Araabia horoskoop – NUI (24. august – 23. september)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
NUI

Ajavahemik: 24. august – 23. september

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍ ֍
Kada: ֍ ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍ ֍
Pistoda: ֍ ֍ ֍
Meremehemõõk: ֍ ֍
Araabia pistoda: ֍
Raudnui: ֍ ֍
Nui: ֍ ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍ ֍ ֍
Kett: ֍ ֍
Mõõk: ֍ ֍
Oled jõuline, aus ja rahulik inimene. Oled väga enesekindel inimene, samas ka küllaltki mõõdukas ja ettevaatlik. Sa ei torma kunagi pea ees vette, vaid püüad kõik asjad hoolikalt läbi mõelda, et seeläbi jõuda välja nende tulemusteni, mille endale eesmärgiks sead.

Oled huumorimeelne ja sõbralik, kuigi need, kes Sind esimest korda näevad, võivad Sind pidada karmiks ja isegi morniks. Sinu kujutlusvõime on hästi arenenud ning püüad arvatavasti vähemalt mingil eluetapil leida endale ka selliseid tegevusi, mis võimaldaksid Sul oma loovust aktiivsemalt kasutada. Sulle meeldib unistada ning endale ka utoopilisi sihte seada. Mõne aja pärast Sa tõsiküll sellistest utoopilistest plaanidest loobud, sest Sa ei soovi raisata aega tegevustele, mis Sind elus edasi ei vii.
Oled väga kindlate tõekspidamistega. Üldjuhul ei lase Sa ennast teistel inimestel mõjutada, kuigi mõni väga usaldusväärne sõber või pereliige võib Sinu tõekspidamiste muutmiseks ka suuteline olla.

Loodus ja maaelu on nagu Sulle loodud. Ehkki võid suurema osa oma elust elada linnas, ihkad siiski elada looduse keskel.

Teiste inimeste suunas oled lojaalne ja abivalmis. Sa ei jäta hätta ka päris võhivõõrast inimest, kes Sinult abi paluma tuleb.

Sinu tutvusringkond on üsna suur, kuid päris lähedasi sõpru ei ole Sul palju. Need, kes on Sinu sõbraks kord saanud, võivad olla kindlad Sinu abivalmidusele ja lojaalsusele.
Sinu elus on väga olulisel kohal armastus ja partner. Oled armuasjades hell ja hoolitsev. Sead tihtilugu partneri vajadused ja soovid enda omadest ettepoole. See ei ole tegelikult eriti hea idee, sest Sinu enda mahasurutud tunded võivad ühel hetkel paisu tagant välja pääseda, tekitades suhtesse palju probleeme.

Soovid oma elus olla pidevas liikumises. Paigalseis on Sulle vastumeelne. Eriti tuleb see välja Sinu tööalases elus, kus Sa ei rahuldu kunagi sellega, mida oled suutnud saavutada. Soovid edasi liikuda.

Eksimusi Sa ei karda. Kui eksimused elus esile kerkivadki, siis võtad neist õppust, parandad vead ja liigud eluga edasi.
Pöörad väga suurt tähelepanu oma kodule. Nagu juba varem mainitud, sooviksid elada maal. Kui Sa seda endale ühel või teisel põhjusel lubada ei saa, muudad oma linnakodu looduseks. Sul võib olla palju toataimi, akvaarium või lemmikloomi.

Uued teadmised ja oskused on need, mida kogu oma elu omandada soovid. Haarad sellekohastest võimalustest alati kinni. Aeg-ajalt võib juhtuda, et uued tegevused köidavad Sinu tähelepanu niivõrd, et muud igapäevased kohustused võivad selle tulemusena tegemata jääda.

Sobivad ametid: talunik, kalamees, veinitootja, aretaja, aiapidaja, mesinik, metsnik.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Aastahoroskoop (karmad)


Karma analüüs


Kaelakee: roheline ahhaat


Vaas - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Universal Folk Oracle (koos raamatuga)


Seinakell


Öökulli kujuke: crazy ahhaat


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Skulptuur: ema ja poeg


Kaelakee: lasuriit (kett 50 cm)


Kõrvarõngad: mesilaneNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused