Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Ambur

Kaksikuid juhtivaks planeediks on Merkuur ning Amburit juhib Jupiter. Merkuuri esindada on suhtlemine, leidmine ja kiire mõtlemine. Jupiter esindada on filosoofia, uurimine, optimism, õnn ja matkamine.

Armastus

Ambur on selles suhtes armastuse sektoris aktiivsemaks osapooleks ning leiab kindlasti Kaksikutes alati midagi sellist, mis ka Amburit huvitaks. Märke esindavad planeedid on üsna sarnase mõjujõuga, mistõttu on ka nende juhitavad märgid üsna samalaadsed ning kindlasti ei tohiks suhtes puudu tulla ühistest huvidest.

Kaksikud on selles suhtes materiaalse poole esindajaks ning mõtleb peaaegu alati kõiki asju praktilise külje pealt. Samas võib see Amburile tunduda üsna võõra tegevusena. Mõlemad märgid selles suhtes mõjuvad teistele inimestele magnetina ning seetõttu võib juhtuda, et osapooled veedavad selles suhtes üksteisega koos liialt vähe aega.
Mõlemad märgid vajavad selles suhtes piisavalt isiklikku vabadust ning püüavad seda leida täiesti erinevaid teid pidi. Ambur on selles suhtes selleks osapooleks, kes püüab oma tundeid näidata ka teistele inimestele, samas aga soovivad Kaksikud oma tundeid tavaliselt varjata. Selles tulenevalt võivad suhtes ette tulla ka probleemid. Kindlasti peab selles suhtes Kaksikute esindaja olema ettevaatlik sellega, et ei hakkaks Amburit tea tegevuses liialt kritiseerima. Just see on asi, millega Kaksikud võivad suhte koheselt ära rikkuda. Ka Ambur suudab suhte parandamise nimel asju parandada. Kõigepealt peaks ta suuremat tähelepanu pöörama rahalistele kulutustele ning mõtlema asju praktiliselt.

Suhe saab selle kombinatsiooni korral edukalt töötada ainult siis, kui osapooled on valmis selle nimel ka piisavalt vaeva nägema. Mõlemal märgil tuleb selles suhtes loobuda nii mõnestki oma loomusest tulenevast käitumismallist.
Ärisuhted

Mõlema märgi omadused selles suhtes on täiesti erinevad, kuid samas on nad suutelised äriasju koos edukalt ajama. Mõlemad lähenevad ärisuhtes asjadele erinevalt. Ambur soovib pidevalt proovida kõike uut ning Kaksikud tegeleb rohkem materiaalsete ja majanduslike asjadega. Mõlemad osapooled on valmis kuulama ka üksteise nõuandeid ning arvestama kaaslase arvamustega.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Partnerlushoroskoop


Seinakell


Taro kaardid: Tarot of the Divine (koos raamatuga)


Taro kaardid: Tarot of Mystical Moments (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: Võhandu jõgi


Taro kaardid: Dark Mirror Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: veetilgad lehel


Küünlaalus


Kaelakee ja kõrvarõngad


VaasLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused