Test: see, millise akna Sa pildilt valid, räägib Sinu peamistest iseloomuomadustest

Oma sisemise maailma tundmaõppimine võib paljastada alateadvusega seotud saladusi, mis aitavad Sul elus edasi jõuda. Selle lõbusa ja informatiivse testi kaudu on Sul võimalik teada saada, millised on Sinu tugevad ja nõrgad küljed.

Pildil on viis akent. Vali välja see aken, mis Sulle kõige rohkem meeldib. Õige tulemuse saamiseks tuleks valik teha kiiresti ning mitte hakata liigselt mõtlema sellele, miks üks aken on ilusam kui teine.
Aken 1

Oled oma olemuselt introvertne inimene. Sulle meeldib elada omas maailmas. Mõtiskled palju ning neil hetkedel lülitad ennast välisest maailmast täielikult välja. Oled lahke ja sõbralik inimene, kes ei salli valetajaid. Oma ettevõtmiste juures püüad kõigega ise hakkama saada, sest Sa ei soovi teistega vastuseisu sattuda. Liigne mõtisklemine võib Sind ilma jätta paludest headest võimalustest, kuna Sa lihtsalt ei pane tähele, mis Sinu ümber toimub. Oma hajameelsuse tõttu on Sul oht õnnetustesse sattuda.
Aken 2

Oled pereinimene. Perekond on Sulle kõige olulisem asi maailmas. Pöörad pereliikmete vajadustele ja kodu korrashoiule suurem osa oma ajast. Ühestki rõõmuhetkest, mida perekond pakub, ei taha Sa ilma jääda. Sulle meeldib kodus olla ning muuta kodune keskkond võimalikult hubaseks. Oled võitluslik inimene, kes läheb läbi tule ja vee, kuid samas teistesse inimestesse suhtud õiglaselt ja taktitundeliselt. Oled endale seadnud kõrged moraalsed standardid. Sinu tundlikkus võib olla elus nii suurimaks tugevuseks, samas ka nõrkuseks.
Aken 3

Oled vaba lind, kellele meeldib lennelda kõikjale ja nii kõrgele kui vähegi kannatab. Oled oma olemuselt spontaanne. Plaanide tegemine pole Sinu jaoks, sest plaanidest kinni pidada Sa niikuinii ei suudaks. Oled tagasihoidlik. Kõikvõimalike asjade pärast Sa ei muretse. Mõtled ainult sellele, mis Sul parasjagu käsil on. Suurtesse probleemidesse sattud üsna harva. Ühiskonnaga seotud reeglid võivad tunduda Sulle vastumeelsetena. Samas oled Sa distsiplineeritud ja intelligentne. Oled väga lojaalne ja nõuad seda ka teistelt, kellega Sul kokkupuuteid on.
Aken 4

Oled vägagi ebatavaline inimesi, kes on täis veidrusi. Oled tundlik, loov ja romantiline inimene. Oled optimistlik ning püüad ka kõige keerulisemates situatsioonides midagi positiivset näha. Mõtled kastist välja, millega avaldad paljudele inimestele sügavat muljet, kuna Sinu mõttemaailm on lihtsalt nii erinev. Keskpärasus ja rutiinsus on Sulle vastumeelsed. Soovid oma ellu leida seiklusi ja eripärast. Haarad kinni kõikidest uutest võimalustest, kuna soovid näha, kuhu elu Sind viib. Ehkki selline lähenemine viib Sind kokkupuutesse ka mitmesuguste tagasilöökidega ja probleemidega, ei häiri see Sind sugugi.
Aken 5

Oled seltskondlik inimene. Sulle meeldib seltskonnas olla ja uute inimestega tutvuda. Samas ei ümbritse Sa ennast sugugi kõikide inimestega, vaid püüad leida enda kõrvale ausaid ja lojaalseid inimesi. Sul on head juhiomadused. Oled oma loomult kalkuleeriv. Eelistad kõik oma plaanid hoolikalt valmis seada ja alles seejärel langetad otsused. Langetad üldiselt tarku otsuseid ja seda ka pingelistel hetkedel. Seeläbi lood endale eeliseid teiste inimestega võrreldes. Saladuste hoidmine ei ole Sulle meelepärane. Soovid saadud informatsiooni teistega jagada. Ka oma plaanidest ja kavatsustest kipud teistele rääkima, mistõttu võidakse Sind aeg-ajalt ära kasutada ja Sulle kaikaid kodaratesse pilduda. Oled teiste inimestega suhtlemisel õiglane ja lugupidav. Sa ei unusta kunagi seda, kui oled kedagi aidanud, et vajadusel teenet küsida. Täidad alati antud lubadused.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Isikuhoroskoobid


Käevõru: ametüst


Seinapilt lõuendil või kapal: Viiralti tamm


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Kaelakee: jäära tähtkuju


Päikesepüüdja


Kaelakee: ametüst


Dodge Viper SRT-10


Barbie nukk (GXF05)


Võtmehoidja: tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused