Milline on inimene, kes on sündinud 28. juunil

28. juunil sündinud inimene on oma olemuselt küllaltki agressiivne. Talle on oluline see, et kõik asjad kulgeksid vastavalt tema plaanidele ja soovidele. Samas ei jää tal puudu huumorimeelest, kui teiste inimestega suhtleb.

Ta on auahne inimene, kes soovib edu saavutada. Ta on motiveeritud ning teab, kuidas oma sihtide poole liikuda. Ta ei karda väljakutseid ja raskusi, sest nende ületamine võimaldab tal enda tegevuste üle uhkust tunda.

Ta on oma olemuselt küllaltki seiklushimuline, kuid samas püüab ta teha jõupingutusi selle nimel, et luua endale turvaline elu. Mõttetute riskide võtmisest ta üldjuhul hoidub.
Inimsuhetes on ta sõbralik, kuid kipub oma arvamusi ainuõigeteks pidama ja neid teistele peale suruma. Need inimesed, kes oskavad sellega arvestada, suudavad temaga suhteliselt hästi läbi saada.

Tööalastes asjades on ta võimekas ja ettevõtlik. Talle meeldib tegeleda selliste töödega, mis pakuksid talle ühelt poolt loomingulisust, teiselt poolt väljakutseid. Rutiinse töö tegemine pole talle meelejärgi.

Tal on hästiarenenud äriline vaist, mistõttu võiks ta edukalt äriga tegeleda.
Tööalaste probleemidega tegelemisel on ta väga edukas. Ta suudab oma kavalusega leida kõikidele probleemidele lahendused ja seda üllatavalt kiiresti.

Suhted kolleegide ja ülemustega ei pruugi tal alati mitte kõige paremad olla, sest ta tahab teha asju nii nagu talle see meelepärane on. Teistele allumine pole talle meelepärane.

Armuasjades on ta küll mõistev, kuid teiselt poolt ka kergesti ärrituv. Ta on oma partneri suunas hoolitsev ja tähelepanelik ning eeldab kindlasti ka seda, et talle samaga vastataks.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Aastahoroskoop (perekond)


Lapse horoskoop


Tekk (180 x 220 cm)


Tekk (180 x 220 cm)


Kaelakee: jäär


Käevõru: labradoriit ja päikesekivi


Barbie nukk (GRB36)


Kõrvarõngad


Kaelakee: fluoriit


Taro kaardid: Krafttiere (ainult kaardid)


Pehme mänguasi: anakondaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused