Ülemuse horoskoop (Neitsi)

Neitsi tähtkujus sündinud ülemus on täiuslikkuse poole püüdleja. Ta pöörab väga suurt tähelepanu detailidele ja tal on seetõttu tihtilugu raske näha terviklikku pilti. Kuid sinna pole midagi parata, mistõttu tuleb teda võtta sellisena, nagu ta on.

Neitsi tähtkujus sündinud ülemuse standardid on väga kõrged. Alluvatel tuleb neid alati järgida. Vastasel korral on läbisaamine Neitsist ülemusega keeruline ülesanne. Ta ei ole väga jõuline ja sihikindel juht, samas on ta võimeline väga edukalt lahendama kõikvõimalikke keerulisi probleeme ja toime tulema ka väga keerulise iseloomuga inimestega. Selles osas võib ta paljudele alluvatele lausa imestust valmistada. Tema organisatoorsed võimed on suurepärased. Ta teab täpselt, kuidas ühte asja või teist asja korraldada, et seeläbi välja jõuda selle eesmärgini, mille ta endale sihiks seadnud.
Ta pöörab väga suurt tähelepanu kõikvõimalikele faktidele. Samas on temas ka olemas märkimisväärne loov külg, mida ta võib tõsiküll endas maha suruda. Talle sobiksid kõige paremini sellised kohustused, mis eeldavad paberimajanduse korraldamist. Selliste kohustustega tegelemisel on ta äärmiselt täpne, hoolikas ja pühendunud.

Neitsi tähtkujus sündinud ülemus on oma alluvate suunas väga toetav ja julgustav. Üldiselt ei ole ta pahane ega tige inimene. Samas näitab ta oma pahameelt välja siis, kui töötajad muutuvad pealiskaudseks ja hoolimatuks. Talle on oluline see, et alluvad hoiaksid korda ja oleksid täpsed. Neitsist ülemused on oma alluvate suunas väga helde. Ta tasustab üldjuhul häid töötajaid päris hästi.
Võib päris kindlalt öelda, et kes suudab Neitsi tähtkujus sündinud ülemusega kord juba harjuda, saab temaga väga hästi läbi.

Neitsi tähtkujus sündinud ülemus langetab väga olulisi ja suuri otsuseid. Ta suudab kiiresti kohaneda erinevate olukordadega, mistõttu aitab see äritegevusele kaasa. Tema strateegiad võivad olla väga kummalised ja ootamatud, samas toovad need kollektiivi värskust ja uuenduslikkust. Neitsi tähtkujus sündinud ülemus ei langeta otsuseid kunagi kergekäeliselt. Ta mõtleb asjad hoolikalt läbi, et vältida võimalikke vigu.
Ta hindab väga kõrgelt pühendumist ja usinat töötamist. Need alluvad, kes on selleks suutelised, on tema poolt väga kõrgelt hinnatud. Talle ei meeldi töötajad, kes alatisi midagi unustavad või eksivad. Paar eksimust annab Neitsist ülemus kindlasti andeks, kuid pidev eksimine võib tähendada koostöö lõppu.

Neitsi tähtkujus sündinud ülemus on väga tundlik kriitika suhtes. Alluvad peaksid seda vältima või tegema kriitikat viisil, mis on taktitundeline.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (karmad)


Karma analüüs + saatuse analüüs


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Puidust rongirada (16 osa)


Taldrikud (21 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Skulptuur


Kausid (15 cm) (4 tk)


Kaelakee: sodaliit


Taro kaardid: Wheel of the Year (ainult kaardid)


Külmakott: Lifewit 30 l


Matkatool


Kaelakee ja kõrvarõngad


Konna kujuke: kuukivi


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Käevõru: turmaliinNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused