Druiidide horoskoop – valgepöök (04.06 – 13.06 ja 02.12 – 11.12)

Nimi: VALGEPÖÖK

Element: Õhk

Tüüp: Neutraalne

Organismi nõrgad kohad: kael, luustik, magu, põsekoopad, põlved ja lihased

Peamised märksõnad: intellektuaalsus, intuitsioon, kujutlusvõime ja kunstilisus
»» Iseloom


Oled noorena väga kena inimene, hiljem Sa aga muutud. Pöörad väga suurt tähelepanu oma elus vormidele, mitte aga sisule. Oled väga kuulekas, kuid samas ei lase Sa endale niisama lihtsalt pähe istuda. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid oma elu jooksul peamised eesmärgid ellu viia ning oled sealjuures vägagi edukas. Püüdled selle poole, et Sinu tegemisi ka teiste inimeste poole alati hinnataks. Sulle meeldib teistest inimestest enam järgida kõikvõimalikke reegleid ja seadusi, sest see võimaldaks Sul ennast kõige kindlamalt tunda. Sa ei kiida heaks seda, kui teised inimesed oma eesmärkide poole liikumiseks reegleid rikuvad. Kõiki Sinu otsuseid mõjutab asjaolu, et kardad eksimusi ja probleeme.

Eelistad üldjoontes elada oma elu sellisel rajal, mis on juba varem paika pandud ning astud sellelt rajalt kõrvale üsnagi harva. Oled vastutustundlik inimene, kes paneb väga suurt rõhku ka õiglusele.

Ehkki Sind köidavad väga erinevad uued ideed ja mõtted, suhtud Sa nendesse alati väga ettevaatlikult.

Oled oma olemuselt väga vastupidav ning seda nii vaimsetes, hingelistes ja füüsilistes aspektides. Samas teevad need inimesed vea, kes arvavad, et Sa oled tundetu. Sugugi mitte. Sa oled lihtsalt väga stabiilne.

Sinu jaoks on mugavustunne elus äärmiselt oluline. Paned oma elus väga suurt rõhku unistamisele, kuid oma elu elad Sa siiski vastavalt reeglitele.

Teiste inimeste jaoks oled väga usaldusväärne, mistõttu oled alati valmis aitama neid inimesi, kes Sinu poole abi saamiseks pöörduvad.

Sõprussuhetes oled Sa empaatiline ja õiglane.
»» Tugevused


Oled inimene, kes armastab tegevust. Tegutsed juba siis, kui teised alles diskuteerivad. Oled realist ning tead väga täpselt oma piire ja võimalusi. Püüad oma tegemisi planeerida nii, et need toetuksid kindlatele printsiipidele. Sinu ambitsioonid on küllaltki suured, kuid samas ei lase Sa ennast reaalsest maailmast kaugele viia.

»» Nõrkused


Tead ja aktsepteerid loodusseadusi. Kõik Sinu mõtted ja tegevused on sellest mõjutatud. Seepärast oled distsiplineeritud, hoolas ja korda armastav. Kõikvõimalikud liialdused on Sulle vastumeelsed.
»» Armastus


Oled armuasjades domineerivaks osapooleks. Võtad enda kanda kaitsja rolli ning püüad oma partnerile pakkuda turvalist keskkonda. Austad väga oma partnerit ning oled valmis tema abistamiseks tegema üsna suuri jõupingutusi. Partner peaks Sinu kõrval olema selline, kes oskab rõhku panna diplomaatilisusele ning suudaks Sind täielikult mõista.

Tunded on Sinu jaoks äärmiselt olulised. See muudab Sind oma partnerile kindlasti vääriliseks ja meeldivaks kaaslaseks. Kui aga Sul tuleb teha valik armastuse ja kohustuste vahel, vaid Sa üsna suure tõenäosusega viimase variandi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Skulptuur


Kaelakee: mäekristall


Laualamp (33 cm)


Multitööriist: 12-osaline


Nukk Wiebke


Dekoratsioon: roos valgustusega


Söögiriistade komplekt (30 tk)


Kaelakee: kalade tähtkuju


Kaelakee: küaniit, veekeerisNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused