö. Tema töövõime on legendaarne. Ta on valmis alati ka teisi aitama ja see meeldib talle.

Neitsi ei talu korralagedust, lohakust, mustust, laiskust, avalikku ebadelikaatset ja vulgaarset käitumist. Neitsi on kriitiline nii enda kui teiste suhte, ajab pedandina taga mingit olematu täiuslikkust ega näita avalikult välja oma pahelist poolt, kuigi see on tal täitsa olemas.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Karjäärihoroskoop


Kõrvarõngad: rebased


Tassid (6 tk)


Chevrolet Camaro SS


Vihmavari: roos


Kausid (3 tk) (21 cm)


Käevõru: aafrika türkiis


Taro kaardid: The Wild Unknown Animal Spirit (koos raamatuga)


Seinakaunistus: lilled


Kaelakee ja kõrvarõngadLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused