Kuidas parandada karmat, et raha oleks rohkem?

Rahakarmat saab parandada läbi teadliku suhtumise ja mõttemustrite muutumise. Raha on paljude jaoks paberist rahatäht, metallist münt või number pangaarvel, mida saab katsuda ja millega saab poes maksta. Tegelikult on tegemist aga energiaga, mille väljundiks on rahatähed või summa pangaarvel.
Punkt 1

Esimene samm selleks, et oma raha karmat parandada, on mõista raha energiaid ja nende energiate rolli meie elus. Rahasse tuleb suhtuda austusega, sest tegemist on energiaväljundiga, mis aitab meil oma vajadusi täita ja unistusi ellu viia. Rikkust ja vaesust ei tohi kunagi häbeneda, sest see tekitab negatiivset karmat. Meeles peab pidama ka seda, et raha peab olema liikumises. Kui loobud raha kulutamisest, lõppeb ka selle juurdevool.
Punkt 2

Jälgi seda, mida Sa usud või millised on Sinu tõekspidamised. Kas usud, et rikkus on Sulle kättesaamatu? Kas usud, et Sa ei väärigi rohkemat? Kõik sellised arvamused võivad tekitada suurel hulgal negatiivset karmat rahaasjades. Selliste mõttemustrite muutmiseks ja asendamiseks positiivsetega tuleb palju vaeva näha. Kui usud, et oled suuteline mingis eluetapis rahaliselt heale elujärjele saama, siis ühel või teisel viisil ka Sinu unistused täituvad.
Punkt 3

Raha karmat parandab olulisel määral tänulikkus ja andmise rõõm. Kui hakkad rohkem hindama kõike seda, mis Sul juba on ja oled valmis vähemalt mingil määral oma ressursse ka teistega jagama, lood endale positiivset rahaenergiat. Andmise rõõm ei pea tulenema mitte ainult rahast. Teistele võib anda ka oma aega, energiat, teadmisi ja oskusi.
Punkt 4

Rahaasjadesse ei tohi kunagi suhtuda hooletult või pinnapealselt. Positiivset energiat tekitad endale rahaasjades siis, kui Sul on paika pandud kindlad plaanid ja eelarve. Oma rahaasju tuleb hoolikalt planeerida ning vältida võiks impulsiivseid oste. Kui hoolitsed oma rahaasjade eest ja teed teadlikke valikuid, näitad universumile seda, et oled valmis vastu võtma rohkem raha ja küllust.
Punkt 5

Positiivsed mõtted mõjutavad väga olulisel määral meie alateadvust. Mida rohkem suudad säilitada positiivse suhtumise oma rahaasjadesse, seda ka kõige keerulisematel hetkedel, seda positiivsemaks muudad rahaenergia, mis Sind ümbritseb. Muutused ei toimu selles vallas kunagi üleöö, mistõttu varu kannatust.
Punkt 6

Eriline rõhk tuleks panna rahaasjade korraldamisel iseendasse investeerimisele. Igakuiselt võiks oma rahalisi vahendeid kulutada sellele, et arendada oma oskusi, õppida uusi asju või hankida endale abivahendeid, mis aitavad eeltoodut ellu viia. Näiteks kui tegeled maalimisega, siis igakuiselt võiksid veidi raha kulutada sellele, et osta endale kasvõi üks kvaliteetne töövahend. Selline lähenemine mitte ainult ei suurenda Sinu enesekindlust, vaid avab ka uusi võimalusi rahalisteks edusammudeks.
Punkt 7

Edukust ja rahalist head käekäiku ei tohi kunagi karta. Palju inimesed hoiavad ennast tagasi, kuna kardavad edukust ja sellega kaasnevat vastustust ja kohustust. Näiteks kardavad paljud seda, et kui nad saavad rikkamaks, tähendab see uusi makse ja dokumentide täitmist. Rikkust ja edukust pole mõtet karta. On väga väheseid inimesi, kellele rikkus korraga ühel päeval kätte kukub. Enamasti toimub kõik pikema aja jooksul ning see võimaldab muutustega kohaneda.
Punkt 8

Enda jaoks tuleks mõtetes paika panna see, millisele tasandile sooviksid rikkusega jõuda. Mõtle enda jaoks läbi, millisele elujärjele soovid jõuda, sest sugugi kõik inimesed ei taha saada miljonärideks. Mida selgemini on Sul enda jaoks paika pandud eesmärgid, seda rohkem rahaenergiat nende plaanide elluviimisele suunata saad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Pendel: roheline aventuriin


Multitööriist: Victorinox 29-osaline


Toidutermos: Thermos Stainless King


Mercedes-Benz 500K


Seinakaunistus: toataimed (3 tk)


Käevõru


Klaasid: koolibri (6 tk)


Skulptuur: merendus (3 tk)


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused