Tähtkujude sobivus: Vähk ja Kalad

Vähki juhib Kuu ning Kalade juhtivaks planeetideks on Jupiter ja Neptuun. Kuu esindada on selles suhtes tunded, vaist ja hoolitsus. Jupiteri esindada on filosoofia, teadvus, õnn, optimism ja matkamine. Neptuuni esindada on selles suhtes unelmad, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Antud suhtes on koos kaks üsna erinevat märki, kuid samas on märgid suutelised üsna edukalt koos hakkama saama ning kompromisse leidma. Osapooled on suutelised suhteliselt kergelt üksteist mõistma ning suuremaid probleeme tavaliselt ette ei tule.

Selles suhtes näevad mõlemad osapooled üsna palju vaeva emotsionaalse turvalisuse saavutamiseks. Just seetõttu peavad osapooled suurt tähelepanu pöörama sellele, et üksteist vajaliku tähelepanuta ei jäetaks. Vastasel korral võiks hakata antud suhe jahenema.

Vähk on selles suhtes kindlasti selleks osapooleks, kes pöörab suuremat tähelepanu rahaasjadele ning ootab seetõttu rahalistes küsimustes mõistmist ka Kalade esindajalt. Kaladele võib see küll esialgu võõras olla, kuid pikapeale hakkab ka tema rahaasjadele suuremat tähelepanu pöörama.
Osapooled suudavad antud suhtes üsna hästi üksteist tasakaalustada. Vähki võib Kalade juures siiski häirida Kalade ebatasakaal ning Kalasid võib Vähi juures häirida negatiivsus ja enesekesksus. Samas ei ole need asjad sellised, mis suhet häirima hakkaksid. Seetõttu on suhe nende kahe märgi vahel tavaliselt tasakaalukas ja pikaealine. Osapooled suudavad üksteist üsna hästi mõista ja kompromisside leidmine on kerge.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning peamiselt on see tingitud sellest, et mõlemad osapooled tegelevad äriasjadega emotsionaalsel tasandil ning üsna suure tõenäosusega muudavad märgid ka oma meelt tihti, mistõttu on kokkulepetest kinnipidamine raskendatud.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Kas sobime kokku?


Ford T Roadster


Kaelakee: sodaliit


Seinakell


Söögiriistade komplekt (60 tk) - Zwilling


Seinapilt lõuendil: vee tilkumine


Klaasskulptuur: vaal


Kõrvarõngad: neitsi


Kaelakee: jänes


Taldrikud (21 cm) (6 tk)


Hundi kujuke/ripats: obsidiaan


Käevõru: ulguv hunt ja merekarp


Kaelakee: kaalude tähtkujuLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused