Tähtkujude sobivus: Kaalud ja Kalad

Kaalude juhiks on planeet Veenus ning Kalasid juhivad Jupiter ja Veenus. Jupiteri esindada on selles suhtes filosoofia, õpetamine, õnn, optimism ning teadvus. Neptuuni esindada on hingelisus, unelmad, empaatia ja illusioonid. Veenuse esindada selles suhtes on ilu, armastus, harmoonia.

Armastus

Mõlemad märgid suudavad üksteisega suhteliselt hästi hakkama saada. Kalad on selles suhtes selleks osapooleks, kes võib aeg-ajalt veidi üksindust tunda ning just Kaalud suudavad teda sellel perioodil piisavalt toetada. Mõlemad märgid oskavad suhteliselt hästi hinnata ka üksteise tundeid ning iseärasusi ning vastavalt siis ka ise tegutseda.

Kaalud peavad selles suhtes kindlalt olema juhtivas rollis ning Kalad suudavad kindlasti ka Kaalude algatatud asjadega kaasa minna. Kalad teevad seda peamiselt huvist mitmesuguseid asju juurde õppida.
Kindlasti on selles suhtes ka teatud salatsemist, kuna mõlema märgi esindajad ei suuda praktiliselt kunagi täielikult mõista vastaspoole käitumist. Seetõttu peavad mõlema märgi esindajad olema väga ettevaatlikud, et ei tekitaks vastaspoolele väärarusaamu või ei teeks liiga vastaspoole tunnetele.

Suhe nende kahe märgi vahel peaks toimima üsna normaalselt, kuid märkide esindajad peavad olema valmis suurteks jõupingutusteks, et suudaksid vastaspoolt paremini mõista. Kui sellisteks jõupingutusteks valmis ei olda, ei ole loota ka häid tulemusi suhte arenemisel.
Ärisuhted

Nende kahe märgi vahel peaks arenema üsna hea äriline suhe. Mõlemad märgid suudavad sellesse ärisuhtesse tuua erinevaid aspekte ning selle tulemusena peaks olema ühine eesmärkide poole püüdlemine olema suhteliselt edukas.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Numeroloogia kalender


Söögiriistade komplekt (16 tk) - Glavory


Tassid: Almond Blossom - Vincent Van Gogh (2 tk)


Taro kaardid: Gateway Oracle (koos raamatuga)


Päikesepüüdja: kosmos (4 tk)


Söögiriistade komplekt (30 tk) - WMF


Kausid (2 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Kassi kujuke: roosa kvartsLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused