Tähtkujude sobivus: Jäär ja Kaalud

Jäära juhtivaks planeediks on Marss ning Kaalusid juhib Veenus. Marsi esindada on selles suhtes agressiivsus, võitlus, auahnus ja võit. Veenuse esindada on ilu, harmoonia ja romantika. Selle tulemusena on mõlema märgi vahelises suhtes kasutada armastuse peamised komponendid: armastus ja kirglikkus.

Armastus

Need kaks märki tunnevad üksteisest suurt naudingut ning seda üsna tihti. Samas ei pruugi see suhe kunagi väga kaua kesta, kuna kahe märgi iseloomuomadused on siiski üsna erinevad ning sellest võivad tekkida ka mõningad probleemid. Jäär on selles suhtes kindlasti domineerivamaks osapooleks ning seetõttu püüab kindlasti võimalikult kiiresti asjad enda kontrolli alla saada. Kaaludele on selline käitumine kindlasti vastuvõetamatu, sest tema pöörab suuremat tähelepanu koostööle. Kui Jäär suudab sellega arvestada ja enda mõju vähendada, ei tohiks ka probleeme tekkida.
Kaalud on selles suhtes selleks osapooleks, kes on valmis oma kaaslast või ka teisi inimesi alati aitama, kuid Jäär võib tunda seda vahetevahel ajaraiskamisena.

Selles suhtes ei tohiks aga samas puudu tulla kunagi mitmesugustest ettevõtmistest, kuna mõlemad märgid tunnevad huvi kõikvõimalike uute asjade vastu ning on valmis selle nimel ka pidevalt tegutsema.

Mõlemad märgid peavad selles suhtes kindlasti suurel määral arvesse võtma teineteise huvisid ning iseloomujooni. Kui osapooled on selleks suutelised ning suudavad sellest tulenevalt ka oma tegevusi vastavalt partneri soovidele kooskõlastada, ei tohiks probleeme selles suhtes tekkida ning suhe peaks olema pikaajaline. Kui aga märkide esindajad sellisteks kompromissideks suutelised ei ole, siis ei ole loota ka selle suhte püsivust.
Ärisuhted

Nende kahe märgi vaheline ärisuhe peaks toimima üsna suurepäraselt. Jäär oleks selles ärisuhtes asjade teostajaks ning Kaaludele sobib siinkohal ideede genereerija ning marketingiga seotud rollid ja tööd. Kui mõlemad osapooled suudavad arvestada ja austada üksteise tööd ning ideid, peaks selles ärisuhtest välja arenema suurepärane ning pikaajaline koostöö.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Eelmise elu analüüs


Seinapilt lõuendil või kapal: kivi vees


Elevandi kujuke: draakoni verekivi


Vaas


Taro kaardid: Santa Muerte (koos raamatuga)


Valgusti: meduus


Taro kaardid: Oracle of the Roses (koos raamatuga)


Käevõru: turmaliin


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Skulptuur: elevandidLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused