Egiptuse horoskoop: SEHMET (29.07-11.08, 30.10-07.11)

Nimi: SEHMET
Kuupäevad: 29. juuli – 11. august, 30. oktoober – 7. november
Planeedid: Päike
Sobivad värvid: Meestele roheline, naistele türkiis
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Ambur
Sehmet oli egiptuse mütoloogias sõja, haiguste ja tervenemise jumalanna. Ta oli jumalanna, kes saatis inimestele kõikvõimalikke õnnetusi ja epideemiad, kuid tal oli samas ka võime inimesi haigustest päästa. Ta oli seetõttu arstide ja mustkunstnike patroon. Tema nimi tähendab tõlkes jõudu ning tema olemasolu peamine eesmärk oli tagada õiglus. Teda kujutati lõvipeaga naisena.

Oled inimene, kellele on oluline hea maine. Oled nõudlik ja täpne enda ettevõtmiste juures, kuid eeldad, et samamoodi käituksid ka teised inimesed, kes Sind igapäevaselt ümbritsevad. Sulle on oluline otsida ja leida elust tõde.
Sinu elukutseks sobiks suurepäraselt õigusvaldkond, samuti sobivad Sulle hästi teised juhtivad ametikohad.

Vaatamata oma karmile iseloomule, oled elus vägagi õnnelik ning Sinu ettevõtmised jõuavad enamalt jaolt eduka lõpuni.

Oled uhke ja endas alati kindel. Tead, mida elult ootad ning viid oma plaanid kenasti ellu. Oled karismaatiline ja kirglik. Vaatamata sellele suudad kõik asjad kenasti kontrolli all hoida. Vigu teed Sa oma eluteel üsna harva.

Sinu tutvusringkond on suur. Sulle meeldib ennast ümbritseda kindlameelsete inimestega. Oled oma sõprade ja tuttavate suunas abivalmis ja helde.
Oled oma olemuselt lõviga sarnane. Oled tugev ja uhke, mis peegeldub Sinu pilgus ja tahtejõulisus peegeldab Sinu võimukust.

Sinu nõrk koht on see, et ihkad oma ellu kuulsust ja tunnustust. Pöörad suurt tähelepanu sellele, mida teised inimesed arvavad.

Armastuse vallas on Sul keeruline enda kõrvale soovitud inimese leidmine. Oled liialt nõudlik kõikvõimaliku ebatäiuslikkuse ja nõrkuste suhtes. Et Sinu armuelu saaks toimida, tuleb Sul õppida aktsepteerima teist inimest just sellisena, nagu ta on. Ole armuelus paindlik ja õpi andestama.
Mees

Oled sündinud saatuse seisukohalt õnnemärgis. Õnn saadab Sind praktiliselt alati ja kõikjal. Okas endale elus luua eeliseid ja võimalusi ning lisaks sellele oled tihtilugu lihtsalt õigel ajal õiges kohas.

Sa ei karda katsumusi ja raskusi. Võib isegi öelda, et pead neist lugu, sest see võimaldab Sul ennast tõestada ja seeläbi teiste inimeste silmis plusspunkte teenida.

Oled kirglik kõige selle juures, millega tegeled. Viid oma plaanid ellu ning pooleli ei jäta Sa midagi.

Ümbritsed ennast inimestega, kellele saad toetuda ja kes oleksid Sind valmis toetama.
Naine

Püüad ennast kõikvõimalikes situatsioonides kontrollida ja juhtida. Sulle ei meeldi teha rutakaid otsuseid, mistõttu oled otsuste langetamisel mõnevõrra aeglane.

Oled edev, muljetavaldav ja otsekohene. Oled inimestega suhelda ettevaatlik, kuna Sa ei soovi endale vaenlasi. Sinu eesmärk on see, et saaksid rahvahulgas eristuda ja silma paista. Sinu peamine eesmärk on elus see, et saaksid populaarseks ja elus edukalt läbi lüüa.

Oled tõeliine perfektsionist. 100%-line tulemus ei ole Sulle piisav, sest soovid alati veelgi paremat. Sul on piisavalt energiat ja enesekindlust, et oma eesmärkide poole liikuda.

Et saaksid oma elus läbi lüüa tuleks Sul õppida juurde paindlikkust. Ka on oluline on see, et õpiksid oma emotsioone paremini kontrollima.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Karma analüüs


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Vaas


Buddha kuju: rodoniit


Kaelakee: neitsi tähtkuju


Seinapilt lõuendil või kapal: pilvelõhkujad kuuvalguses


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Käevõru: punane ahhaat


Kõrvarõngad: laiskloomad


Käevõrud partneritele: hauliit ja oonüks


Kaelakee: roos, rist ja südaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused