Hiina astroloogia: ROTI sobivus teiste märkidega

ROTI sobivus ROTIGA

Rottide suhe kujuneb üldiselt väga õnnelikuks ja lojaalseks. Nad on seltskondlikult aktiivsed inimesed ning nad naudivad ööelu. Kuna mõlemal on suhtes sarnased ootused, teavad mõlemad hästi seda, kuidas oma partneri eest hoolt kanda. Nad teevad mõlemad suuri jõupingutusi selleks, et oma pereasjad normaalselt toimiksid. Isegi kui probleemid ja konfliktsed situatsioonid esile kerkivad, suudavad nad need kiiresti lahendada. Nad on helded oma sõprade, vanemate ja sugulaste suunas.

Selles suhtes on oluline see, et osapooled püüaksid oma suhte mitmekesisena ja huvitavana hoida. Kui üks osapooltest peaks tundma tüdimust, võivad hakata esile kerkima ka probleemid ja vaidlused. Rott kardab väga üksindust ning eelistab suhte jätkumist, kuid seda siiski seni, kuni asjad on muutunud väljakannatamatuks. Neile inimestele tuleks kasuks see, kui nad püüaksid enda jaoks kõik asjad mängulisteks mõelda. Näiteks kodu koristamist ei tasu neil võtta kui töö tegemist, vaid kui mängu. Osapooled võivad selles suhtes olla üksteisega konkureerivad ja armukadedad, mistõttu peaksid mõlemad hoiduma sellest, et teiste inimestega flirtima hakkaksid.
Rahaasjade korraldamisel on mõlemad väga edukad. Nad on ökonoomsed ning teavad, kuidas endale vajalik majanduslik stabiilsus tagada. Kui nad peaksid koos äriasju ajama, siis kaks Rotti moodustavad väga eduka ja sihikindla tiimi. Nad on teravmeelsed ja intelligentsed.

Armuasjades on Rott demonstratiivne, lojaalne ja rõõmsameelne. Nad on seikluslikud ning püüavad alati oma suhtesse midagi uut ja huvitavat leida. Sobivus kahe Roti vahel on väga hea. Nad on oma soovide ja vajaduste osas julged ning ei karda neid välja ütlemast. Mees ei pruugi selles suhtes mitte alati väga mehelikuna välja paista, mis on tingitud Roti närvilisest natuurist. Naine suudab seda suurepäraselt mõista ning suhtub sellesse taktitundeliselt.
ROTI sobivus PÜHVLIGA

Nende kahe paari kokkusaamine tundub ebatõenäolisena, kuid samas juhtub seda siiski üsna tihti. Need kaks inimest peaksid ennast suhtes vägagi õnnelikena tundma. Pühvel toob omalt poolt suhtesse stabiilsuse, Rott omakorda aktiivsuse ja ambitsioonikuse. Mõlemad osapooled on selles suhtes äärmiselt lojaalsed. Ka rahaasjad peaksid selles suhtes normaalselt toimima. Pühvel näitab rahaasjades välja ratsionaalsust, hoides ära selle, et Rott hakkaks rahalisi vahendeid kulutama mõttetutele asjadele.

Rott suudab Pühvli juures tagasihoidlikkuse ära peletada, samas suudab Pühvel oma partneris reaalsustaju parandada. Mõlemad osapoolt on lojaalsed ja suhtele pühendunud ning mõlemad on valmis oma partneri heaoluks tegema kõik endastoleneva. Mõlemale on äärmiselt oluline turvatunne.
Ehkki see suhe võib alguses tunduda meeldiva ja särtsakana, kipuvad ajapikku tekkima probleemid. Rott väsib pikapeale Pühvli monotoonsest ja rutiinsest elust, samas Pühvel väsib Roti närvilisest energiast ja riskide võtmisest. Kui mõlemad osapooled pööravad üksteisele tähelepanu ning arvestavad üksteise eripäradega, on seda kõike võimalik ära hoida. Kui need kaks inimest alustavad ühist äritegevust, võiksid nad olla suurepärased partnerid. Pühvel toob ärisuhtesse stabiilsuse, Rott aga omakorda arengud. Need kaks omadust aitavad äritegevuses neil kiiresti edasi liikuda.

Partnerlussuhtes on mõlemad osapooled väga sensuaalsed. Nad pööravad mõlemad üksteisele suurt tähelepanu.

Kui suhtes on naissoost Rott ja meesoost Pühvel, kujuneb see suhe nende kahe vahel traditsionaalseks. Selles suhtes on Pühvel juhtivaks osapooleks, naine aga järgnejaks. See suhe peaks olema tugev ja armastusele tuginev.

Kui suhtes on naissoost Pühvel ja meessoost Rott, kujuneb suhe stabiilseks. Naine on selles suhtes see, kui määrab, mis on õige ja mis vale. Selles suhtes on esikohal paindlikkus, pühendumine ja avatus.
ROTI sobivus TIIGRIGA

Rott ja Tiiger on vägagi sarnased, seda ehk liialtki. Mõlemal oma elus sarnased eesmärgid, mistõttu võivad nad hakata üksteisega konkureerima, mistõttu võivad nad suhtes unustada selle, et suhtes tuleks üheskoos edasi liikuda. Mõlemad osapooled on selle suhtes energiavarudest pungil. Neile meeldib see, kui saavad juurde uusi kogemusi ja teadmisi ning selle saavutamiseks on parim võimalus just reisimine.

Nende inimeste omavaheline konkurents võib olla see, mis neile endile suhtes probleemiks saab. Samas kui nad suudavad seda tendentsi oma suhtes vältida, on neil võimalik üksteisega suurepäraselt läbi saada. Mõlemad osapooled vajavad suhtesse turvatunnet, nad soovivad olla iseseisvad ning oma ideid ellu viia. Kui üks osapool selles suhtes peaks ennast ebaturvaliselt tunda, võivad suhtesse tekkida mitmesugused probleemid ja arusaamatused. Armuelu nende kahe märgi vahel peaks olema hea. Enamik asjades on need kaks inimest ühel meelel.
Ärisuhtes saab see suhe toimida aga ainult juhul, kui osapooled määravad, kes on ärisuhtes juht, kes alluv. Selles vallas ei tule üksteisega konkureerimine kasuks. Parimad tulemused oleks võimalik saavutada siis, kui ärisuhtes oleks juhtivaks osapooleks Tiiger, kes rõhub sarmikusele ja aadlimehelikkusele. Rott oleks alluv, kes on praktilisem ja seeläbi plaanide elluviijaks osapooleks.

Kui selles suhtes saavad kokku naissoost Rott ja meessoost Tiiger, võib see suhe kujuneda kas äärmiselt õnnelikuks või samas ka täielikuks läbikukkumiseks. Asjade käekäik sõltub sellest, kuivõrd on osapooled valmis suhtes ennast pingutama, et üksteise erinevusi aktsepteerida. Selles suhtes oleks Rott kodule suunatud ja murelik. Samas ei pruugi Rott piisaval määral tähelepanu pöörata suhte toimimisele ja sellega seonduvatele muredele.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse aastahoroskoop


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Toidutermos: Thermos Stainless King


Multitööriist: 11-osaline


Skulptuur: luiged


Kaelakee: kaalude tähtkuju


Taro kaardid: Circle of Life (ainult kaardid)


Taro kaardid: The Blind Spot Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: veevalaja tähtkuju


Kaelakee: obsidiaan


Kauss (15 cm)Lehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused