Mis värvi on Sinu aura, vastavalt tähemärgile?

Oled Sa kunagi mõelnud sellele, millist energiat Sa universumisse kiirgad? Aurat arvatakse olevat sisemise mina peegeldus. Seetõttu on iga sodiaagimärk on seotud konkreetsete tunnustega ja energiatega, mis mõjutavad aura värvi.

JÄÄR

Jäär on tuntud oma kire ja entusiasmi poolest. Jäära aura on suure tõenäosusega ereda punase varjundiga, mis sümboliseerib tema dünaamilisust ja energilisust.

SÕNN

Maamärk Sõnn on seotud stabiilsuse ja kasvuga. Sõnni aura on arvatavasti rahustav roheline, peegeldades tema maandatud ja maalähedast isiksust.
KAKSIKUD

Kaksikuid seostatakse intelligentsuse ja uudishimuga. Sellest tulenevalt oleks Kaksikute aura erekollane, peegeldades tema suhtlemis- ja väljendusoskust.

VÄHK

Emotsionaalset veemärki Vähki on seostatud rahustava sinise auraga. See värv peegeldab tema tundlikkust ja kaastundlikkust.
LÕVI

Oma loomu poolest loomulikul liidril Lõvil suure tõenäosusega kuldne aura. Tema karisma ja enesekindluse kiirguvad toonid just selles kuninglikus.

NEITSI

Neitsid on tuntud oma puhtuse ja täpsuse poolest. Nende aura värv võiks olla valge. See värv tähistab tema analüütilist ja detailidele orienteeritud lähenemist elule.
KAALUD

Kaalud, sodiaagimärkide diplomaadid, kiirgavat arvatavasti pehmet roosat aurat. See värv esindab tema harmoonilist ja võluvat olemust.

SKORPION

Skorpioneid seostatakse intensiivsusega ja salapäraga. Tema aura värv võib olla sügavlilla. See värv peegeldab tema mõistatuslikku ja kirglikku isiksust.
AMBUR

Igavene optimist Ambur kiirgab arvatavasti oranži aurat. See värv peegeldab kõige paremini tema seikluslikku ja vabameelset ellusuhtumist.

KALJUKITS

Pragmaatilisel maamärgil Kaljukitsel on suure tõenäosusega pruun aura. See värv tähistab tema stabiilsust ja praktilist lähenemist.
VEEVALAJA

Oma originaalsuse poolest tuntud Veevalajatel võiks olla sinine aura. See värv peegeldab kõige paremini tema uuenduslikku ja ebatavalist mõtlemist.

KALAD

Unistavatel ja empaatilistel Kaladel võiksid kiirata endast lavendlivärvi aurat. See värv peegeldaks tema kunstilist ja emapaatilist olemust.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elutee üldskeem


Sobivus perekonnaliikmega


Suhtehoroskoobid


Taro kaardid: Sacred Traveler Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: aafrika türkiis


Taro kaardid: Tarot of Haunted House (ainult kaardid)


Taro kaardid: Magick of You Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: akvamariin


Seinapilt lõuendil: kaunis kuldking


Skulptuur


Kausid (5 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused