6 tähtkuju, kellele sobiks suurepäraselt õpetajaamet

Õpetamine eeldab kannatlikkust, loovust ja tõelist kirge, et omandatud teadmisi teisteni viia. Õpetaja amet ei sobi sugugi kõigile, eriti kui õpetada tuleb lapsi. Täiskasvanute õpetamine on mõnevõrra kergem ja sellega saaksid hakkama paljud. Kuigi koolides on palju suurepäraseid õpetajaid, on siiski teatud tähtkujudes sündinud inimestel paremad võimalused saada erakordseteks õpetajateks. Järgmiseks 6 tähtkuju, kellele sobiks õpetajaamet kõige paremini.
AMBUR

Amburile meeldib õppida. Ta on igipõline õppija, kes haarab oma elu jooksul kinni praktiliselt kõikidest võimalustest, mis võimaldaksid saada juurde uusi teadmisi ja oskusi. Lisaks meeldib Amburile väga avastada. Teiste inimeste, eriti laste, õpetamisel on Ambur entusiastlik ja seikluslik. Tema tunnid ei ole kunagi igavad, kuna ta kasutab palju näitlikku materjali ning tekitab seeläbi õpilastes uudishimu. Amburid kasutavad oma õpetamise juures väga palju näited reaalsest elust, viies õpilased ka nö. otse sündmuspaika, näiteks loodusõpetajad. Ta julgustab õpilasi kriitiliselt mõtlema ja oma silmaringi avardama. Väga suurt rõhku paneb Ambur ka klassiruumi sisustamisele. Tema hinnangul peab klassiruum olema põnev ja kaasahaarav.
LÕVI

Lõvi on väga elujõuline ja organisatoorne inimene. Seda elujõudu ja oskust asju korraldada süstib ta ka kõigile neile, keda ta õpetab. Ta suudab kerge vaevaga saavutada õpilaste tähelepanu. Teda hinnatakse ja austatakse, samas ka mõnevõrra kardetakse. Pole ju hea sattuda vastuollu õpetajaga, kes on sedavõrd enesekindel ja ka karm. Lõvi tähtkujus sündinud õpetaja hindab seda, kui õpilased teevad seda, mida kästakse. Samas jätab ta alati piisaval määral ruumi selleks, et õpilased saaksid oma isikupära esile tuua. Lõvile meeldib väga uusi teadmisi ja oskusi omandada. Ta ei häbene kunagi öelda välja seda, kui ta mõnda asja ei tea või ei oska. Selline ausameelsus õpilastele meeldib. See tekitab klassiruumis mõnusa konkurentsi õpilaste ja õpetaja vahel. Lõvi inspireerib oma õpilasi unistama ning seadma endale sihte, mille poole elus liikuda.
NEITSI

Neitsi on õpetajana sihikindel ja analüütiline. Ta on suurepärane õpetaja, kes aitab õpilastel teadmisi omandada ja olulisi eesmärke seada. Ta on õpetajana väga kannatlik ja oskab õpilasi panna teadmiste vastu huvi tundma. Võib-olla on ta õpetajana mõnevõrra igav ja tüütu, kuid samas on temas peidus midagi sellist, mida õpilased hindavad. Ta pöörab väga suurt tähelepanu probleemide lahendamisele, mitte ainult õpetajatöös, vaid ka vahetundide ajal, pärast kooli, ekskursioonidel jne. See ei jää õpilastele märkamata, kuivõrd sihikindel ja hakkaja on Neitsist õpetaja sellistes situatsioonides. Tema õpilased võivad olla kindlad selles, et kui nad peaksid vajama juhendamist või abi, siis Neitsist õpetaja käest seda saab ja mitte ainult õppetööd puudutavates küsimustes.
KALAD

Kalad on õpetajaametis kaastundlikud ja empaatilised. Ta suudab igat õpilast mõista ning pöörab iga õpilase emotsionaalsetele vajadustele suurt tähelepanu. Seeläbi loob ta klassiruumi turvalise ja toetava õhkkonna. Kaladest õpetaja paistab silma õpilasega emotsionaalsel tasandil ühenduse loomisel, mis võimaldab õpilasel tunda ennast väärtustatuna ja mõistetuna. Kaladest õpetaja julgustab õpilasi enda mõtteid ja muresid jagama ning samal ajal õpetab klassikaaslasi aitama ja toetama. Õppetöös ei ole Kaladest õpetaja kunagi igav. Ta kasutab palju illustreerivat materjali ning võimaluse korral viib õpilasi väljapoole koolimaja, et reaalselt maailmaasjadega kokku puutuda. Kaladest õpetaja korraldab muusemi külastusi, ekskursioone, matku jne.
KAALUD

Kaalud on õpetajaametis õiglased ja diplomaatilised, mis aitab neil saavutada õpilaste silmis suure autoriteedi. Ta on õpetaja, kes oskab ja tahab oma õpilasi kuulata ja julgustada. Ta loob klassiruumis meeldiva ja toetava õhkkonna, kus õpilased saavad ennast hinnatuna tunda. Kaaludest õpetaja teeb suuri jõupingutusi selleks, et leida kõikide osapoolte vahel ühisosa. Ta märkab ja hoiab ära konflikte. Ta pingutab ennast selle nimel, et koostöö õpilaste vahel hästi kulgeks. Õpetamisel on ta tasakaalukas, olles ühelt poolt mõnevõrra igav, kuid teiselt poolt ka huvitav ja mitmekesine. Talle meeldib fakte illustreerida näidetega elust enesest, mis on õpilaste seas väga hinnatud. Kaaludest õpetaja on samas ka üsna range nendega, kes õppetööd segavad või sellest osa ei võta.
KAKSIKUD

Kaksikutest õpetaja on suurepärane suhtleja. Ta väljendab ennast selgelt, mis aitab õpilastel teda mõista. Ta paneb väga suurt rõhku erinevatele õpetamismeetoditele, et seeläbi ei muutuks koolitunnid õpilastele ega ka talle endale igavateks. Ta püüabki ennast panna õpilase rolli, et seeläbi mõista, milline koolitund oleks õpilastele huvitav. Ta teab, et igavus on halvim asi, mis tema tunnis juhtuda võis. Kaksikutest õpetaja on tuntud oma mitmekülgsuse poolest. See väljendub tema õpetatavas materjalis, klassiruumi kujunduses, tunni sisustamisel jne. Ta on entusiastlik ja energiline ning see annab väga positiivse tõuke õpilastele. Kaksikutest õpetajat hinnatakse ning tema tundi minnakse meeleldi. Ta loob kaasahaarava ja interaktiivse õpikeskkonna, mis aitab õpilastes tema õpetatava aine vastu huvi suurendada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kõrvarõngad: rebased


Toidutermos: Thermos Stainless King


Käevõru


Tassid: Crazy Cats (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: meri


Seinakell


LED küünlad (2 tk)


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Hundi kujuke: kollane nefriitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused