Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Vähk

Vähki juhib Kuu ja Sõnni juhib planeet Veenus. Kuu esindada on selles suhtes tunded, vaist, harmoonia ja hoolitsus. Veenuse esindada on selles suhtes ilu, armastus ja harmoonia.

Armastus

Selles suhtes onn mõlemale märgile väga oluline üksteise täielik mõistmine ning selle nimel teevad osapooled ka üsna suuri jõupingutusi. Lisaks sellele püüavad mõlemad märgid väga suurt tähelepanu pöörata suhte toimivusele ning kodule. Vähk tunneb selles suhtes suuremat vajadust koduse elu järele ning tõmbab sellele liinile ka tavapärase sotsiaalse elu austaja Sõnni.

Erilisi probleeme selles suhtes ette ei tule, kuna mõlemad osapooled püüavad neid igatpidi vältida. Kui probleemid sellest hoolimata ikkagi tekivad, suudavad osapooled need kiiresti lahendada arutades kõik probleemid detailselt omavahel läbi.

Osapooled pööravad selles suhtes üsna suurt tähelepanu ka rahalistele küsimustele. Mõlemale märgile on väga oluline turvalisus ning selle nimel suudavad osapooled end üsna palju pingutada.
Selles suhtes ei tule praktiliselt kunagi puudu meelelahutuslikest ettevõtmistest, kuna osapooled püüavad alati midagi välja mõelda.

Suhe nende kahe märgi vahel peaks olema üsna stabiilne ning pikaealine. Ühistest ettevõtmistest puudu ei tule ning probleeme suudavad osapooled ära hoida või edukalt lahendada. Kui osapooled on suutelised hoidma oma peamiseks eesmärgiks suhte, on suhe nende kahe märgi vahel alati positiivne.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks toimima üsna hästi ning mõlemad osapooled suudavad antud ärisuhtesse tuua omapoolseid nägemusi, mille tulemusena suudetakse ideid edukalt ellu viia. Samas peaksid osapooled koheselt paika panema juhi rolli. Ärisuhe nende kahe märgi vahel toimib suurepäraselt ainult siis, kui osapooled juhirolli teatud ajavahemiku järel vahetavad.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Kahvlite komplekt (6 tk) - Victorinox


Tassid (4 tk)


Kaelakee: kuukivi


Skulptuur: noodid


Lamborghini Aventador LP 700 4 Roadster


Kaelakee: skorpioni tähtkuju


Vaagen: Hygieia - Gustav Klimt


Tassid: London (3 tk) - Villeroy & BochLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused