Test: see, millise liblika Sa pildilt valid, räägib Sinu tugevustest ja nõrkustest

Liblikaliike on maailmas üle 20 000. Nende liikide hulgas on tagasihoidliku välimusega liike, kuid ka väga erksavärvilisi ja suuri liblikaid, mis ei jäta suure tõenäosusega kedagi külmaks.

See, millised liblikad inimesele meeldivad on loomulikult isiklike eelistuste küsimus, kuid psühholoogiat silmas pidades näitab valik inimese iseloomu kohta nii mõndagi.

Vali 6 liblika seast Sulle kõige enam meeldiv ja loe, mida see valik Sinu kohta räägib.
Valik 1

Oled elurõõmus inimene, kes ihkab oma igapäevaellu põnevust ja seiklusi. Rutiinsus ja tavapärane elustiil on Sulle vastumeelsed. Oled alati optimistlikult meelestatud ja seda ka väga rasketel hetkedel.

Sinu elu üheks peamiseks eesmärgiks on saada juurde võimalikult palju väärtuslikke elukogemusi, sest pead seda peamiseks põhjuseks, mis elu üldse eksisteerib. Sinu suurimaks hirmuks on igavus. See oleks Sulle kui vaimne vangla, mis Sinu tegevusi piirab.

Oma toimetuste juures kipud tegelema mitme asjaga korraga. See vähendab olulisel määral Sinu keskendumisvõimet ja efektiivsust. Tähtaegadest kinnipidamine ja lubaduste täitmine võivad olla Sulle päris suureks väljakutseks. Päris seda tendentsi enda juures Sa välja juurida ei suudaks, mistõttu tuleks oma elu korraldada nii, et see ei hakkaks Sinu ettevõtmisi väga oluliselt segama.
Valik 2

Oled optimistlik ja positiivse ellusuhtumisega. Oskad näha elus ilu kõikjal ja kõikides. Sa ei kujuta õitena mitte ainult oma elu, vaid kogu universumist.

Oled suurepärase analüüsivõimega. Sa ei langeta otsuseid kiirustades, püüdes enda jaoks kõik asjad hoolikalt läbi mõelda. Seeläbi hoiad ennast eemale mitmesugustest probleemidest ja tagasilöökidest. Analüüsimine on Sinu joaks meetod, kuidas elu paremini mõista ning see aitab kaasa sellele, et oled kõikide oma tegevuste juures sihikindel, loogiline ja küps.

Kõikide oma ettevõtmiste juures püüad saavutada täiuslikkust. Loomulikult see Sul ei õnnestu, sest inimene pole täiuslik, kuid suudad siiski täiuslikkusele päris lähedale jõuda. Oled oma tööülesannete täitmisel järeleandmatu, mis viib Sind paratamatult töönarkomaaniani. Samas see Sind ei häiri, sest hinda oma tegevusi alati kõrgelt ning tunned neist naudingut. Oled inimene, kes oskab ka kõikidest pisiasjades siirast rõõmu tunda.
Valik 3

Oled unistav inimene, kuid samas ka väga töökas. Kui oled enda jaoks mõne suurema eesmärgi paika pannud, teed selle saavutamise nimel väga suuri jõupingutusi. Oled ambitsioonikas inimene ning Sinu tähelepanu köidavad kõikvõimalikud uued võimalused ja väljakutsed. Probleemiks kujuneb aga see, et oled mõnevõrra tormakas uutest võimalustest kinnihaaramisel. Sa ei mõtle tihtilugu sellele, kas see avanev võimalus Sulle ka reaalselt kasu tooks, peaasi, et see oleks uudne ja põnev.

Soovid ennast ümbritseda inimestega, kes on töökad ja usaldusväärsed. Saamatud inimesed tunduvad Sulle vastumeelsetena ning püüad neist võimaluse korral eemale hoida.

Kindlustunne on Sulle elus väga oluline. Kardad väga ebaõnnestumisi, mistõttu püüad neid iga hinna eest vältida. Kui see vältimine ei õnnestu, teed töö selle nimel, et ebaõnnestumisi teiste eest varjata.

Väärtustad väga kõrgelt ka oma isiklikku elu. Soovid leida alati võimalusi perega koos midagi meeldivat ellu viia. Ka kodusele keskkonnale pöörad suurt tähelepanu. Sinu kodu peab olema korras, kaunis ja hubane.

Mõistad suurepäraselt seda, et kõik Sinu saavutused on tähendusrikkad ainult siis, kui saad neid jagada oma lähedastega.
Valik 4

Oled inimene, kellele meeldib oma ettevõtmisi pikalt ette planeerida. Sa ei häbene seda, kui vajad abi ja toetust, mistõttu pöördud julgelt nende inimeste poole, kes oskavad Sulle anda ausaid ja konstruktiivseid nõuandeid. Ka ei ole Sa pahane, kui Sinu ettevõtmisi kritiseeritakse, sest pead seda heaks viisiks, kuidas oma tegevusi paremaks saada. Oled ratsionaalse mõtlemisega ning Sa ei lase ennast mõjutada hetkeemotsioonidel.

Oma ettevõtmiste juures ei ole Sa eriti kiire, kuna ettevalmistuste tegemine võtab lihtsalt palju aega. Samas on Sinu lähenemine see, et „üheksa korda mõõda ja üks kord lõika”. Selline lähenemine viib Sind elus paljude suurte võitudeni.

Puhas südametunnistus on Sulle hädavajalik, mistõttu ei soovi Sa ennast siduda asjadega, mis on kahtlased ja probleemsed.

Teiste inimestega suhtlemisel oled õiglane ja lojaalne. Petmist ja valetamist ei andesta Sa kunagi.
Valik 5

Oled inimene, kes väärtustab kõige muu ees rahu ja vaikust. Sul on suur soov, et igapäevases elus puuduksid suuremad probleemid ja intriigid. Oma toimetuste juures paned rõhu tasakaalule ja stabiilsusele. Sulle ei meeldi ootamatud muutused ja kiired arengud. Vajad oma eesmärkide poole liikumiseks rahu.

Sead oma tegemistele alati kindlad piirid, mida püüad jälgida ja vastavalt neile otsuseid langetada. Seeläbi on Sinu sisemuses tagatud piisav enesekindlus.

Ebameeldivad ja rasked situatsioonid võivad Sind kergesti paanikasse viia, mis raskendab olulisel määral tööprotsessi.

Teiste inimestega suhtlemisel varjad üldiselt oma tundeid. Seetõttu ei tea paljudel juhtudel ka Sinu lähedased inimesed, mida Sa tegelikult oma sisemuses tunned ning milliste sisemiste probleemidega Sa võitlema pead. Oma probleeme ja raskusi ei lükka Sa samas kunagi teiste inimeste kanda.
Valik 6

Oled väga unikaalne inimene. Oled väga tundlik aus ja Sinu tunded on teiste inimeste omadest palju sügavamad. Oled teiste inimeste suunas väga kaastundlik, seda ka päri võõraste inimeste suunas. Oled suuteline suurepäraselt mõistma seda, mida teised inimesed konkreetses olukorras tunnevad ja mõtlevad. Sead oma vajadused ja soovid tihtilugu tahaplaanile, mis võib kaasa tuua selle, et Sa ei suuda oma plaane ja ideid piisaval määral teostada. Sa ei saa elada oma elu päris nii, et Sa teisi ei aita, kuid pead ära õppima ka oma huvide eest rohkem seisma. Ehkki teiste inimeste aitamine valmistab Sulle rõõmu, saad tõeliselt hästi ennast tunda ainult siis, kui Sa ka enda eest rohkem välja astud.

Tööalases elus ei ole Sa eriti ambitsioonikas. Töökoht peab pakkuma normaalset palka, kuid rikkust Sa taga ajama ei hakka.

Sulle meeldib väga see, kui saad vabal ajal tegeleda mõne loova tööga. See aitab sisemisi pingeid leevendada, mida võib Sul olla päris palju, kuna absorbeerid teiste inimeste muresid endasse.

Teiste inimeste jaoks oled väga aus ja lojaalne. Sulle võib usaldada ka väga isiklikku informatsiooni. Seetõttu saaksid ennast suurepäraselt teostada näiteks psühholoogina.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Saatus-tulevik horoskoop


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Unshakable Inner Peace Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: oonüks


LED küünlad (3 tk)


Termos: Thermos Stainless King 0,47 l


Küünlaalus


Taro kaardid: Divine Doors (ainult kaardid)


Kaelakee: tiigrisilm


LED küünlad (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused