Kreeka horoskoop: ZEUS (23. november – 21. detsember)

Nimi: ZEUS
Kuupäevad: 23. november – 21. detsember
Planeedid: Jupiter
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Ambur
Zeus oli vanakreeka kõige kõrgem valitseja, peajumal. Ta oli ka taeva- ja äikesejumal. Zeusi mõjutada on inimesed, kes on sündinud 23. novembrist 21. detsembrini. Lääne astroloogias vastab sellele tulemärk Ambur.

Zeus oli kreeklaste poolt hinnatud ja positiivsete omadustega jumal. Teda peeti riigi ja seaduste loojaks, inimeste ja jumalate vahelise korra valvuriks.

Oled inimene, kes on sündinud juht ja sõdalane. Sa reageerid teravalt kõikvõimalikele seaduste rikkumistele. Oled alati valmis tõe eest seisma ning ülekohtule vastu hakkama.

Sulle ei meeldi teistele kuuletuda või alluda, seetõttu püüad saada juhiks ja tegutseda iseseisvalt. Sa oled valmis küll töötama meeskonnas, aga seda ainult siis, kui eesmärk on tõesti seda väärt. Isegi hea palk ei ole alati see, mis sunniks Sind tegutsema teiste inimeste alluvuses.
Sa ei talu rutiini ja monotoonsust. Kuhu iganes elu Sind viib, püüad Sa leida alati midagi sellist, mille nimel võidelda ja mille poole aktiivselt liikuda. Vajad oma ellu kirge, emotsioonide intensiivsust ja kõikvõimalikke põnevaid sündmusi. Arvatavasti meeldivadki Sulle seetõttu erinevad spordialad, ekstreemne meelelahutus, reisimine ja ka armuseiklused.

Oled oma tööalaste ettevõtmiste juures alati aktiivne, visa ja väga sihikindel. Sulle sobib kõige paremini amet, mis pakuks Sulle teatud määral ebastabiilsust. Sa ei allu stressile ning uute ülesannete ja muutuste esilekerkimine tekitab Sinus pigem põnevust.

Reeglina vahetad Sa oma elu jooksul mitu korda oma ametit ja püüad alustada ka eraettevõtlusega. Oled rahaliselt päris edukas, kuid samas ka raiskad päris palju, mistõttu võid Sa endale tekitada mitmesuguseid tarbetuid probleeme.

Armuelus oled Sa kirglik ja sensuaalne. Võitled meeleheitlikult selle eest, et tunneksid ennast piisavalt armastatuna. Paraku jahtub Sinu kirglikkus partneri suunas päris kergesti, kui partner ei suuda kirglikkust üleval hoida.
Sinu puhul torkavad silma mitmesugused positiivsed omadused, nagu näiteks korralikus, töövõime ja avatus uutele kogemustele. Oled uudishimulik ja õpid pidevalt midagi uut. Muutusi Sa oma elus ei karda.

Sul on piisavalt entusiasmi ja jõudu, et tegeleda mitme asjaga korraga. Jõuad enamalt jaolt nende eesmärkideni, mille endale sihiks oled seadnud.

Sageli on just õiglustunne see, mis sunnib Sind aktiivselt avalikus elus osalema.

Sinu negatiivseid joonte jooni välja tuues võib esile tuua järjekindluse vähesuse ja kannatamatuse. Oled küll väga entusiastlik, kuid seda ainult juhul, kuni Sinus säilib tõeline huvi selle vastu, millega oled tegelemas. Tihtilugu kipud oma kohustused lõpule viimata jätma. Samuti ei ole Sa eriti usaldusväärne lubaduste täitmisel.

Sulle ei meeldi sugugi kriitika ja kipud oma ebaõnnestumistest teisi inimesi süüdistama.
Mees

Oled oma olemuselt küllaltki püsimatu ja proovid oma noorusest peale kõikvõimalikke uusi ameteid ja tegevusi. Kui said täiskasvanuks, oli Sul on teistest inimestest olulisel määral rohkem kogemusi ja teadmisi. See aitas Sul siis elus paremini läbi lüüa ja leida endale töö, mis Sulle tõeliselt meeldib. Panid arvatavasti juba varajases nooruses paika enda jaoks prioriteedid, mille poole liikuda.

Soovid oma elu jooksul kõikvõimalikke uusi asju ja tegevusi proovida. Sul on võib-olla raske paika panna, mida Sa tegelikult ikkagi oma elult ootad. See kehtib ka Sinu elu isikliku elu kohta. Suhet looma ja abiellu astuma Sa ei kiirusta, kuna Sul on raske leida enda kõrvale inimest, kes Sulle tõeliselt meeldib. Ka on oht, et Sinu loodud suhe laguneb kergesti.

Pikapeale oled Sa siiski võimeline oma vigadest õppima. Muutud ajapikku küpsemaks ja vastutustundlikumaks. See aitab Sul elus siis oluliselt paremini läbi lüüa. Sama kehtib ka armastuse kohta.

Zeusi märgis sündinud meeste seas on poissmehi kõige rohkem.
Naine

Pöörad oma elus väga suurt tähelepanu karjäärile. Püüad saavutada sellise positsiooni, mis toob Sinu ellu kuulsust ja au. Oled oma haritud, heade kommetega ja käitud tõelise daamina.

Inimsuhete vallas oled vägagi edukas. Sa ei lase ennast teistel inimestel mõjutada. Samas oled Sa valmis teiste inimeste nõuandeid kuulda võtma. Näid teistele inimestele väga tugeva ja kindlameelsena.

Armastuse vallas tuleb Sul elu jooksul kokku puutuda mitmesuguste pettumustega. Peamiselt peitub põhjus selles, et tormad suhtesse, mis ei ole Sulle sobiv. Seetõttu tuleb Sul elu jooksul kokku puutuda mitmete suhete ebaõnnestumistega.

Igapäevased majapidamistööd Sulle reeglina ei meeldi. Püüad neist igati kõrvale hiilida.

Zeusi naiste seas on tõelisi koduperenaisi väga vähe.

Oma pereliikmetele pöörad väga suurt tähelepanu, eriti just lastele.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + sobivus oma kaaslasega


Nõude komplekt lastele (3-osaline)


Nukk Lilli-Lou


Taro kaardid: The Akashic Tarot (koos raamatuga)


Seinakaunistus (3 tk)


Suhkrutoos - Villeroy & Boch


Padjakate 45 x 45 cm (2 tk)


Kaelakee: liblikas


Päikesepüüdja: 4 tk


Kristall: rodoniitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused