Tähtkujude sobivus: Jäär ja Neitsi

Jäära juhib Marss ning Neitsite juhiks on Merkuur. Marsi esindada on agressiivsus, auahnus, võitlus ning võit. Merkuuri esindada suhtlemine ning kõik sellega seonduv.

Armastus

Neitsi on selles suhtes individuaalne märk ning tegutseb rohkem mõttelises kui aktiivse tegusemise maailmas. Jäär omakorda on aktiivne märk ning otsib pidevalt tegevust ja vihkab liialt pikalt paigalpüsimist. Need märgid on suutelised üksteisega suurepäraselt toime tulema peamiselt ainult siis, kui nad on suutelised leidma selliseid tegemisi, mis mõlemale osapoolele meeldiksid. Just siis on nad suutelised oma erinevusega üksteist täiendama ning eesmärkide poole püüdlemine ei tohiks olla neile eriliseks raskuseks.

Kindlasti peaks suhtele kaasa aitama ka see, kui mõlema märgi esindajad püüaksid oma maailma veidi avardada ning hankida vajalikku infot juurde oma kaaslaselt. Kindlasti peaks mõlemad märgid vältima seda, et nad tegutseksid üksinda, sest just siis võib juhtuda see, et osapooled hakkavad liikuma erinevates suundades, mis omakorda toob kaasa suhete jahenemise.
Neitsi on selline märk, kes tunneb pidevalt vajadust enda hoolitsemise järele ning ootab seda kindlasti ka Jääralt. Jäärale võib see küll olla esialgu vastuvõetamatu, kuid pikapeale peaks ka Jäär kõige sellega harjuma.

Neitsite esindaja peaks selles suhtes olema kindlasti ettevaatlik kriitikaga Jäära aadressil, kuna Jäärale see kindlasti meelt mööda ei ole.

Suhe peaks nende kahe märgi vahel kindlasti suurepäraselt toimima, kuid selleks peavad osapooled üsna palju vaeva nägema, et nad suudaksid üksteise erinevustega harjuda ning kohaneda.
Ärisuhted

Ärisuhted nende kahe märgi vahel peaksid olema suurepärased. Neitsi on siinkohal selleks osapooleks, kes töötab peamiselt mõtetes ning on seetõttu peamiseks ideede genereerijaks. Jäärale meeldib aga tegutseda ning on kindlasti valmis Neitsi ideid oma suure tööga ellu viima. Kindlasti peaks Jäär antud suhtes oma tormakust veidi alla suruma.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele


Saatus-tulevik horoskoop


Aastahoroskoop (karmad)


Külmakott: Lifewit 30 l


Barbie nukk (HBV19)


Kaelakee: mäekristall


Kaelakee: mäekristall


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)


Kausid (6 tk) (12 cm)


Nukk Arne


Käevõru: oonüks ja malahhiit


Küünlaalused (2 tk)


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Seinakaunistus: puuLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused