Kuidas päikesemärgid tulevad toime oma tundmuste ja emotsioonidega?

Päikesemärgid mõjutavad olulisel määral inimeste isiksust ja käitumist. Üks põnev aspekt on nende seos tundmuste ja emotsioonidega. Kuidas erinevad päikesemärgid oma emotsioonidega toime tulevad ning kuidas see mõjutab nende igapäevast elu?

JÄÄR

Jäära emotsioonid süttivad väga kiiresti ja ta jahtub sama kiiresti. Selle lühikese ajahetke jooksul jõuab ta palju halba teha nii endale kui teistele, aga taastub ise sellest kaosest kiiresti. Ta lihtsalt ei suuda oma emotsioone vaos hoida, kui miski teda puudutab või häirib, mingeid süümepiinu ta selle tõttu ei kannata.
SÕNN

Sõnni rahuliku olemuse taga peitub tõeliselt raevukas natuur. Näib, et ta tuleb igasuguste emotsioonidega hästi toime, aga lõpmatult kannatlik ta ei ole. Kui see viimane piisk tema kannatuste karikasse kukub, siis on ta viha hirmus ja emotsioonid ülivõimsad. Siis on küll targem põgeneda. Sõnn võib tõeliselt vihastades nii endale kui teistele haiget teha.
KAKSIKUD

Kaksik ei oska tunnete ja emotsioonidega midagi peale hakata, kui siis ainult lahkab neid. Oma tunnete varjamiseks ta räägib liiga palju ja tembutab. Mõistuse abil lülitab Kaksik oma tunded täielikult välja. Selline tunnete peitmine ja enesepettus võib ta viia aga läbipõlemisele ja see omakorda võib tekitada tõelise depressiooni.
VÄHK

Vähk on salapärane ja haavatav isiksus. Eriti tundlik ja tujukas on ta siis, kui kardab kedagi või midagi kaotada. Tema poeb oma kesta varju, kui end liigsete emotsioonide eest kaitsta püüab. Ta muutub siis armukadedaks, valdushimuliseks või ülearu virisevaks. Ta poeb “kivi alla” peitu, kui oma tunnetega kimpu jääb.
LÕVI

Lõvi puhul on kõik suurejooneline, ka tema tunded on võimsad. Seejuures on ta aga väga usaldav ja naiivne. Peamiseks probleemiks kujuneb see, kui keegi tema uhkust riivab või teda solvab, siis on tal tõesti raske oma tunnete ja emotsioonidega toime tulla. Lõvi on tundlik igasuguse kiituse osas, seejuures ka võltskiituse, aga ärakasutamist ta ei talu.
NEITSI

Neitsi kardab kohutavalt ebaõnnestuda ja mittetasemel olla, mistõttu püüab igati vältida mittevajalike emotsioonide väljanäitamist. Kriitiline meel ja pisiasjadesse takerdumine segavad tema tundeelu, emotsioonidega toimetulemiseks kritiseerib ja norib ta pisiasjade kallal, püüab veel korralikum olla.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Koorekann - Villeroy & Boch


Kausid (4 tk) (18 cm)


Taskupeegel: Mona Lisa (Leonardo Da Vinci)


Käevõru: cherry kvarts


Kristall: lasuriit


Seinakaunistus: õis ja koolibri


Kaelakee ja kõrvarõngad


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Kaelakee: labradoriitLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused