Test: mida räägib Sinu kohta see, keda pildil esimesena näed?

See, keda inimene pildil esimesena näeb, paljastab see olulisel määral infot inimese isiksuse kohta.

Testi tehes heida kiire pilk pildile. Seejärel loe selgitust, mida valik Sinu kohta täpsemalt räägib.
Puu on arvatavasti sellel pildil esimene asi, mida nähakse. See on ka pildil kõige domineerivam osa.

Kui nägid puud esimesena, oled oma tegemiste juures realistlikud ning loogilised. Sulle ei meeldi tormata ning püüad oma ettevõtmised põhjalikult ette valmistada.

Oled positiivse mõtlemisega inimene ning suudad oma positiivsuse säilitada ka küllaltki keerulistes olukordades. Raskusi Sa ei karda, kuid teed kõik selleks, et neid ennetada.

Traditsioonid on Sulle väga olulised.

Oma realistlikkust tasuks Sul siiski mõnevõrra ohjeldada, vastasel korral ei saa Sa osa kõigest sellest rõõmust, mida elu Sulle pakkuda võiks.
Palju inimesed ei pane gorillat sellel pildil esmapilgul tähelegi. Kui Sina aga märkasid gorillat esimesena, siis on Sinu käsutuses mitmeid omadusi, mille poolest Sa teistest inimestest märkimisväärselt eristud.

Oled oma olemuselt väga kriitiline. Planeerid alati oma ajalisi ressursse ning teed seda väga hoolikalt. Sa vihkad aja raiskamist, mistõttu oled Sa alati hõivatud. Niisama istumas Sind näeb harva. Ühest küljest võimaldab see Sul elus palju korda saata, kuid samas väsitab ja kurnab see Sinu organismi. Seetõttu võid näida teistele inimestele vanemana, kui Sa tegelikult oled.

Teadmiste ja oskuste omandamine on Sulle olulised. Oled eluaegne õppija. Sulle ei meeldi aga oma oskustega teiste inimeste ees eputada või neid oskusi isegi teistele tutvustada. Seetõttu ei pruugi paljud üldse Sinu oskustest ja teadmistest teadlikud olla.
Oled inimene, kes on seadnud endale kindlad sihid, mille poole sihikindlalt liigud. Mitte miski ei suuda Sind valitud teelt kõrvale juhtida. Oled oma sisemises maailmas metsik. Sa ei pööra eriti suurt tähelepanu teistele inimestele, sest Sul on vaja oma eesmärkide poole püüelda ning liigne keskendumine teistele inimestele võiks kahjustada Sinu püüdlusi.

Teed alati väga kõva tööd. Sa ei eelda kunagi seda, et edu Sulle niisama lihtsalt sülle kukuks. Sinu käsutuses on suured energiavarud, mistõttu suudadki sellises mahus tööd teha eesmärkide poole liikuma.

Sinu suurimaks tugevuseks on sihikindlus, mis võib olla samas ka Sinu suurimaks nõrkuseks. Sa lihtsalt ei oska märgata maailma enda ümber. See võib Sind mingil eluetapil viia olukorda, kus Sa ei tunne rahulolu oma elu üle. Oled küll palju suutnud korda saata, kuid midagi oleks nagu puudu.
Väga vähestele inimestele jäävad esimesena silma sellel pildil kalad. Oled seetõttu oma olemuselt väga eriline.

Oled oma elus väga ettevaatlik. Sulle ei meeldi riske võtta ning tahad oma tegemistega alati kindla peale välja minna. Valmistad oma ettevõtmisi alati põhjalikult ette, et seeläbi eksimusi vältida.

Inimsuhted on Sulle väga olulise tähendusega. Püüad kõigiga hästi läbi saada, mis aeg-ajalt võib Sind viia ka situatsioonidesse, kus Sind lihtsalt julmalt ära kasutatakse. Oma arvamusi Sa küll teistele inimeste avaldad, kuid Sa ei tee seda piisavalt jõuliselt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Karma analüüs


Millest räägib Sinu nimi?


Laualamp: hobune


Kausid (14 cm) (4 tk)


Tassid: kassid (3 tk)


Kõrvarõngad: liblikas


Seinakaunistus: koolibri


Seinapilt lõuendil: Päikeseloojang Suurupis


Skulptuur: koer rattal


Valgusti: armastajad kuuvalgel


Kõrvarõngad: ema ja tütarNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused