Slaavi horoskoop – ROHUTIRTS (10. mai – 9. juuni)

Slaavi horoskoop on ühendus inimese ja looduse vahel. Slaavi horoskoope on kaks: aastate lõikes ja kuupäevade lõikes. Aastate lõikes on horoskoop jaotatud 16 fauna esindaja vahel. Slaavi horoskoop saab alguse kevadisel pööripäeval, 21. märtsil, mitte aasta algusest. Kuupäevade lõikes on horoskoop jaotatud 12 fauna esindaja vahel.

ROHUTIRTS

Rohutirtsu märgi all on sündinud inimene, kelle sünnikuupäev jääb ajavahemikku:
10. mai – 9. juuni
Rohutirtsu märgi all sündinud inimese jaoks on õnn ja õnnestumised elus äärmiselt olulised, palju olulisemad kui teistele. Ta langeb koheselt masendusse, kui miski asi peaks ebaõnnestuma ning tema kriisist väljaaitamine jääb tihtilugu tema lähedaste või sõprade kanda.

Ta on inimene, kes on särav ja sarmikas ning paistab oma tegemistega alati silma. Ta soovib olla tähelepanu keskpunktis. Kiitustest ta ka ära ei ütle. Kui tema tegevused tähelepanuta jätta, on see talle päris suur kannatus.

Ta on kannatlik ning on valmis ootama, kui õnn temani jõuab. Ta ei torma tegevusse ning mõtleb oma sammud alati põhjalikult läbi. Kartus eksimuste ja tagasilöökide ees on tal suur ning ta teeb omalt poolt kõik selleks, et neid vältida. Enamalt jaolt see tal ta õnnestub.
Tööalastes asjades on ta kohusetundlik, kuid mitte eriti ettevõtlik. Ta eelistab töid, mis on rutiinsed ja mis talle ette tuuakse. Ta ei soovi pingeid tööalases elus. Talle meeldib tööalaseid kohustusi täita omas rütmis, pealesurutud ajakava võib ta väga närviliseks muuta. Ta on tark ja oskab tööalases elus mitmesuguseid küsimusi lahendada, kuid ta vajab selleks rahulikku keskkonda ja oma ajakava. Kui ta on enda kanda aga mingi kohustuse võtnud, siis lõpetamata ei jäta ta seda kunagi.

Rahaliste vahendite teenimine on talle keeruline ülesanne. Raha ei tule talle kätte kergelt, mis on tingitud ka tema vähesest julgusest. Samas tabavad teda elu jooksul mitmeid õnnelikud kokkusattumised, mis tema rahalise seisu kenasti pikaks ajaks tasakaalu viivad.
Inimsuhete vallas on ta meeldiv ja viisakas. Ta ei ütle teistele midagi halvasti ja ei soovi, et seda teeks ka teised. Ta püüab eemale hoida negatiivsetest inimestest, sest ta ei pea õigeks, et neile inimestele oma energiavarusid raisata.

Sõprussuhteid loob ta kerge vaevaga, kuid ta ei tee seda kergekäeliselt. Ta valib hoolikalt, kes tema sõbraks saavad, sest ta ei soovi selles osas enda ellu pettumusi. Nendega, kes on teda korragi petnud, lõpetab ta koheselt suhtlemise.

Kodu on talle oluline, sest kodune keskkond suudab talle kõige rohkem turvatunnet pakkuda. Ta pöörab koduse keskkonna kujundamisele väga suurt tähelepanu. Aeg-ajalt võib ta minna selles osas liialdustesse.
Pereelus on ta pühendunud. Ta pöörab oma pereliikmete heaolule suurt tähelepanu. Ta on hoolitsev ja tähelepanelik pereliikmete kõikide tegevuste ja vajaduste suhtes.

Armuasjades on ta romantiline ja kirglik. Ta teeb endast kõik oleneva selleks, et suhe toimiks. Ta leiab alati midagi sellist, millega oma partnerit üllatada.

Talle meeldib väga reisimine, eriti lennukiga lendamine. Pigem eelistab ta reise, kus ta saab olla pidevas liikumises (näiteks matkamine). Niisama päikeserannal lebamine ei ole talle meeltmööda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Suhtehoroskoobid


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Seinapilt lõuendil: vee tilkumine


Sall: The Garden (Claude Monet)


Kaelakee: kuukivi


Kaelakee


Kilpkonna kujuke: unakiit


Skulptuur: elevandid


Vaas - Villeroy & Boch


Pehme mänguasi: nahkhiir


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & BochNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused