Araabia horoskoop – MÕÕK (23. oktoober – 22. november)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
MÕÕK

Ajavahemik: 23. oktoober – 22. november

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍ ֍
Kada: ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍
Pistoda: ֍
Meremehemõõk: ֍
Araabia pistoda: ֍
Raudnui: ֍ ֍
Nui: ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍
Kett: ֍ ֍
Mõõk: ֍ ֍ ֍ ֍
Oled inimene, kes on endast väga heal arvamused. Oled veendunud, et Sinu väärtus ületab igas mõttes teiste oma. Võid olla üleolev ja teiste suunas ka põlglik, kui seda vajalikuks pead. Oled inimene, kes arvab, et kogu maailm keerleb ümber Sinu.

Sinu igapäevaste asjaajamiste korraldamine ja juhtimine võib meenutada sõjaväelist organisatsiooni. Sulle meeldib juhtida, valitseda ja alamaid enda kontrolli all hoida. Eeldad seda, et Sinu antud korraldusi ja käskusid täidetakse koheselt ning kui seda ei juhtu, näitad nende inimeste suunas välja märkimisväärset põlglikkust. Teistel inimestel ei ole Sind kerge mõista, kuna oled oma väljaütlemiste juures tihtilugu arusaamatu. See võib tekitada palju ebameeldivusi ja raskusi inimsuhetes.

Oled oma loomult konservatiiv. Hindad ühiskondlikku korda ja väärtusi ning oled valmis nende eest tulist võitlust pidama. Selles osas allaandmist Sinult oodata pole. Ehkki oled valmis omaks võtma mõningal määral uusi aspekte, ei muutu Sinu väärtushinnangud kunagi.
Unistad väga suurejooneliselt. Sead endale eesmärke, mis teistele inimestele võivad tunduda ebarealistlikena. Tihtilugu need ongi ebarealistlikud, kuid see on mootor, mis Sind edasi viib.

Rasketes ja kriitilistes olukordades Sina juba naljalt pead ei kaota. Sa ei karda raskusi ning kui need tekivad, ei jää Sa kauaks mõtlema nende põhjustele, vaid asud kohe probleeme lahendama.

Inimsuhted on Sulle keeruline valdkond. Häid suhteid suudad hoida ainult nende inimestega, kes Sulle täielikult alluvad. Samas pole sellised suhted elujõulised, mistõttu vahetuvad sõbrad ja tuttavad Sinu ümber päris tihti. Ka on Sul päris palju vaenlasi. Üksinda Sa aga hakkama ei saaks. Vajad enda ümber teisi inimesi, et elus edasi liikuda.
Hea rahaline seis on Sulle äärmiselt oluline. Vaesuses või kitsikuses on Sul väga raske hakkama saada. Raha teenimine ei tohiks Sulle eriliseks probleemiks olla mitte kunagi. Alati leiad mingi tee, kuidas lisaraha teenida.

Ehkki Sulle meeldib ennast kujutada õpetlasena ja nõuandjana, siis tegelikult oled Sa õpetamisel ja nõuannete jagamisel küllaltki kitsi. Sa ei soovi jagada teistega neid teadmisi, mida ise oled läbi raskuste omandanud.

Armuelu on Sinu jaoks samuti keeruline. Kuigi Sulle on väga oluline see, et Sinu kõrval oleks meeldiv inimene, siis suhte hoidmine on Sulle keeruline. Oled partnerile valmis tegema küll mitmesuguseid järeleandmisi ning armuasjades pole Sa ka nii pealesuruv, kuid ikkagi kipuvad Sinu suhted purunema. Kõige paremad võimalused on Sul luua toimiv partnerlussuhe väga kirgliku ja tulihingelise inimesega.
Igav ja tüütu elu pole Sulle meelejärgi. Sinu elu peab olema aktiivne ja seikluslik. Otsid oma ellu seiklusi ja seiklused leiavad üles Sind. Oskad läbi teadmiste ja ka juhuse kõikvõimalikud riskantsed olukorrad üle elada.

Sobivad ametid: sõjaväelane, poliitik, ametnik, kõrgem juht, politseinik, uurija.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma horoskoop


Aastahoroskoop (karmad)


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Nõude komplekt lastele (7-osaline) - Villeroy & Boch


Taldrikud (6 tk) (28 cm)


Chevrolet Corvette 1957


Kaelakee: obsidiaan


Seinapilt lõuendil või kapal: udu talvehommikul


Kaelakee: maasika kvarts


Porsche Macan


Kaelakee: roosa kvarts


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused