Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Ambur

Amburit juhtivaks planeediks on Jupiter ning Sõnni juhib Veenus. Jupiteri esindada selles suhtes on filosoofia, teadvus, optimism, seiklused ja matkamine. Veenuse esindada on armastus, ilu ja harmoonia.

Armastus

Nende märkide vahel peab enne armastust tekkima pikaajalisem sõprussuhe. Liialt kiire armumine nende kahe märgi vahel võib hiljem kaasa tuua suuremal määral probleeme. Ambur on selles suhtes pinnapealsemaks osapooleks, samas võtab Sõnn kõiki asju tõsiselt ning arvestab nendega oma tuleviku planeerimisel. Seetõttu on talle väga suureks löögiks see, kui liialt kiire armumisega alanud suhe lõppema peaks.

Mõlemal märgil on üksteiselt üsna palju õppida ning sellega suudavad osapooled ka suhet pidevalt täiustada. Ambur suudab Sõnnile pakkuda pidevalt kõike uut ning tõmbab oma tegevusega kaasa ka Sõnni ning seda ka sellistele aladele, kus Sõnn üksinda praktiliselt kunagi ei liiguks. Sõnn suudab pakkuda Amburile turvalisust ning soojust koduses elus, millele lisandub kindlasti ka siiras armastus. Amburil võib selle märkamisega samas olla aga raskusi ning see oleks üks peamisi asju, millele Ambur peaks suuremat tähelepanu pöörama.
Sõnn peaks selles suhtes lubama Amburile piisavalt tegevusvabadust, sest Amburile on see hädavajalik. Kindlasti peaks Sõnn vähendama ka oma suurt kriitikameelt Amburi aadressil, sest sellega toob Sõnn suhtesse kaasa koheselt ka probleemid.

Kui osapooled selles suhtes on suutelised oma partnerit paremini tundma õppima, ei tohiks see suhe kunagi igavaks muutuda. Kindlasti leitakse pidevalt uusi tegemisi, mida soovitakse koos ellu viia. Kui oma partnerit paremini tundma ei õpita, toob see suhe koheselt kaasa ka probleemid.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda ning seda just suurtest iseloomu erinevustest tingituna. Mõlemad märgid peaksid enda tegemisi väga suurel määral muutma, et suhe toimida saaks ning selleks ei olda tavaliselt valmis.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Lapse horoskoop


Millest räägib Sinu nimi?


Kaelakee


Söögiriistade komplekt (16 tk)


LED küünlad (3 tk)


Barbie nukk (HBV22)


Tööriistakomplekt: 4-osaline


Kausid (16 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


LED küünlad (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: puu rannas


LED küünlad (3 tk)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused