Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Lõvi

Lõvi juhiks on Päike ning Sõnni juhiks on Veenus. Päikese esindada on selles suhtes valgus, võim, soojus ja tugevus. Veenuse esindada on selles suhtes ilu, armastus ja harmoonia.

Armastus

Mõlemad osapooled tunnevad selles suhtes vajadust üsna sarnaste asjade vastu ning nendeks on luksulikkus, soojus ning turvalisus. Seetõttu on see suhe üsna tasakaalukas, kuna mõlemad märgid püüdlevad sarnaste eesmärkide poole. Osapooled tunnevad üksteise suhtes suurt füüsilist külgetõmmet. Lisaks sellele on mõlemad märgid kindlasti üksteisele igati toeks ning oskavad arvestada ka üksteise arvamuste, ideede ja vaadetega.
Suhtes võib esile kerkida kindlasti ka üsna palju riidusid ning need on peamiselt just tingitud sellest, et mõlemad sooviksid olla suhtes juhtpositsioonil. Nende probleemide lahendamine ei ole kindlasti osapooltele kerge ülesanne. Samas on see aga teostav ning seda peamiselt selle läbi, et osapooled seavad endale peamiseks eesmärgiks siiski suhte toimivuse. Just nii jäävad kõik probleemid tahaplaanile ning nendest suudavad osapooled ka üle olla.

Mõlemal märgil on selles suhtes ka väga kasulik omadus mitte jätta asju pooleli. Just seetõttu saavutavad märgid ka oma ettevõtmistes edu. Lisaks täiendavad mõlemad märgid üksteist, mis muudab selle paari praktiliselt takistamatuks.
Ärisuhted

Kui armu- ja sõprussuhetes on osapooled suutelised üksteisega arvestama ning seetõttu saavutavad osapooled ka edu, siis ärisuhetes on olukord tavaliselt vastupidine. Ärisuhtes nende kahe märgi vahel tõuseb siiski esiplaanile just võimuvõitlus. See aga omakorda võib tekitada pingeid ka igapäevaste asjade ajamisel.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Sobivus töökaaslasega


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Tassid (2 tk)


Kaelakee: Rudraksha Mala helmed


Päikesepüüdja: süda


Taro kaardid: Believe in Your Own Magic (koos raamatuga)


Kaelakee: kalade tähtkuju


Nukk Arne


Seinapilt lõuendil või kapal: Keila juga


Tassid (4 tk)


PäikesepüüdjaLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused