Inglite sõnum ajavahemikuks 15.04.2024. – 21.04.2024.a.

Selle nädala inglikaardid räägivad järgmist:

Energiad võivad sellel nädalal olla tavalisest pingelisemad, mistõttu muudab see inimeste elu veidi ärevamaks. Mingeid väga suuri probleeme tekkida ei tohiks, kuid ka väiksemad takistused või probleemid võivad tunduda paljudele kui maailma lõpp.

See nädal viib paljusid inimesi muutusi ja kiirete arengute keskele. Muutused, eriti suured muutused, ei ole kunagi kerged. Seetõttu on oluline leida endas piisaval määral julgust ja usku, et takistused ületada. Ei tee sugugi paha ka teatud haavatavus ja usaldus.

Praegu esilekerkivad muutused võivad Sinu ellu tuua ka palju positiivsed ja maagilist. Uued võimalused on avanemas ning leiad oma elus tee, mida mööda Sa varem käinud pole. Alguses võib tunduda see veidi hirmuäratav, kuid juba üsna pea märkad, kui palju uut põnevust see Sinu ellu toob.
Oma igapäevaste ettevõtmiste juures pea meeles seda, et Sa ei pea kõike üksinda tegema. Kaasa enda tegevustesse ka teisi inimesi. See muudab kõik palju huvitavamaks ja mitmekesisemaks. Ole valmis ka abi vastu võtma, kui seda Sulle pakutakse.

Teiste inimestega suhtlemine on sellel nädalal väga olulisel kohal. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid ning kuula, mida Sulle räägitakse. Püüa vältida kõikvõimalikke tülisid ja arusaamatusi. Kui need peaksidki esile kerkima, siis lahenda need võimalikult kiiresti.

Igapäevaste tegevuste juures usalda rohkem oma sisetunnet. Seeläbi oleks Sul võimalik praegu langetada kõige paremaid otsuseid ning ära hoida võimalikke edaspidiseid probleeme.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Kahvlite komplekt (6 tk) - Victorinox


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Seinakaunistus: toataimed (3 tk)


Piknikutekk (150×150 cm)


Söögiriistade komplekt (16 tk) - Glavory


Kaelakee: sõnn


Taro kaardid: Star Light (ainult kaardid)


Taro kaardid: Dragon Wisdom (koos raamatuga)


Merkaba täht: ametüstNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused