Ühetähenduslikud arvud 0 ja 1

0 on ALGUS. Metafüüsilisest aspektist vaadatuna ei ole 0 üldse number, aga on kõikide numbrite algallikas. 0 sisaldab kõiki numbreid kui potentsiaalset võimalust eralduda osana tervikust. Selle numbri peamine tähendus väljendub suhetes teiste numbritega. Kui liita paremalt poolt, siis suureneb mõju 10 korda. 0 tugevdab ees oleva numbri mõju ja annab kaitse. Universum on üles ehitatud rangele harmooniale, mis allub matemaatilistele seadustele. 0 on saladuste saladus, avaldumatu maailma sümbol, kõikide järgnevate vormide algus, lõpmatu avarus ja lõpmatu aeg. 0 sünnitab ühiku, mis on nulli vastaspooluseks ja peegelduseks. Sümbolina on 0 surma kui seisundi sümbol, kõik elujõud saavad siin muutuse osaliseks. 0 ehk ring on lõpmatu allikas enne avaldumist, loomispõhjus, ürgne alge. Jumalik Looja loob maailma tühjusest. Kõiksus on alguseta ja lõputa. 0 tähendab armastust, kaasatundmist, mõistust, mõistmist, halastust, andeksandmist, teadmisi. 0 on elu ja surma summa, Yini ja Yangi lõplik tasakaal.
1 (monaad) on tervikliku ühtsuse ja inimpüüdluste sümbol. See on ka looduse aktiivsuse sümbol. Inimlikust aspektist vaadatuna väljendab see vaimset tahet. Vertikaalne joon ja nool, mis püüdleb ülespoole, kõige aluseks on 1. Korrutades iseendaga, on tulemuseks 1, sellest numbrist ei saa luua midagi uut. 1 on mõistus ja omab suurt eelist, on püsiv, kõige algus ja lõpp, esimene liigutus, ajend tegutsemiseks, täis tohutut loomise jõudu ja võimalusi. 1 on muutumatu, jumalik algus, Ego (Mina), iseseisvus, ambitsioonid ja ühtsus. 1 on alguse algus ja kõige põhjus, loov mõte, mis kindlasti ka avaldub. Mina ise ja minu Ego. Kui 1 on teise numbri ees, siis tõstab hoopis uuele tasandile (lisandub 10 ühikut). 1 tähistab Päikest, tõelist Algust, on positiivne ja üksildane, tähistab ka meessugu. Taros vastab sellele numbrile Maagi kaart. Maagil on kasutamiseks olemas kõik vahendid, ta peab neid vaid õigesti kasutama ja iga asja jaoks õiged vahendid valima. Monaadi märksõnad on taotlus, eesmärk, kirg, risk, aktiivsus, intelligents, tulemus, edu. 1 valitseb kõiki teisi numbreid. Inimese puhul annab tugev 1 põhinumbrites juhtimis- ja algatusvõime, julguse, originaalsuse, otsusekindluse ja suure Ego.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus töökaaslasega


Eelmise elu analüüs


Saatuse analüüs


Seinapilt lõuendil: jänesekapsad


Taro kaardid: Goddesses and Sirens Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: ema ja tütar


Taldrikud (21 cm) (4 tk)


Valgusti: armastus


Kristallipuu: ametüst


Kaelakee: asuriit


Tassid ja taldrikud (komplekt 6-le inimesele) - Villeroy & Boch


Pealamp: Black Diamond Spot 350NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused