Lillede kinkimine

Lillede kinkimine on olnud sajandeid üks ilusamaid ja tähendusrikkamaid traditsioone. See nii lihtne žest väljendab armastust, emotsioone, kurbust jne. Lillede kinkimisega saab tähistada erinevaid sündmusi, kui ka saata teisele inimesele häid soove.

Lilled kannavad endas sügavat sümboolikat ja emotsionaalset tähendust mistõttu on lillede kinkimine saanud kogu maailmas populaarseks traditsiooniks.

Iga lill väljendab erinevaid emotsioone ja tundeid, mistõttu tuleb kingitav lill valida vastavalt sellele, mida soovitakse öelda või väljendada. Näiteks punased roosid sümboliseerivad armastust ja romantikat, valged liiliad rahu ja puhtust, päevalilled aga rõõmu ja optimismi.

Lillede kinkimine ei nõua alati erilist sündmust või põhjust. Mõnikord võib lillekimp olla ka lihtsalt üllatus, mis toob rõõmu ja sära igapäevaellu. See on märk hoolimisest ja tähelepanust.

Enne lille valimist on oluline mõelda, mida soovid öelda või väljendada. Kas soovid näidata armastust, õnne, tänulikkust või kaastunnet? Seejärel vali lill, mis vastab sellele sõnumile.
»» Vali lill ja kliki lille nimele


FLAMINGOLILLED
Flamingolill on muutumas aina populaarsemaks lilleks kinkimisel. Selle lille kinkimisel tuleb aga arvestada mitmete sügavate tähendustega

GERBERAD
Gerberad on kaunid ja värviküllased lilled, mis toovad naeratuse näole. Nende lillede erksad värvid ja õrn ilu on muutnud need lilled populaarseks erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks kinkimisel. Gerberate kinkimine on väljendab heasoovlikkust, sõprust ja rõõmu.

GLADIOOLID
Gladioolidel on väga väärikas ajalooline taust ja sellest tulenev tähendus. Need lilled pole mitte ainult välimuselt ahvatlevad, vaid kannavad ka väga sügavatähenduslikke sõnumeid.

IIRISED
Iiris on lõikelillena tuntud juba kaua aega ning see lill on saanud endale selle aja jooksul väga erilise tähenduse ja sümboolika.

KRÜSANTEEMID
Krüsanteem sümboliseerib austust, tänulikkust ja head õnne. Krüsanteemi seostatakse peamiselt tänulikkusega. Tegemist on austuse sümboliga.

LEVKOID
Lillede maailmas on levkoi tuntud oma ilu ja lõhna poolest. Levkoi on elegantne ja silmapaistev lill, mida hinnatakse nii aedades kui ka lõikelillena.

LIILIAD
Liiliad on ühed kõige elegantsed ja kaunimad lilled, mis on tuntud oma graatsilise välimuse ja meeldiva aroomi poolest. Need lilled on sajandeid olnud tähendusrikkad sümbolid ning populaarsed kingitused erinevateks sündmusteks.
MAIKELLUKESED
Kevade saabudes toovad õitsevad kevadlilled meie ellu värskust ja uut elu. Üks armastatumaid kevadlilli, mis püsib ka vaasis mõnda aega ilusana, on maikelluke, mida tuntakse ka nimega piibeleht.

NELGID
Nelk on üks sellistest lilledest, millel on pikk ajalugu ja sügav tähendus. Nelke on kingitud juba aastasadu, esindades armastust, austust ja headust.

POJENGID
Lillede maailmas on vähe lilli, mis suudavad pakkuda konkurentsi pojengide ilule ja võlule. Pojenge on hinnatud aastatuhandeid nende ilu, lõhna ja tähenduse tõttu. Seda lille on kõrgelt hinnatud väga erinevates kultuurides ja see on sümboliseerinud nii armastust, õitsengut, õnne kui ka rikkust.

PÄEVALILLED
Päevalill on läbi aegade olnud mitmete kultuuride ja religioonide sümboliks. Päevalill kannab endas positiivsuse ja rõõmu energiaid, tuues naeratuse iga inimese näole.
RATSURITÄHED
Lilled on olnud juba ammustest aegadest viis oma emotsioonide väljendamiseks ja sündmuste tähistamiseks. Üheks eriti võluvaks ja sügava tähendusega lilleks on ratsuritäht.

ROOSID
Roosid on olnud läbi aegade armastuse ja romantika sümbolid. Vanad kreeklased ja roomlased pidasid roose jumalate lilledeks ning neid seostati armastuse, ilu ja kirglikkusega. Neid kasutati paljudes rituaalides ja pidustustel.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eelmise elu analüüs


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Käevõru: punane jaspis


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumine


Kristall: sodaliit


Kaelakee: ema ja tütar


Kööginoad (2 tk) - WMF


Taldrikud (6 tk) (20 cm)


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Kaelakee: maasika kvarts


Kott - Adele

Seotud postitused