Tähtkujude sobivus: Neitsi ja Kalad

Neitsit juhib Merkuur ning Kalade juhtivateks planeetideks on Jupiter ja Neptuun. Merkuuri esindada on selles suhtes mõtlemine ja suhtlemine. Jupiteri esindada on filosoofia, optimism, õnn, matkamine ja seiklused. Neptuuni esindada on selles suhtes unistused, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel või olla parimal juhul täis suhtlemist, loov ning täis kujutlusvõimet. Samas on tegu siiski kahe üsna erineva märgiga, mistõttu võivad tekkida ka teatud erimeelsused. Kaladele on omane üsna sagedane meeleolude muutus ning see omakorda võib tekitada Neitsis pingeid. Kalade meelest võib Neitsi olla üsna tihti liialt kriitiline.

Suhtes võivada probleeme tekitada ka mitmesugused rahalised probleemid. Kalade esindaja ei pööra sellele tavaliselt eriti suurt tähelepanu ning sellega võib ta täielikult ärritada Neitsi esindajat. Kalad peaksid just rahalistes küsimustes olema tagasihoidlikumad.
Neitsi esindajal on tavaliselt üsna raske mõista Kalade mõtteid. Suhte toimivuse nimel peaks Neitsi just selles sektoris aktiivsemalt ennast pingutama.

Kui osapooled soovivad suhte toimivust, peavad nad selle nimel üsna palju vaeva nägema. Kindlasti peaksid osapooled kohe alguses arvestama sellega, et antud suhe nõuab mõlemalt osapooltelt teatud põhimõtetest loobumist ning kindlasti ka valmidust kompromissidele minekuks. Kalade esindaja peaks pöörama suuremat tähelepanu rahalistele küsimustele. Neitsi omakorda peaks vähendama kriitikameelt Kalade aadressil. Ainult nii võib antud suhe olla pikaealine ja stabiilne.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt eriti hästi ei õnnestu ning peamiselt on see tingitud suurtest erinevustest äriasjadega tegelemisel ning kompromissidele osapooled tavaliselt jõuda ei suuda. Lisaks võivad antud ärisuhet hakata varjutama ka mitmed osapoolte isiklikud konfliktid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Kaelakee: hemimorfiit


Kott Art - Kipling


Pehme mänguasi: tigu


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Kõrvarõngad: lill


Taro kaardid: Fournier Tarot Cats (ainult kaardid)


Kaelakee: kass ja päevalill


Seinakaunistus: pealuu


Skulptuur: öökullid (3 tk)


Kaelakee: süda ja käed


Kaelakee: lasuriit (65 cm)


Kõrvarõngad: oonüksLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused