13 šamanistlikku tarkust (Kenneth Meadows)

– Pühitsege iga päeva, mis on teile antud, nagu oleks see ainus kogu teie olemasolu jooksul.

– Kõik, mida saab mõista, on meie sees juba olemas. Filosoofid on otsijad, kes mõtlevad sellele, mida nad leiavad ja nii jäävadki nad mõtlejateks. Uskujad on otsijad, kes usuvad seda, mida meile räägitakse ja neist saavad järgijad. Kuid otsimise eesmärgiks on elada sellest, mis leitud, nii et inimene võiks saada teadjaks.

– Kuulake oma südant, sest see, mida tunnete, on tõele lähemal kui see, mida mõtlete. Armastus ei võta endale mingeid tingimusi ega otsi endale midagi vastutasuks. Andes ära oma täielikkusest, ta mitte ei tühjenda, vaid avardab iseennast.
– Teadmised on õppimise tulemus. Suurima väärtusega on need teadmised, mis paljastavad meid mugavas teadmatuses hoidnud asju ja ärgitavad meid kaugemale tungima. Ainult teie enda käes on võim endaga midagi ära teha, te ainult otsustage.

– Sõnad on vaid sümbolid, mis lasevad mõistusel ja mõistusel omavahel suhelda ning meil mõista “näilisuse” illusoorset maailma. Kuid sõnad pole täiuslikud ning neid võib valesti tõlgitseda ja valesti mõista. Üksnes suhtlemine Vaimu ja Vaimu vahel teeb võimalikuks tunnetada “Tõelist” maailma.

– Tõel on mitu nägu, et õpetada meid näilisust mitte segi ajama reaalsusega.
– Kõik me peame endast andma seda, mis ise oleme, mitte oma varandust ja õppima, et kokkukraapimine eesmärgiga omandada seda, mis on teistel, üksnes jätab meid ilma millestki väärtuslikumast.

– Valiku tegemise jõud on võime määrata oma elu suund ja kujundada omaenese saatust, omaenese tulevikku. Ärgu olgu neil, kes tahavad teid ilma jätta vabadusest valida, võimu teie üle.

– Olla rahulik tähendab midagi enamat kui vältida konflikte füüsilises maailmas. See tähendab elada viisil, mis oleks kooskõlas Loodusega ja austaks kõiki eluvorme. Rahu pole lihtsalt seisund, mis eksisteerib meist väljaspool. See tuleb meie endi olemise sisemusest ning on mõtlemise ja tegutsemise seisund. See on eluviis, mis saab alguse südamest ja tunneb ära jumaliku Valguse, mis särab seespool. Just see Valgus võib avada meile oma mitmemõõtmelise olemise kõik tahud ja heita sära väljapoole, et saaksime näha teiste ilu ja hinnata igaühe kohta asjade üldises paigutuses.
– Ebaõnn ei ole vihase jumaluse karistus, vaid energiate vastastikune mõju, mis annab võimaluse kasvada uues suunas.

– Kogemus on parim õpetaja, sest siis pole vaja enam uskuda teiste sõnadesse. Te teate seda isegi. Küpsus saabub surelikkuse kaudu.

– Õnne ei saavutata üksi, sest seda saab ainult kellegagi jagada. Rõõm on heameel, mis võrsub imest olla elus, et nautida antud hetke.

– Otsige Teed, mis pole saatusejoon, vaid hoopis rännak ise, sest teist ei saa tulla seda, kelleks pürite, kui te ei suuda olla see seal, kus te praegu seisate.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Aeg-joone horoskoop


Taldrikud (21 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Päikesepüüdja


Kristallipuu: tšakra


Skulptuur


Kaelakee: aafrika türkiis (65 cm)


Kaelakee: amburi tähtkuju


Harley-Davidson FXDBI Dyna Street Bob


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski jugaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused