Mõtteid tubasteks tegevusteks suvisel ajal

Sisuturundus

Eesti suvi on muutlik ja seetõttu ei tähenda suvevaheaeg või suvepuhkus ainult seda, et saaks käia rannas ja viibida looduses. Paraku on selliseid päevi, kus tuleks tubaseid meelelahutusvõimalusi leida, pigem rohkem kui vähem.

Kui kodust välja minna, siis võib muidugi külastada muuseume, käia kinos või teatris, mängida sõpradega piljardit või käia bowlingus. Samas iga selline väljaskäik on kulu. Lisaks on vahepeal koolist või tööst vabal ajal mõnus ka olla niisama kodus. Mida põnevat võiks kodus teha?

Mängida videomänge

Lõõgastavaks tegevuseks võib olla videomängude mängimine. Selleks, et mängimine oleks mugav ja põnev, täiendavad erinevad tootjad pidevalt oma mängukonsoole, muutes neid kiiremaks, kvaliteetsemaks, parandades ka heli- ja pildikvaliteeti. 

Näiteks Playstation 5. Playstation 5 ehk PS5 on mudel, mis võrreldes eelmiste versioonidega üllatab erakordse kiirusega – sellise kiiruse tagab SSD kõvaketas ja kiirus on 120 kaadrit sekundis. Välja tasub ps5 puhul tuua ka selle, et sellega sobituvad mitmed erinevad mängupuldid. Siiski võib ps5 DualSense mängupuldi puhul rõhutada seda, et juhtmevaba disain ja nuppude vastupidavus sõltuvalt mängu toimingutest, on selle kaugjuhtimispuldi peamised eelised. Sellel mudelil on ka integreeritud mikrofon ja kõlar ning palju muid kasulikke funktsioone.

Milliseid mänge mängida? Kogenud mängija leiab olemasolevatele mängudele tehtud järgesid kui ka uuenduslikke õudusmänge ja inspireerivaid indie-mänge. Iga mängur leiab kindlasti endale sobiva mängu Playstation 5 konsoolile sobituvatest mängudest.

Mängida lauamänge

Kindlasti on kapinurka seisma jäänud ka vanad head lauamängud. Sõpradega kabet, Monopoli või mõnda teist lauamängu mängides läheb aeg lõbusalt, lisaks saab sõpru näha. 

Koristada ja sorteerida

Kooli või töö ajal mööduvad päevad kiirelt ja siis kui on lõpuks kätte jõudnud suvi, oleks õige aeg üle vaadata oma kapid ja sahtlid ning sorteerida oma asjad. Ehk on võimalik midagi viia taaskasutuskeskusesse, ära anda või ära visata. Võimalik, et mõned asjad või seadmed võivad vajada väljavahetamist, mistõttu võiks kiigata Kaup24 või Hansapost veebipoodi, kust leiab nii hooajalisi kaupu kui ka muud põnevat.

Lugeda raamatut

Kindlasti on aasta jooksul tekkinud terve nimekiri raamatutest, mida ei ole aega olnud lugeda. Nüüd oleks õige aeg need raamaturiiulist või raamatukogust üles otsida ja läbi lugeda.

Lahendada ristsõnu või teha sudokusid

Vahel on parim lõõgastumisviis teha midagi hoopis teistsugust kui igapäevaselt ning selleks sobivad suurepäraselt erinevad ristsõnad ja sudokud.

Kui suvi on ilus ja võimaldab minna õue grillima või piknikku pidama, siis loomulikult veeda võimalikult palju aega õues. Kõik vajaliku suvisteks tegevusteks leiad kiirelt ja mugavalt Kaup24 veebipoest.

Kõikidele Kaup24.ee-s müüdavatele  toodetele, mida tarnib Kaup24.ee, jõuab tellitud kaup kohale kiirelt 1-2 tööpäeva jooksul.

Vaatamata sellele, et 10. juunist kaotati ära Kaup24 Mustamäe väljastuspunkt, hakkab edaspidi toimima kiire ja tasuta tarne pakiautomaatidesse või postkontoritesse üle kogu Eesti. Tallinna siseselt ühe tööpäeva jooksul ja mujale Eestisse kahe tööpäeva jooksul. Tasuta transport kehtib ainult toodete puhul, mis mahuvad kas pakiautomaati või jäävad postkontorites lubatud mahupiirangute sisse.

Suuremate esemete puhul on tagatud kiire transport ja soovi korral on võimalik alates 8. juunist suurematele esemetele tasuta järgi tulla Omniva Tallinna väljastuspunkti (Pallasti tn 28).

Seotud postitused