Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 12.02.2024. – 18.02.2024.a.

JÄÄR

Sinu igapäevased ettevõtmised eeldavad suuremat kannatlikkust. Ära eelda seda, et kõik asjad koheselt vastavalt Sinu soovidele õnnestuks. Väldi kiirustamist, seeläbi suudad saavutada paremaid tulemusi. Pane enda jaoks paika pikemaajalised tulevikuplaanid. See aitab paremaid otsuseid langetada. Kasuks tuleks see, kui keskenduksid praegu rohkem rutiinsematele ettevõtmistele. Lähedased inimesed vajaksid praegu enam Sinu tähelepanu ja aega. Sinu energiavarud ei pruugi olla praegu kõige suuremad, mistõttu tuleks leida võimalusi, kuidas oma energiavarud paremini tasakaalus hoida. Korralik puhkus ja toitumine on märksõnad. Ole oma ettevõtmiste juures tavalisest ettevaatlikum, kuna nii suudad asjad paremini kontrolli all hoida. Nii mõnedki asjaajamised eeldavad seda, et kasutaksid ära oma varasemaid kogemusi ja teadmisi. Kui probleemid jätkuvad, pöördu teiste inimeste poole abi saamiseks. Inimsuhted eeldavad Sinult tavalisest suuremat ausust, pigem jäta osa asju rääkimata, kuid ära valeta. Võta kuulda seda, mida teistel inimestel Sulle öelda on.
SÕNN

Sinu energiavarud peaksid olema sellel nädalal tavalisest suuremad. Sellele lisandub entusiasm, mis aitab Sul oma ettevõtmistega oluliselt paremate tulemusteni jõudma. Sulle on avanemas ka uued võimalused, millest tasuks õigeaegselt kinni haarata. Keskendu rohkem nendele ettevõtmistele, mis viimasel ajal võib-olla kõige paremini kulgenud pole. Sul on võimalik märgata rohkem ka selliseid detaile, mis on siiani Sinu tähelepanuta jäänud. Kui oled midagi suurt suutnud korda saata, tasuks seda ka vääriliselt tähistada. Hea aeg selleks, et teiste inimestega kõikvõimalikke vestlusi arendada, see võimaldaks Sul ennast paremini tunda. Sinu poole võidakse pöörduda selleks, et saada kasulikke nõuandeid. Ole valmis teisi inimesi aitama, kuid väldi seda, et teiste inimeste eest nende asju ära teeksid.
KAKSIKUD

See nädal on suurepärane aeg selleks, et oma plaane ja ideid julgemalt ellu hakkaksid viima. Kõik asjad ei kulge samas päris plaanipäraselt, mistõttu ole valmis oma plaane muutma. Strateegiline lähenemine on praegu see, mis aitaks paremini asjad toimima saada. Leia võimalusi ka selleks, et aeg maha võtta ja lõõgastuda. Hoidu liigsest ambitsioonikusest, kuna see võib kaasa tuua mitmesuguseid ebameeldivaid situatsioone. Igapäevased asjaajamised eeldavad tavalisest täpsemat ajastamist. Mida paremini see Sul õnnestub, seda paremateks kujunevad ka Sinu ettevõtmised. Püüa jälgida seda, et Sinu isiklikus elus oleks turvalisus tagatud. See eeldab mõningate plaanide ümbertegemist. Pööra rohkem tähelepanu erinevatele detailidele, sest need mõjutavad Sinu tegemisi tavalisest enam. Kui oled sattunud raskuste keskele, küsi julgemalt teistelt inimestelt abi. Hea aeg selleks, et seltskondlikult veidi aktiivsem oleksid. See võimaldaks Sul paremini argipäevased mured unustada. Loovad tegevused tuleksid Sulle praegu kasuks.
VÄHK

Nii arengud kui ka tagasilöögid on meie igapäevase elu lahutamatud osad. Nädal võibki kaasa tuua mõningaid tagasilööke igapäevaste asjadega tegelemisel. Peamiselt on need seotud materiaalse maailmaga. Ära eelda seda, et sellel nädalal kõik Sinu ettevõtmised soovitud tempos areneksid. Oluline on see, et püüaksid oma materialistlikku maailmavaadet veidi maha suruda ja pane rõhk hingelistele väärtustele. See võimaldaks märgata elus ka selliseid aspekte, mis on Sinu jaoks täiesti uudsed. Hea aeg inimsuhete arendamiseks. Ole valmis julgemalt oma mõtteid ja ideid ka teistega jagama. Võiksid keskenduda rohkem ka uute teadmiste omandamisele. Seeläbi suudaksid oma edaspidiseid tegemisi paremini planeerida ja suunata. Võiksid sellel nädalal rohkem olla kokkupuutes loodusega, mine matkama või võta ette pikem jalutuskäik. See aitab Sul sisemisi pingeid leevendada ja ka mitmesugustele probleemidele ja küsimustele lahendused leida. Ära võta enda kanda liigselt kohustusi, sest nendega toimetulek võib kujuneda päris keeruliseks. Vajad rohkem vaba aega, et oma sisemised energiavarud tasakaalus hoida.
LÕVI

See nädal peaks kujunema Sulle üsna meeldivaks ja sündmusterohkeks. Igapäevased asjaajamised ei pruugi küll kõige kergematuks osutuda, mistõttu ära võta enda kanda liigselt kohustusi. Olulised asjad oled suuteline aga kenasti tehtud saama. Püüa rohkem aega leida oma sõprade jaoks. Üheskoos veedetud aeg tagab Sulle meeldiva olemise. Ka perekonnaga tasuks rohkem aega veeta. Püüa mõelda sellele, mida Sa tulevikus soovid korda saata, sest selles vallas on tekkimas väga unikaalsed ja huvitavad mõtted. Suuremate plaanide tegemisel aruta need läbi lähedaste inimestega. Selle nädala positiivsed arengud ja sündmused mõjutavad ka Sinu edaspidiseid tegemisi väga positiivselt.
NEITSI

Selle nädalal peaksid rohkem keskenduma sellele, et erinevates asjades tõde välja selgitada. Suhtle teiste inimestega aktiivsemalt, sest see aitab Sul välja selgitada vajalikud faktid ja detailid. Keskendu sellel nädalal rohkem sellele, et leida lahendused kõikvõimalikele esilekerkinud probleemidele. Lahenduste leidmine peaks olema tavalisest kergem ülesanne. Teiste inimestega suhtlemisel ole avatud ja püüa nendega esile kerkinud probleeme julgemalt arutada. Oma isikliku elu probleemidest rääkimine Sulle sammas kasuks ei tule. Seda saad teha ainult nende inimestega, keda täielikult usaldada saad. Ära karda seda, et see nädal võib kaasa tuua mitmesuguseid tagasilööke. Ole valmis julgemad riske võtma, samas hoia oma tõekspidamistest kinni. Tõsisemate diskussioonide pidamiseks ei ole praegu hea aeg, kuna vaidlused ja tülid on kerged tekkima, eriti puudutab see koduseid ja perekondlikke asju.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kausid (19 cm) (4 tk)


Barbie nukk (GRB36)


Seinakaunistus: lambipirn


Kausid ja taldrikud (komplekt 4-le inimesele)


Kaelakee: obsidiaan


Kaelakee: akvamariin


Taro kaardid: Angel Quest Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: vaade merele


Seinakaunistus: ninasarvikudLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused