Kuu mõjud ajavahemikul 06.11.2023. – 12.11.2023.a.

Esmaspäeva päeval mõjutab veel Kuu Lõvis. Valitseb teatraalsus ja suurejoonelisus. On oht sattuda rumalasse olukorda või harrastada liiga laia elustiili. Vajatakse rohkem tunnustust ja lugupidamist, soovitakse muljet avaldada, väline sära on oluline. Vaiksema loomuga inimesed võivad tunda allasurutust, tugevama iseloomuga inimesed teevad suuri žeste ja on bravuurikad. Sihid võib esmaspäeval kõrgemale seada. Tervis: võib esineda südamega probleeme, ka selgroog võib tunda anda. Treenides tuleks jälgida pulsi sagedust, vihastamine mõjub halvasti, tervislikku toitumist tasuks jälgida.
Esmaspäeva õhtust neljapäeva hommikuni on Kuu Neitsis. Valitsevad süsteem, kord ja kriitiline meel. Näägutatakse ja virisetakse rohkem, nähakse ja ka otsitakse vigu. Isegi armastajad kipuvad teineteist kritiseerima. Suurt plaani on raske näha. Koolis on lapsed distsiplineeritumad, autojuhid on liikluses ettevaatlikumad, inimesed on töötegemisel vastutustundlikumad ja täpsemad. Sobivaimad tegevused on korra loomine, vigade parandamine, viimistlemine, lihvimine, puhastamine, koristamine, süstematiseerimine, analüüsimine, kontrollimine, igasugune rutiiinne ja suurt täpsust nõudev tegevus. Lärm, korralagedus ja ebamugavus häirivad rohkem. Pere eelarvet koostades ollakse säästlik. Kolmapäeva hommikust alates suureneb ilutaju ja harmooniavajadus, ka õiglustaju suureneb, sest mõjutama hakkab Veenus Kaaludes. Suhete parandamiseks hea aeg. Tervis: suureneb ülitundlikkus, seedeorganid ja alakõht võivad vaevata. Kõhuvalu ja seedehäired annavad märku, et midagi on elus valesti. Meditsiinilisi protseduure on hea teha. Rohke vee joomine ja paastumine on kasulikud, võimlemine mõjub hästi. Hügieen muutub eriliselt tähtsaks, hea aeg osta hügieenitarbeid. Vaja on tarbida toidus rohkem kiudaineid, eriti kui vaevab kõhukinnisus. Positiivne mõttelaad on väga oluline.
Neljapäeva hommikust kuni laupäeva õhtuni mõjutab Kuu Kaaludes ja ka Veenus on Kaaludes. Ilutaju ja harmooniatunnetus süvenevad, esiplaanil on sallivus ja pingevaba suhtlemine, välditakse äärmusi ja ebaviisakust. Vestlused on aktiivsed: luuakse sotsiaalseid kontakte, suheldakse rohkem sõprade ja töökaaslastega, ollakse leebem ja sallivam, reedest alates tembutatakse rohkem, siis mõjutab Merkuur Amburis. Neljapäeval ollakse rohkem mõjutatud teiste arvamusest, reedel häirib see vähem. Sobivad tegevused on koosolekud, läbirääkimised, seltskondlikud koosviibimised, lepitamine ja tülide lahendamine, abiellumine, klubide ja seltside liikmeks astumine, erinevate võimaluste ja kokkupuutepunktide leidmine, juriidilised konsultatsioonid. Õppimiseks on soodne aeg. Ilu, kunsti ja moega seotud ettevõtmised on soositud, riiete ostmiseks on parim aeg neljapäev, reedel võib Amburis olev Merkuur hakata Kaalude head maitset mõjutama. Hea aeg korraldada glamuurseid üritusi, rääkida paarisuhetest, sobib hästi ka kihlumiseks. Tervis: Tunda võib anda neerude piirkond, põis, pankreas ja vanematel inimestel puusaliiges. Füüsilist koormust peaks vähendama. Pingutavad spordialad ei sobi, sobivad paarisspordialad, nt tants. Kui tuntakse end halvasti, võib end rohkem hellitada, isegi dieedipidamisel võib lubada endale tagasilööke.
Laupäeva õhtul ja pühapäeval mõjutab Kuu Skorpionis. Õhus on salapära. Inimesed muutuvad kahtlustavamaks ja kinnisemaks. Nähakse asju rohkem tumedates toonides. Äärmuslikud emotsioonid, iha ja viha, vaimustus ja masendus mõjutavad. Võib tekkida kire- ja raevupurskeid. Kergem on ennast ületada ekstreemses olukorras olles. Valitsema kipuvad fanatism, armukadedus, kättemaksuiha, süütunnetega manipuleerimine. Sobiv on tegeleda vigade parandamise, praagi hävitamise, taastamise, restaureerimise, uuendamise, oma iseloomu kasvatamisega. Võib tekkida kirglikke seksielamusi. Õige aeg tegeleda niiskete kohtade ja leketega, ummistustega. Sobib kadunud asjade otsimiseks ja turvasüsteemi paigaldamiseks. Armukadedus ning lojaalsusega seotud asjad panevad muretsema, võidakse manipuleerida, tõmbavad intensiivsed naudingud. Tervis: Põis, jämesool ja suguelundid on löögi all. Juhuseksist peaks hoiduma, võib anda halbu tagajärgi. Liiga jõuline trenn võib teha haigeks. Pikad jalutuskäigud looduses tulevad kasuks ja puhastavad raviprotseduurid mõjuvad hästi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Tööriistakomplekt: 122-osaline


Käevõru: must ahhaat (tshakra)


Seinakell


Barbie nukk (HCB89)


Kristallipuu: roosa kvarts


Barbie nukk (HHN10)


Taldrikud (32 cm) (4 tk)


Taro kaardid: The Magical Nordic Tarot (koos raamatuga)


Dekoratsioon: roosa kvartsNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused