Mida räägib inimese kohta tema lemmikaastaaeg?

Kellele meeldib kevad, on tuleviku suhtes optimistlik. Eluvaade on nooruslik, pisut ehk ebaküps ja liigagi optimistlik, aga alati tulevikku suunatud. Enamasti on ka välimus värske. Kevade eelistajad on hingelt nooruslikud, alati valmis uuteks ettevõtmisteks. Vahel võivad nad olla ka jahedad ja pisut kauged reaalsest maailmast, vahel üllatavad teisi tõeliselt. Kevadet armastavate inimeste romantikavajadus on keskmisest suurem. Nad soovivad liiga kiireid muutusi ja siis lööb neis välja koleerilist temperamenti. Nad armastavad lapsi, lilli ja loodust. Ootamatused ei vii neid rööpast välja, sest nad ei planeeri detailselt oma elu. Nagu kevadel ei või ilma peale kindel olla, nii ei või ka kevadet eelistavate inimeste peale alati kindel olla, nad on tujukad ja muutlikud. Siiski hingelt soojad ja olemuselt positiivsed.

Kellele meeldib aprillikuu, neil on palju elulusti, energiat ja jõudu, aga nende meeleolud muutuvad kiiresti ja nad ei arvesta teistega. Kellele meeldib maikuu, on meelelised ja võluvad, neis on rahulikku lootust ja ootust, ilusaid tundeid palju ja nad on tugevad nii hingelt kui kehalt. Kellele meeldib märts, armastavad unistada ja neis on loovust, nad on rohkem haavatavad nii hingeliselt kui kehaliselt.
Kellele meeldib suvi, on sõbralik, pisut kergemeelne ja seksikas. Suve armastavaid inimesi on erinevaid. Mõned on soojad ja ärritavalt aktiivsed, kelle dominantsus võib olla väsitav. Mõned on loomingulised ja valmis alati vana uueks muutma, nad on erutavalt rõõmsameelsed, elujõudu andvad ega mõju nii väsitavalt kui esimene grupp. Nende tegutsemislust nakatab ka teisi. On veel kolmas grupp, kes on eriti säravad natuurid, kel on tugev närvisüsteem ja virgutav kontakteerumislust. Neis on arukust ja konstruktiivsust, suhtlemisvalmidust ja elurõõmu. Kõik suve armastavad inimesed on rõõmsameelse natuuriga, aga pikaajalisel kokkupuutumisel võib nende suhtlemise soov väsitav olla. Suve armastavad inimesed on valdavalt sangviinilise temperamendiga.

Kellele meeldib juunikuu, on värvikad natuurilt, aga pole alati usaldusväärsed. Kellele meeldib juulikuu, on melanhoolsemad, anduvad või loobuvad kergemalt. Kellele meeldib august, tahavad võimu, soovivad rohkem särada ja uhkeldada. Neis on palju küpset ja mahlakat elurõõmu. Suve eelistavatele inimestele on omane see, et kuigi põhiolemuselt rahulikud ja rõõmsad, võivad nad ägestudes tõeliselt üllatada oma temperamendiga, võivad lausa paukuda ja sädemeid pilduda. Õnneks juhtub seda harva. Suve eelistavad inimesed reisivad ja naudivad teistest rohkem.
Kellele meeldib sügis, on sügav, tõsine ja mõtlik. Sügise eelistajad on melanhoolsemad teistest, süüvivad rohkem endasse ja hindavad ilu sügavuti. Nad ei ole aktiivsed ja pealetükkivad suhtlejad, näevad rohkem ka välise kuvandi taha. Nad hindavad puhtust, on rangemad, karskemad, selgemad, ihaldavad sageli täiuslikkust. Neis on ka midagi ebamäärast, passiivset, tagasihoidlikku, mingit sisemist surutust. Sügist eelistavatel inimestel on tervis enamasti hea.

Kellele meeldib september, nemad suudavad end valitseda, on väljapeetud ja kriitilised, püüavad vaesust igati vältida. Kellele meeldib oktoober, on lahked ja aitavad teisi meelsasti, aga sageli kõiguvad kahe äärmuse vahel ja vaidlevad palju õigluse nimel. Kellel meeldib november, on tõeliselt süvenema võimelised, neis on varjatud tarkust, ühteaegu nii enesevaatlust kui suurejoonelisust, tunded ja läbielamised on neil sügavad. Neis on pisut ohtlikku salapära.
Kellele meeldib talv, on töökas, kinnine, jahe ja reserveeritud. Talve eelistavad inimesed on flegmaatilised, rahulikud, kannatlikud, raskepärased, tunduvad isegi külmad natuurilt ega ava end igaühele. Tegelikult on nad sooja südamega. Nad armastavad täpsust ja korda, varjavad sageli oma tegelikke tundeid ja emotsioone.

Kellele meeldib detsember, neis on rohkem pidulikkust ja nad armastavad traditsioone. Neis on sügavat usku rohkem. Nad armastavad pidustusi ja heategevust, sest nad tahavad teistele rõõmu teha. Kellele meeldib jaanuar, nemad on maalähedased ja töökad. Kellele meeldib veebruar, on üsna ebatavalised ja neid on vähe. Nad on kummalised ja teistele mõistetamatud, neis on isikupära ja sageli erilist andekust.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs + saatuse analüüs


Isikuhoroskoobid


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Käevõru: oonüks


Skulptuur: uus elu


Lamp


Kausid (6 tk) (15 cm)


K.I.T.T.


Taro kaardid: Tarot Illuminati (ainult kaardid)


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: mäekristall


Kott - KalidiNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused