Inglite sõnum ajavahemikuks 17.06.2024. – 23.06.2024.a.

Selle nädala inglikaardid räägivad järgmist:

See nädal toob sinu ellu arvatavasti kaasa mitmesuguseid muutusi ja arenguid. Nii mõnedki asjad peaksid sulle oluliselt selgemaks saama, mis aitab vabaneda vanadest haavadest ja elumustritest, mis ei teeni sinu kõrgemat eesmärki. Lase lahti sellest, mis sind tagasi hoiab ja ole kindlasti avatud uutele algatustele.

Inglid rõhutavad sulle seda, et sa ei ole üksi. Saad sellel nädalal märkimisväärset tuge ja juhendamist nii füüsilises kui ka vaimses maailmas, olgu siis toetajateks sõbrad, perekond või vaimsed juhendajad. Nad on sinu kõrval, et aidata sul läbi viia vajalikke muutusi ja jõuda välja soovitud eesmärkideni.
Selle nädala üheks peamiseks märksõnaks on usaldus. Usalda kõike, mis sinu elus toimub, sest nii see peab olema, sest Universumil on sinu jaoks suurem plaan. Kui kõik asjad lähe täpselt nii nagu sa lootsid, siis tea, et see on osa suuremast pildist ning sind juhitakse parimate valikute ja lahenduste suunas.

See nädal on suurepärane aeg loovuseks ja inspiratsiooniks. Kui oled tundnud end viimasel ajal loovalt blokeerituna, siis nüüd on aeg oma süda avada ja inspiratsioonil vabalt voolata lasta. Tee sellel nädalal kindlasti midagi sellist, mis toidab sinu hinge ja lase oma loovusel särada.

Nädala lõpus keskendu rohkem tänulikkusele ja küllusele. Mõtle kõigele heale, mis sinu elus juba on ja ole selle eest kindlasti ka tänulik. Tänulikkus tõmbab ligi rohkem küllust ja positiivset energiat. Pane tähele väikseid imesid ja kingitusi, mis igapäevaselt sinu teele tekivad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Saatuse aastahoroskoop


Kaelakee: amburi tähtkuju


Käevõru: amasoniit


Ford T Roadster


Kaelakee: roosa kvarts


Nõude komplekt lastele (3-osaline)


Nukk Leonore


LED küünlad (5 tk)


Taro kaardid: Gothic Tarot (ainult kaardid)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused